Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.322
Cevap
307
Favori
875.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Hocam telefon hattiniz baglandi mi?
    Turknet yavas calisiyor ama bunun sebebi TT komsum 3 hafta bekledi baglanti icin.

Ve 3 hafta beklemesine ragmen aldigi hiz 4mbdi sonra bunun sebebinin telefon hattinin baglanmamis oldugundan kaynaklandigi ortaya cikti oda olunca suan 75 mbs kullaniyor.

Sistem telefon hatti olmadan hiz yukseltmesi yapamiyormus.

Online islemlerde hizmetlerime girdiginizde telefon hizmetinde telefon numarasi yaziyor muydu ?

Gerci sonlandirmissiniz .
    Ev telefonum yok ama orada numara yazıyor ve yanında aktif logosu var.
    Hatta bu VAE'ye geçişte telefon numaranız değişecek kabul ediyor musunuz diye sordular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara -- 11 Kasım 2019; 22:23:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onemli olanda numara yazmasi sizin teknik bilgilerde hiz 10 mu gozukuyor eger oyle ise sinirlanmis paket yukseltmede hangi hizlar var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Onemli olanda numara yazmasi sizin teknik bilgilerde hiz 10 mu gozukuyor eger oyle ise sinirlanmis paket yukseltmede hangi hizlar var ?
    Durumlar bu şekilde
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek BuradaTurkNet Destek Burada

• Kara kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi modem arayuzune girip bana dsl istatistiklerinizi atar misiniz sonra o paketden yukselt yapacaz pna gore siz zaten suan 16 lık paketdesiniz değiştircez kendimiz onu dsl istatistğini atarsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 11 Kasım 2019; 23:3:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam simdi modem arayuzune girip bana dsl istatistiklerinizi atar misiniz sonra o paketden yukselt yapacaz pna gore siz zaten suan 16 lık paketdesiniz değiştircez kendimiz onu dsl istatistğini atarsanız.
    Bu mudur?TurkNet Destek BuradaTurkNet Destek Burada

• Kara kullanıcısına yanıt
    maksimum hızlarında gözükmesi lazım hattınızın desteklediği bu ekranda yok mu eksik mi attınız bilemedim ki .
  • quote:

maksimum hızlarında gözükmesi lazım hattınızın desteklediği bu ekranda yok mu eksik mi attınız bilemedim ki .
    Oradaki 10 mbps benim hattımın desteklediği maksimum hız anladığım kadarıyla. Ben de 5-6 mbps eksigini alıyorum. Yani yapmam gereken farklı bir altyapı kullanan ve bölgemde aktif olan bir iss'ye geçmek (uydunet vs.)
    Anladığım bu.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    BANA APARTMAN İÇİ TESİSATI KONTROL EDİN DİYEN TÜRKNET, KENDİ WEBSİTENİZDE BENİM APARTMAN İÇİN BAĞLI OLUNAN SANTRAL BOZUK DİYOR!!!??

TurkNet Destek Burada

1 HAFTADIR İNTERNET YOK!

BU 1 HAFTANIN FATURAMDAN DÜŞÜLMESİNİ

VE İNTERNETİN BAĞLANANA KADAR FATURA KESİMİNİN DURDURULMASINI İSTİYORUM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes13mes -- 11 Kasım 2019; 23:39:39 >
  • Size guzel bir haberimiz var. Hizmetinizi aktif altyapimiza (YAPA) dahil ediyoruz. Calisma yapacagimiz 15.11.2019'te internetinizde kisa sureli kesintiler olabilir. Merak etmeyin, telefon numaranizda ve faturanizda herhangi bir degisiklik olmayacak ve ileride baska bir operatorden hizmet almak isterseniz numaranizi yine istediginiz gibi tasiyabileceksiniz. Bu arada baglanti hizlarinizda bir artis gorurseniz de sasirmayin. TurkNet'te boyle hosluklar her zaman oluyor. B001

Bu şekilde bir mesaj geldi. Ben santrale uzaklığımı nasıl öğrenirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 12 Kasım 2019; 7:41:27 >
  • hsyn_911 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun, aynı mesaj bana geldi 6 kasım için. O günden beri internet yok mobilden giriyorum yapacakları altyapıya sıçayım ben bunların
  • Merhaba,
    1 yıldır turknet kullanıyorum, şimdiye kadar stabil bir şekilde 35 mbps hız alıyordum, fakat geçen ay hızım düştü 22 mbps alıyorum artık, destek kaydı açtım türk telekom ekipleri geldi evin içindeki tesisata baktılar falan sorun yok, sizin hızınızı turknet düşürmüş dediler.modeme normalde 47-48 mbps geliyordu artık yok. çözümde yok!! çok ilginç değil mi? bugün baktım destek kaydımı da kapatmışlar sanki sorun giderilmiş gibi!

