Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr.Zangetsu , magnificent6134 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
23.011
Cevap
240
Favori
464.338
Tıklama
Popüler Konular listesinde 24. Sırada  bugün en iyi #3
Giriş
    188 Mesaj
    İnternet Paketi Yükseltme
    Paket Bilgileri
    İnternet Paketi: 16 Mb e Kadar Limitsiz - Her Yöne 1000 Dakika - Taahhütsüz - 64,99 TL/Ay (VAE)
    Telefon Paketi: Her Yöne 1000 Dakika (Taahhütsüz)
    Geçiş yapılabileceğiniz en uygun paketten yararlanmaktasınız.
    Maalesef seçenek yok. ..
    Intel i7-8700K ll ASrock Z370m Pro4 ll Gigabyte Aorus Rtx 2070 Super ll Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz DDR4 Ram (2x8) ll Samsung 850 Evo SSD 250GB ll Aerocool KCAS 750W 80+ Bronze Güç Kaynağı ll DARK Hexagon Kasa
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Web üzerinden online işlem merkezine giriş yapıp yapabilirsiniz yada sesli yanıt sistemi üzerinden yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    iam.eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Altyapiniz VDSL i desteklemiyor. TurkNet bildiğim kadarıyla Yapa da ADSL 2 hizmetini verebilir. İsterseniz Facebook üzerinden TurkNet Kullanıcıları Platformu na paylaşım açabilirsiniz.

|
    |
    AKINCI_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    188 Mesaj
    Teşekkürler deneyeceğim.
    |
    |
    Intel i7-8700K ll ASrock Z370m Pro4 ll Gigabyte Aorus Rtx 2070 Super ll Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz DDR4 Ram (2x8) ll Samsung 850 Evo SSD 250GB ll Aerocool KCAS 750W 80+ Bronze Güç Kaynağı ll DARK Hexagon Kasa
  • Teğmen
    207 Mesaj

Webden olmuyor denedim beyefendi sesli yanıt hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gokselbasol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    35 mbps kullanıyorum yapa olmadıgı ıcın
    bugun ınternet paketı yukselt kısmına gelınce 50 mbps akksiz paketi gördüm ancak yanında 80 tl liste fiyatı yazmıslar ve 80 tl bldiğin.

şimdi merak ediyorum bu adamlar yapa olunca 75 100 e kadar aynı fıyata destek verıyoruz dıyorlar da paket yukseltmeye neden ekstra 15 tl ıstıyorlar.

madem yapasız bana 75 100 lerı veremıyorsun 35 sınırlı dıyorsun ee neden 50 mbps ıcın benden 80 tl ıstıyorsun.

mantıklı bır acıklaması var mı?

+908502888080

|
    |
    iam.eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Var. Türk Telekom port fiyatlarını 35 ve altı için ayrı fiyat belirlemiş 35 üstü için ayrı fiyat belirlemiş. TurkNet fiyat yüzünden 35 e kadar olanı (altyapı 75mbps desteklese bile) 65 TL verirse zarar etmiyor. Abonelerden gelen talep doğrultusunda. Arada ki fiyat farkını yani 15 TL yi verene VAE de (ortak altyapıda) hattın desteklediği hızı verebiliyor. Yapa da ise TurkNet Telekom a 35mbps e kadar olan fiyattan ödeme yaptığı için 65 TL ye 100 e kadar veriyor üstelik upload sınırı olmadan.

|
    |
    NOCHIMERA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4130 Mesaj

yapa da altyapı komple turknet in. Vae de bir kısmı tt ye ait. 35 mbps lik port 13,05 tl, 50 - 100 mbps portlar 19,xx tl li bir şey + transmisyon ücreti var her ay abone başı - kelle başı - tt ye ödenen. (Vergiler hariç + internet dolarla geliyor, yurtdışındaki firmalar ile sabit kur anlaşması yapanı duymadım)

