Şimdi Ara

Türknet destek iptv'ye yasal değil diyor! -yayın engeli- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
31.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
421 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Korsan yayınların fazlalığından dolayı kafaları karışmıştır. IPTV'nin yasa dışı bir yayın olduğunu sanıyorlardır. Aslında gülmemek lazım, bilmeyen insan çok. Başka ISS'ye geçin kurtulun. Yapacak birşey yok.
    IPTV diyince benim de aklıma yasal olmayan yayınlar geliyor ama şöyle bir şey var ki ben türknet yetkilisi değilim eğer öyle olsaydım iyice araştırmadan aklıma ilk geleni söylemezdim
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, twich yayınlarında yaşadığınız sorunu kontrol edebilmemiz için tracert testi yaparak aldığınız sonucu www.turk.net/oim sayfamızdan kayıt açarak iletebilir misiniz? Ayrıca bu konuyu inceleyebilmem için kayıt numarasını benimle paylaşabilir misiniz?
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, twich yayınlarında yaşadığınız sorunu kontrol edebilmemiz için tracert testi sonucu ilewww.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak kayıt numarasını benimle paylaşabilir misiniz?
  • Daha komik olanı ''Tabi hemen jet hızıyla bein ve s sport yetkililerine mail attım, yasal hakları varsa kullansınlar.'' şu cümledir

Adam yasal değil sanıyordur olamaz mı? bana göre de iptv leştir ve yasal değildir hadi git beni de şikayet et mahkemeye versinler

Her şeye YASAL HAK diye başlayan tiplerden nefret ediyorum. A dersin mahkemeye vericem hakaret, B dersin mahkeme de görüşürüz

• Türknet e çözmeleri gereken bir işiniz düştüyse geçmiş olsun başka iss ye geçiş yapmaktan başka çözüm yolunuz yok. Siz çözmelerini istiyorsunuz haklı olarak ama Türknet çağrı merkezini bile kaldırmış bir firma yardımcı olamadığı için. Destek kaydı bırakın çözeriz işimize gelirse diyorlar. Sorunusz kullanıyorum bir süredir ancak bir sıkıntı olursa çözmelerini beklemeyi düşünmüyorum 1 hafta bekler geçiş yaparım.
  • kron0S K kullanıcısına yanıt
    Benzer sıkıntılar yaşadım bende aylarca sorunu çözmediler diyeceğim sonunu kabul bile etmediler.Forumda da konu açtım türktelekom da 100 mb sıkıntısız kullandığım hat belirli periyotlarda 40 mb kadar indirildi.Hız indirildiği yetmedi bağlantı problemleri çıktı internet olduğu halde modem ip alamıyordu.O sorunla da 2 ay uğraştım port değiştirmek için 100 kere yazdım değişti ama sorun çözülmedi.Online olarak nereye bağlansam ya paket kayıplarından oyundan attı yada hiç bağlanmadı.Bende dışarıdan birini buldum yeni bir port ve başka bir dolaptan 120 metre özel kablo çektirdim.Anca sorunu böyle çözdüm ha hala 65-70 mb arası kullanıyorum ama en azından sorunlar gitti.
  • Yasal değil olarak bilemez, işi bu.
    Böyle biliyor araştırmadan yazıyorsa
    işini doğru yapmıyor demektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutz -- 10 Mart 2020; 15:6:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bu traceleri prime time'da uzun süreli yapma yolu yok mu?
    Twitch'den başka yayın problemi ile ilgilenmiyor musunuz?
    42. Gündeki kaydı çözmediniz neden yeni bir kayıt açmamı istiyorsunuz?

Hala iptv'ye yasal değil diyebiliyor musunuz?
    Hep haklı mısınız?

• Geçen sene turknet kullanıyordum çıktım kurtuldum 20 lira fazla veriyorum kafam rahat.

• 1.5 sene kullandım bir kere problem yaşadım o da Türk telekom kaynaklı yalın adsl problemiymiş. Bir anda telefona gelen hat sinyali TT tarafından kesildi. Onu da yalın adsl'i kapattırıp yeni telefon hattı açtırarak ben çözdüm. Turknet TT ye birşey yaptıramıyor bu yüzden aylarca beklerdim.

Sorununuz Türknet ile çözülmüyorsa kapattırın yormayın hanımları beyleri.
    Türknette problemlerin çözümü için hattı kapattırmak gerekiyor.
    taahhüt yok zaten kapattır, çalışan diğer kurumlara geç.

