Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.321
Cevap
307
Favori
875.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, arızanızı saha ekiplerimizin kontrol edebilmesi için 02.11.2019 tarihine randevu oluşturduk. Ekiplerimiz kontrollerini tamamladıktan sonra sizinle iletişime geçerek bilgi vereceğiz.
  • Nicksiz1i N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanızı 31.10.2019 tarihinde alarak ekiplerimize ilettik. Ekiplerimiz 3 iş günü içerisinde arızayı kontrol ederek bilgi verecektir. Bu süreçte gelişmelerihttps://turk.net/online-islemler/ web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
  • zabazingo0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanızı kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • MR_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunuhttps://turk.net/online-islemler/ web sayfamızdan destek kaydı açarak iletmeniz durumunda kontrol ederek bilgi vereceğiz. Ayrıca yaşadığınız sorunu takip edebilmem için kayıt numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • lithium1 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanızı kontrol edebilmemiz içinhttps://turk.net/online-islemler web sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Ayrıca konunun takibini yapabilmem için kayıt numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    TP link in w9 serisi genel olarak VDSL diye biliyorum ki dediği modem VDSL ben aynı cihaz ile 99999/4089 kbps alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 1 Kasım 2019; 16:39:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canergiray77 C kullanıcısına yanıt
    Zyxel vmg3312 TTNet cihazı kullanıyordun di mi sen ?

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Destek kaydi açık zaten 15 gündür hiç kapanmadı! Bir şey olacağından değil ya yine de yazdım bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Zyxel vmg3312 TTNet cihazı kullanıyordun di mi sen ?
    hayır Zyxel vmg3312 değil türk telekom'dan aldığım Tplink TD-W9970V3 VDSL modemi kullanıyorum

TurkNet Destek Burada
  • canergiray77 C kullanıcısına yanıt
    Yazılım versiyonu nedir ? 192.168.1.1 den bakabilirsin ana sayfada yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Yazılım versiyonu nedir ? 192.168.1.1 den bakabilirsin ana sayfada yazıyor
    Firmware Versiyonu:17.12.27.01005 yazıyor
  • Yapa menzili çok kısa değil mi? 2km uzaklıktayım ama 60 'ı gördüm. Menzili geliştirseler keşke. Şimdi üst paketi kullanıyorum. Olduğum santralde yapa var ama vermiyorlar :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler hocam,modem VDSL destekli bir arkadaşta belirtmiş zaten.Hizli olması açısından direk GSM uzerinden ulasabiliyormusunuz ?

• Merhaba, ben halihazirda turktelekom 35mbit vdsl kullanıyorum. Taahhüdüm 1 ay sora bitiyor. Bugün türknet aradı ön başvuru yaptım. Altyapimi sorguladi 35 mbit hatta daha fazlasını destekliyor dedi. Zaten 35 mbit kullaniyorum. Soruma gelmek istiyorum. Ön başvuru yaptim. Türknet sitesine giriş icin kullanıcı adi şifre verildi. Sisteme girdiğimde resimdeki gibi rakamlarim sonuda adsl yaziyor. Bakin ben ustune basa soyledim telefondaki arkadaşa. Ben VDSL kullanacagim. Burdanda söylüyorum sayin yetkiliye. Eger VDSL diye işleme alip adsl baglayacksaniz zaten on başvuru yaptim basvuruyu tamamlamayacağim. Boyle yazılar okudum işkillendim. Vdsl diye bağlattik adsl hat verdiler diye. Ben suan hala turltelekom abonesiyim geçis benimki. Umarim vdsl diye soyleyip adsl islemi yapmassiniz.
    TurkNet Destek Burada

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    O sadece sizin başvurunuzu alan arkadaşlar ile alakalı herkeste adsl yazıyor kafanıza takmayın onu. Ben 100mbps kullanıyorum bende de aynı. Problem yok sakin olun

Sayın hocam Nordvpn ıcın turknete gecıs yapıcam . yalnız kısıtlama varmı yokmu bılmek ıstıyorum .

Tum serverlara baglanıyormu vpn.

Bırde modem dahıl fıyatlar nelerdır.
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: AfterLife61

Merhaba, ben halihazirda turktelekom 35mbit vdsl kullanıyorum. Taahhüdüm 1 ay sora bitiyor. Bugün türknet aradı ön başvuru yaptım. Altyapimi sorguladi 35 mbit hatta daha fazlasını destekliyor dedi. Zaten 35 mbit kullaniyorum. Soruma gelmek istiyorum. Ön başvuru yaptim. Türknet sitesine giriş icin kullanıcı adi şifre verildi. Sisteme girdiğimde resimdeki gibi rakamlarim sonuda adsl yaziyor. Bakin ben ustune basa soyledim telefondaki arkadaşa. Ben VDSL kullanacagim. Burdanda söylüyorum sayin yetkiliye. Eger VDSL diye işleme alip adsl baglayacksaniz zaten on başvuru yaptim basvuruyu tamamlamayacağim. Boyle yazılar okudum işkillendim. Vdsl diye bağlattik adsl hat verdiler diye. Ben suan hala turltelekom abonesiyim geçis benimki. Umarim vdsl diye soyleyip adsl islemi yapmassiniz.
    bende de yazmıştı ama sorun olmadı. vdsl olarak bağladılar.

• ista1907 kullanıcısına yanıt

Arızanız çözümlenmiştir diyor fakat 4 gün oldu hala internetim yok.Arayan soranda yok daha geçeli 1 ay olmadan turknete geçtigime pişman olmaya başladım.
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.