yapa da bu tür kiralar + transmisyon ve bunlara bağlı çıkan vergiler olmadığı için 100 mbps e kadar 65 tl, vae de bu tür yan ücretlendirmeler olduğu için 35 mbps 65 tl yukarısı 50-100 mbps 80 tl
    |
    |
    NOCHIMERA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9 agustosta gece saat 1 gibi ttnet 'den Turknet'e gecisim saglandi ve k.adi ile sifremi modeme girererek internet baglantimi kullanmaya basladim ayni sabah saat 9 gibi dsl isigim gitti ve farkli modemler olan adsl,adsl2 ve vdsl2 modemler ile test etmeme rağmen internet baglantimi saglayamadim.ariza kaydi birakarak sorunun duzelmesini bekledim.20 agustos ptesi gunu saat sabah 10 11 gibi dsl isigim yanmaya basladi ve interneti kullanmaya basladim. Herhangi bir fiziksel degisiklik yada saha ekibi gibi biri dokunmadan internet baglantim saglandi.fakat dun saat 15:00 gibi gene ayni sekilde dsl isigim gitti gene internetsiz kaldım.

ayin 9 undan bu yana 2 gun internet baglantisini kullanabildim. sorunum devma etmekte ve ay sonu kesin fatura cikartilacak. Yalniz merak ettigim kullandigim 2 gunun faturasimi cikartilacak yada tum ayin faturasi olan 65 liralik faturami cikartilacak merakla beklemekteyim.

Tum ariza kayitlarini biraktim, forumdaki turknet destek e yazan ark'a da pm attim bekliyorum bu sefer kac gunde internet baglantimi getirebilecekler daha dogrusu getirebileceklermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werduet -- 23 Ağustos 2018; 16:28:40 >
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj

Teşekkürler fakat oda işe yaramadı. neden bi firma bu kadar ilgisiz davranabiliyor anlamış değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mcnbg

Teşekkürler fakat oda işe yaramadı. neden bi firma bu kadar ilgisiz davranabiliyor anlamış değilim
    Kesinlikle haklisiniz en ufak bir ilgi yok,ilgiyi geçtim en ufak arıza ile ilgili bir gelismede bulunmuyorlar.baglamislar otomatik msj a bayram dolayisiyla vs vs ya ben bayramdan 10gun once ariza kaydi birakmisim bu zamana kadar yapmamislar bide bayrami bahane ediyolar.

Yukardaki resimdeki ariza kaydi ise ayni arizadan dolayi verdigim 2. Kayit resmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werduet -- 24 Ağustos 2018; 12:59:29 >

Telekoma bugün arıza kaydı bıraktım dakikasına cevap mesajı geldi, bunlarda 2-3 gün sonra yetkili kişinin keyfi isterse mesaj geliyor. telekomdan beterler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    werduet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çözüldü mü?

|
    |
    mcnbg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Evet telekomdaki sorunum çözüldü daha doğrusu eve gelip kontrol edip ev içi tesisatta problem var bizlik değil diyip gittiler. Türknetteki sorunum hala devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcnbg -- 24 Ağustos 2018; 16:29:15 >
    |
    |

Vodafone VDSL abonesiyim. Sözleşmem Eylül ayı başında bitiyor. Vodafone'dan aldığım hız 56 mbit civarında. Altyapımın sınırının da bu civarda olduğunu tahmin ediyorum.

Geçiş için Turknet aboneliğini inceledim. Altyapı kontrol ekranında tahmini hızımın 50 mbit civarında olduğunu ama bana 35 mbit hız verilebileceği gibi bir yazı gördüm. Aktif altyapımızda olmayan bölge diyor.

Bu saçma şey geçerli mi acaba? Turknet Vodafone'un verebildiği hızı neden veremiyor? Bu ekrana gelene kadar 50 kere hattın alabileceği max hızı veriyoruz ibaresinden geçilmiyor, sonra pat diye en fazla 35 veririz, gel sen bunu kabul et...

65 TL ye 35 e kadar veriyor. 80 TL ye 50 alabilirsiniz

|
    |
    Brian Damage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Merhaba, istanbul esenyurt bölgesinde oturuyoorum maksimum alabildiğim hız 4 mbit. Bulunduğumuz bölgedeki altyapının en azından iyileştirilmesi için turknet telekom ekipleriyle bir çalışma yapamıyor mu? Şirket olarak sıkıntılı bölgelerde sağlayıcıyla hızlı çözümler üretilmesi sağlanamaz mı?

08504737929 bu numara size mi ait? internet ile alakalı bir çağrı gelmiş.
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

Hayır değil engelleyin gitsin

|
    |
    alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
bankalar.org
emek server
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.