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 12 Kasım 2019; 12:43:39 >

• Faturalar ayın kaçında oluşturuluyor? eylül ve ekim faturaları 10'unda oluşturulmuş ancak kasım faturası henüz oluşmamış. merak ettim. @TurkNetDestek
  • soylu kullanıcısına yanıt
    klastik türknet vakası hocam

sen yine internete bağlandığına şükret

benim altyapı çalışması yapıyoz diye internetimi kestiler 1 haftatır net yok

türknetin birşeyden haberi yok

problemin kaynağını bilmiyorlar

bu kadar vurdumduymaz bir iss görmedim ben

aklı olan türknete bulaşmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes13mes

Hocam geçmiş olsun, aynı mesaj bana geldi 6 kasım için. O günden beri internet yok mobilden giriyorum yapacakları altyapıya sıçayım ben bunların
    eyvallah Hocam İnşallah bir an önce düzeltirler @TurkNetDestek
  • Hat değerlerim bunlar modemin güncellemesini yaptım. Ama alabildiğim hız fotoğraftaki şekilde 1-4 mhps arasinda değişiyor. Arıza için destekten ulaştım modemle alakalı olduğu söylendi modemim tp link td9970v3. Evde kurulum için gelen Turknet yetkilisi ölçüm yaptığında da 4 mhps çıkmıştı kendisinin bu durumu bildireceğini söylemişti. Kablolarımda sıkıntı yok yalnız bulunduğum konumda internet aldığım kutunun yoğun bir sntral olduğunu Türk telekom yetkilisinden öğrendim konu hakkında yapılacak bir şey varsa yaparsanız sevinirim. Hızımın yükselmesi dahilinde bir üst pakete de geçiş yapmak istiyorum.
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkorlu -- 12 Kasım 2019; 15:49:13 >

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu durumu bize bir destek kaydı açarak iletin. Arkadaşlarım isteklerinizi karşılamak için size yardımcı olmaya çalışacaklardır.
  • Merhaba, bana PM üzerinden müşteri numaranızı yaşamış olduğunuz bu sorununuzla birlikte iletir misiniz? Ben sizin için hizmetinizi en ince ayrıntısına kadar kontrol edeceğim ve elimden gelen bir şey olursa yardım etmeye çalışacağım. Bir hata varsa gidermeye çalışırız. Hiç merak etmeyin.
  • Ümit5858 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size atmış olduğunuz PM üzerinde de cevap verdim. Hattınızı fastpath moduna aldım. Kontrol edebilirsiniz. Şu an sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştiriyorsunuz.
  • enes13mes E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle bu durum ile karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu gibi altyapı kaynaklı sorunlara ne yazık ki biz müdahale edemiyoruz. Yerel operatör tarafı ile sorunun çözümünü takip edip gerekli işlemleri önceliklendirmeye çalışıyoruz ancak bir müdahalemiz bulunamıyor.
    Onların çözüme ulaştırması gerekiyor.

Siz bu durumu muhtemelen bize bir destek kaydı açarak iletmişsinizdir. O kaydın içerisine detay olarak tüm isteklerinizi ekleyin. Arkadaşlarım bu süre içerisinde size yardımcı olacaklardır. İsteklerinizi haklı olarak karşılayacaklardır.
  • hsyn_911 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, YAPA altyapımız içerisine dahil olduğunuz için mutluyuz YAPA santrallerimizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Artık altyapınızın desteklediği maksimum download ve upload hızlarına ulaşacaksınız Bana müşteri numaranızı iletir misiniz? Online İşlemler Merkezimize girerek santral dolabınıza olan mesafenizi görebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.