Şimdi Ara

TurkNet'e 13 TL zam geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
9.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internet gelmesi için mecbur telefon hattın olması gerekiyor türkiye koşullarına göre.
    adam sana diyor "10 tl telefon + konuşma"
    evde telefonsuz internet veren firmalara bakarsan anlarsın yine aynı fiyata alamıyorsun
  • siz yapa'damısınız 10mbps upload var normalde VAE'de böle bi uploadı yok
  • Ucuz hiç bir şey kalmadı galiba. Yine ttnetten iyidir ya

• XX58 X kullanıcısına yanıt
    ülkedeki her firma mağdur etmeye meyilli. vatandaşların hiç bir değeri yok. her firma artık bir destek kaydı açıyor, cevap gelmesi 5 gün mü 30 gün mü, bahtınıza kalmış...
  • ismetgg İ kullanıcısına yanıt
    hocam speedtest gibi sitelere bir bandwidth sınırlaması yok ancak gerçek indirme testine gelince foyaları ortaya çıkıyor. epey bir süre netgalaksi kullandım, torrent indirme hızı 35'lik pakette 1.8 mb/s yi hiç bir şekilde geçmedi. diğer sitelerdende ortalama 1.7-2.5 mb/s hızıyla indirebiliyordum. müşt. hizm. arıyorum sorun yok diyolar. eeee politikamız gereği böyle böyle yapıyoruz diyecek değiller ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakko_76

siz yapa'damısınız 10mbps upload var normalde VAE'de böle bi uploadı yok
    Faturada öyle görünüyor ama bana gelen 8
    İlerleyen günlerde bu 8'i de yok ederler otururuz.
    Yok etmezler ve bu şekilde devam ederse ne mutlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renega

zammın asıl sebebi bu şirket zaten hiç kafamızı oraya buraya çevirmeye gerek yok. kardeş burası amerika değil öyle 2-3 lafla milleti sokağa dökemezsin
    Ben sokağa çıkın mı demişim? Rahatsız mısınız? Kendi kendinize element uydurmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp iss taahhüt iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telekom bütün portlara zam yaptı. O yüzden bunun bütün ISS'lere yansıması normal (Superonline Fiber hariç)
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    bu mesajdan sonra 1 saate yakın ınternette %100 paketloss um oldu
  • 13 liraya division 2 alınır
  • 100 mgbit almak istemiyorum. YouTube dan 4k video açıyorum sorun olmuyor. Film indiriyorum kısa sürede indiriyor. Oyun indiriyorum kısa sürede indiriyor. Basit ev kullanicisiyim ben. Memnunum bana yetiyor.

• Halen 75 mbps net alabildiğim hatta100₺ ye veren yok maalesef. Türknet halen en ucuz oluyor benim açımdan. Sorun yaşayan insanlar vardır illaki. Ben memnunum.

• Arkadaşlar gereksiz muhabbet yapmayalım.
    Alternatifler nedir onun ile ilgili konu açsın bilgili birisi.
    Alternatif soranlara o konu linki atılsın.

Benim 3 tane aboneliğim var Turknet'te adıma ve 3 tane de yakınımı geçirdim toplam 6 aboneliğim var.
    Yarın için 1 tanesine iptal başlatıcam. Diğerleri için bakıcam piyasaya.
    İptal ediceğim zaten maalesef sözde altyapıları olan YAPA denen rezil altyapılarına bağlı. Kendi altyapıları olunca malum en kötü hizmeti ve interneti alıyorsunuz.
    Geçen bir temsilcisi normalde 2-4 güne bağlanan internet YAPA olunca daha uzun sürüyormuş yine Turknet'e getirmek istediğim bir arkadaşımı 2 hafta beklettiler şansına YAPA bölgesine denk geldiği için bu yıl başlarındaydı
    başlamadan iptal ettik.

Bendeki YAPA olana 13Mbit down 1mbit upload veriyolar zaten.
    Ona 75 fazlaydı şimdi 95 falan hiç veremeyiz. 40-50 lira gibi kotasız ADSL paketleri olan küçük firmalar varmı sorunsuz onları da desteklemiş oluruz herkes onlara baksın.
    Turknet'i böyle büyüttük zamanında şimdi onlarda sapıttı iyice. Sade fiyat değil saymakla bitmez problemlerini geçiyorum.

Forumda konu açılsın yüksek hızları zaten alamayanlar ki çoğunlukta ufak alternatif firmalara geçsin piyasada rekabet olsun.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Gelsin zamlar alıştırdılar buna normak gibi geliyor ama üzücü durum

• 2 senede 3.zam daya babam daya #Turknet pişmanlıktır

• renega kullanıcısına yanıt
    hayvan otlatma vergisini!!! bile sineye çekiyoruz Kurtuluş Savaşı Milli Müdacele Türkiye yoktan var edildi yaratıldı! susuyoruz Atalarımıza saygımızdan ülkemize sevgimizden.

2020 sene başında 5 lite sıvı ayçiçek yağı 38 tl di bak bakalım şimdi kaç para olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 4 Haziran 2020; 23:43:39 >
  • Turknette yapada 8mbps'den fazla internet kullanamazsınız dedikleri yerde şuan 25mbps download 6mbps upload kullanıyorum. bu yüzden böyle bir haber şaşırtmadı.
  • Hani yalın internetinde ekstra ücreti var ya. Bu kadar da mal olmayın abi

• Şurda en popüler yorumlara bak hele.
    La ülkede yolunacak kaz çokmuş da ondan o kadar zam geliyor.

Adama tek seferde 13tl zam geliyor, utanmasa sevinçten göbek atacak.

Ben de Türknet kullanıcısıyım. Pandemi başladığından beri internet hızım 10bmps düştü. Ara ara 3-10dk'lık internet kesintileri yaşıyorum ve üstüne zam yapıyorlar.

Hadi zam yaptın bari milletin bu zor günleri bittiğinde yaparsın.

Bu zamma normal diyenlere de diyecek başka lafım kalmadı. İnşalllah zamlardan boğazınıza kadar boğulursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.