Şimdi Ara

Türknet destek iptv'ye yasal değil diyor! -yayın engeli- (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
31.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
421 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

kusura bakmayın ama sorunun kaynağını bulmak sizin işiniz biraz. benden ve komşularımdam test sonucu istemek biraz tuhaf. tv üzerinden izleme yapıyoruz.

rica ediyorum durumu zorlaştırmayın. dünya üzerinde sizden başka tracert testi isteyen başka kimse yok.

• nutz kullanıcısına yanıt
    Dostum bana Dm'den dönermisin ben bununla ilgili birşeyler yapio cozduydum zamanında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben daha da ilginç bir şey yaşıyorum şu an. Kopenhag-Gs maçı var diye müthiş bir bant daraltma var. Telegramdan gelen videoları indiremiyorum. X'e giremiyorum. Bir de bunu turk Telekom ve Super online aboneleri de yaşamıyor anladığım kadarıyla. Bu nasıl bir saçmalık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eminjr E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız bağlantı sorunu için online işlem merkezinden kayıt oluşturmanızı rica ederim. Kontrol ederek ekiplerimiz sizinle iletişime geçecekler.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Zaten oluşturmuştum beni aramadan kapatmışlar. Maç bittikten sonra her şey normale döndü ama bir sonraki maçta yine aynı şeyleri yaşayacağım. Ben maç da izlemiyorum, kaldı ki izlesem ne olur, turknet savcı mu, hakim mi? Parasını verdiğimiz hizmeti yavaşlatma hakkını size kim veriyor. telegramı Twitteri yavaşlatmak nedir onu da anlamıyorum. Vpn ile açmak zorunda kalıyoruz. İlla arka kapılardan dolaştırıp milleti rezil edin 🤬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminjr -- 13 Aralık 2023; 11:59:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    TurkNet olarak kısıtlama ya da yavaşlatma işlemi yapmıyoruz ancak farklı bir nedenden bu sorun yaşanmış olabilir. Detaylı kontrol edilmesi gerekmektedir. Kapatılan kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

dedikleriniz doğru, kocaelinde farklı ilçelerde aboneliklerim var. maçla işim olmadığı halde internet berbat hale geliyor maç zamanları. kesinlikle bant daraltma var. youtube gibi bir kaç platform ağır aksak çalışıyor, ama yurt dışı çıkışları ve cloudflare sürünüyor resmen. maç bitince de düzeliyor. tracert testlerinde bir anormallik veya speedtest turknet sunucusundan bir şey belli olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.