Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
22.945
Cevap
238
Favori
463.255
Tıklama
Giriş
    144 Mesaj

Tel no'dan ya da ttnet hizmet no'dan turk.net bbk (bağımsız bölge kodu) bilgisine ulaşabilirler diye düşünüyorum. Bahsettiğiniz fiber kutusunu turk.net koyuyor mu?
    |
    |
    gokselbasol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır TurkNet fiber kutusu koymuyor İstanbul ve İzmir'de sınırlı sayıda fiber hizmeti veriyorlar. Evet dediğiniz gibi telefon numarası üzerinden başvuru yapılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bruce Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Turknet kullanicisiyim her n defalarca internetim kopuyor destek kaydi birakiyorum çozum saglanmyor

7349405adsl kullanici adim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Açık destek kaydınızın numarasını sabah Twitter üzerinden TurkNet Destek kullanıcısına iletin.

|
    |
    42sb942 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokselbasol

Açık destek kaydınızın numarasını sabah Twitter üzerinden TurkNet Destek kullanıcısına iletin.
    Ya dostum kendi online işlemler hizmetinde bile destek kayıtlarına bakmayan şirket twitterdakini neden dikkate alsın? Üşenmemişler buraya konu açmışlar ancak burada bile kimseye cevap vermiyorlar. Sense bir çare kendince türknet müşterilerine yol gösteriyorsun. Kara düzen yürüyen bir çağrı merkezi hizmeti var. 48saattir beni aramalarını brkliyorum. Bunun 8saatinde hizmet alamıyorum.

Tefeci mantığıyla iş yapan bir kodoman sağlayıcı var başımızda. Tüketici kanunundan bir haber. Milleti icralık ediyor durduk yere. Bir diğeri burnundan kıl aldırmıyor dünyanın parasını istiyor internet hizmetine. Biz böyle şirketleri millet olarak haketmiyoruz dostum, ülkenin belası gibi yapışmışlar üzerimize, gerekli değeri vermiyorlar müşterilerine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    555 Mesaj

Peki

|
    |
    skyrime2828 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    212 Mesaj
    allahtan forumda bu konu açılmış müşteri hizmetlerine ulaşabildiğim tek mekan burası . konuyu açan müşteri temsilcisine selamlar :D
    Şaka falan değil, ciddi anlamda 1.5 aydan beri bir interneti düzeltemediler. Müşteri hizmeti denen şey 0. Kendinize saygınız varsa ve internet hayatınızda önemli bir yere sahipse Türk Net'e geçmeyi DÜŞÜNMEYİN BİLE.

Orijinalden alıntı: muhammetgun

allahtan forumda bu konu açılmış müşteri hizmetlerine ulaşabildiğim tek mekan burası . konuyu açan müşteri temsilcisine selamlar :D
    bu kadar kötü bir şirket görmedim
    Netspeed'e geçtim..
    Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
    T.D.
  • Yarbay
    2184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Şaka falan değil, ciddi anlamda 1.5 aydan beri bir interneti düzeltemediler. Müşteri hizmeti denen şey 0. Kendinize saygınız varsa ve internet hayatınızda önemli bir yere sahipse Türk Net'e geçmeyi DÜŞÜNMEYİN BİLE.
    Aynı fikirdeyim..
    |
    |
    Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
    T.D.
  • Yarbay
    2184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Ya dostum kendi online işlemler hizmetinde bile destek kayıtlarına bakmayan şirket twitterdakini neden dikkate alsın? Üşenmemişler buraya konu açmışlar ancak burada bile kimseye cevap vermiyorlar. Sense bir çare kendince türknet müşterilerine yol gösteriyorsun. Kara düzen yürüyen bir çağrı merkezi hizmeti var. 48saattir beni aramalarını brkliyorum. Bunun 8saatinde hizmet alamıyorum.

Tefeci mantığıyla iş yapan bir kodoman sağlayıcı var başımızda. Tüketici kanunundan bir haber. Milleti icralık ediyor durduk yere. Bir diğeri burnundan kıl aldırmıyor dünyanın parasını istiyor internet hizmetine. Biz böyle şirketleri millet olarak haketmiyoruz dostum, ülkenin belası gibi yapışmışlar üzerimize, gerekli değeri vermiyorlar müşterilerine.

Alıntıları Göster
    Taahhüt yok değiştirin gitsin.
    |
    |
    T.D.

• Yarbay
    2184 Mesaj
    quote:

İlgilenmiyor adamlar.. Boşuna nefes tüketmeyin..
    T.D.
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Adamına göre demek ki? Oim den kayıt oluşturuyorum en erken 15 dk da en geç 2 güne sorun çözülüyor. Köy yerinde oturmanın avantajı sanırım. 😉 Hız testi sonucu da atabilirim. Şubat ayından beri aynı hız 1 mbps bile düşmedi

|
    |
    dec_chaos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

Merhaba. 75 mbit olan tarifeye gectigimde engelli fiyat avantajından faydalanabilecek miyim yoksa 35 mbit mi kullanabiliyorum sadece?
    @TurkNetDestek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

Evet indirimli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz

|
    |
    letmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    Teşekkür ederim
    |
    |
    eylülün 20sinde ttnet taahütüm bitiyor, yeter artık bu ttnetin kan emiciliği kurtulmak istiyorum lanet taahüt olayından. netspeed ile turknet arasında kararsızım. iki taraftadan da memnun olanda var olmayanda. siz hangisini önerirsiniz kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum?

mevcut tarifem : ttnet vdsl 24 mbit dow 2 mbit upl
    speedtest sonuçlarımda 23ün altına inmiyor akn yeniyken upload ise 2.30 falan çıkıyor sanırım altyapım fena değil.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

TurkNet in sitesinden altyapı sorgulaması yapın VDSL çıkarsa TurkNet adsl ise netspeed. Devir ekonomi devri.

|
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Geçiş yapmak isterseniz de mutlaka referans kodu edinin. İkinc fatura döneminde ücretsiz kullanım için

|
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7760 Mesaj
    quote:

TurkNet in sitesinden altyapı sorgulaması yapın VDSL çıkarsa TurkNet adsl ise netspeed. Devir ekonomi devri.

netspeed in vdsl tarifeleri daha uygun değil mi hocam?

bu da netspeed tahmini hız testi sonucum

bu arada şu konuda daha detaylı açıkladım tarifemi vs bakarsanız sevinirim :https://forum.donanimhaber.com/ttnet-taahutum-bitiyor-ne-onerirsiniz--134666641#134666745
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.