@Nutz reyiz niye kapattırmıyorsun da 42 gündür uğraşıyorsun merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 10 Mart 2020; 15:14:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Daha komik olanı ''Tabi hemen jet hızıyla bein ve s sport yetkililerine mail attım, yasal hakları varsa kullansınlar.'' şu cümledir

Adam yasal değil sanıyordur olamaz mı? bana göre de iptv leştir ve yasal değildir hadi git beni de şikayet et mahkemeye versinler

Her şeye YASAL HAK diye başlayan tiplerden nefret ediyorum. A dersin mahkemeye vericem hakaret, B dersin mahkeme de görüşürüz
    Kanka sen ne diyon allah aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan

Sayın burakyakar.com, vodafone fiber aboneliğinde superonline'da olduğu gibi onların verdiği modemi kullanma zorunluluğu var mı?

Alıntıları Göster
    hayır. Vodafone Yanımda uygulamasından kolayca fiber kullanıcı adı ve şifremi alabiliyorum.

• türknet TT iştiraki olduğundan böyle saçmalıklar çıkartabilir...
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Başka binanın portunu mu kullanıyorsun?

• IPTV diyince aklına hemen korsan yayınlar gelen dh cahilleri güldürmüş :)
    Türknet ekibinin de bunlardan farkı yok
  • komik olan sensin... yasal yayn yapan IP TV'ler var beinconnect v.s. hatta TV+ TURKCELL ve vodafone TV var...kablotvweb var...https://www.kablowebtv.com/WebTV/
  • 4 yila yakin superonline altyapisi ile vodafone fiber 100mbit kullaniyorum. Sikintisiz 93-95 mbit hiz aliyorum, hatta kuruluma gelen adam superonline in cektigi kabloya modemi takip gitmisti hicbir fark yok, modemin sifresi bile superonline hatta. 4 yilda yasadigim tek sorun 4-5 ay kadar once internet aksam 8-12 arasi pert oluyordu 10mbitlere kadar dusuyor ve paket loss oluyordu. Bu sorunu en az 20-24 gunde cozduler. Yasadigim tek sorun buydu. Daha oncesinde 9-10 yila yakin superonline fiber kullandim. Tavsiye ederim sanirim yasadigim soruna ragmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onderweb kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal ettirmiyorum çünkü,
    Ben, sen, o bununla uğraşmazsak bu düzen değişmez.

Ucuz oldukları için bi gideriz başkası gelir ama eleman ve hizmet kalitesi vasatı aşmaz.

42 gündür olan kayıt var, "süreç uzamış yeni kayıt aç" diyor bir de. Anlatsam roman olur. Bu iki gün de sonuç olmazsa ekşi sözlükte aynı başlığı açıcam. Bu kitlesel bir harekete dönüşsün istiyorum.

Ve hala, biz hata ettik de demiyorlar ilginç. Demesinler.
    5000 kişi okumuş, daha da artacak insanlar birbirine söyleyecek. Çözmek daha kolaydı halbuki. :)

• 2 senedir Türksat Kablo 100mbit kullanıyorum, S Sport + ve beINConnect Galatasaray taraftar paketi üyesiyim. Tık demedi henüz. İllegal olan şey parasını ödeyerek seyretmekse legalini açıklamak üzere yetkilileri bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

komik olan sensin... yasal yayn yapan IP TV'ler var beinconnect v.s. hatta TV+ TURKCELL ve vodafone TV var...kablotvweb var...https://www.kablowebtv.com/WebTV/
    Anlamamakta direniyorsunuz her şeye yasal hak da yasal hak diye zırvalayanlardan bahsediyorum. Adam IP TV yasal değil demiş yalan da söylememiş yasal olan yayınlar var olmayan da bir sürü yayın var.

Hepsini geçtim değinmek istediğim böyle saçma ötesi bir şey için kim kimi mahkemeye verebilir? düşünsene birini dava ediyorsun sebep? IP TV yasal değil dedi ahhaha cidden aşırı ezik biri olman lazım. Her halta yasal hak, mahkemede görüşürüz, seni dava edicem lan bir bırakın şu boş işleri. Dava edilcek şey var edilmeyecek şey var her halta yasal hak diye zırvalamak cidden ezikliğin nirvanası.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.