Şimdi Ara

Türknet Çağrı Merkezini AÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar türknettin çağrı merkezi mevcut müşteriye kapalı biliyorsunuz.
    Nedeni ise daha iyi hizmet verebilmek sorunları direk çözecek ekiplere ulaştırmak vs
    Ama ne zaman destek kaydı oluştursam ya cevap vermiyorlar kaydı kapatıyorlar yada günler haftalar sonra cevap veriyorlar.twitterdan yazıyorum eksik cevap veriyorlar saatler günler sonra cevap veriyorlar.Eğer böyle devam edecek ise ki 3-4 aydır böyle.
    Artık çağrı merkezini tekrar açın karşımızda bir muhattap olsun
    Sayın Türknet yetkilisi görüşlerimizi lütfen yetkili birimlere iletin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu karardan döneceklerini sanmıyorum. En azından yakın zamanda böyle bir şeyin olması çok zor gibi bence.

Zaten canlı müşteri hizmetleri olsa da bir şey değişmiyor. Sadece bizden derdimizi dinleyip arıza kaydı açıp destek ekibine aktarıyor. Kısacası "aracı" görevi görüyor. Aynı olayı online işlem merkezinden destek kaydı açarak bizde yapabiliyoruz zaten. Telefondan da yapılabiliyor ama o zaman arızanın detayını giremiyoruz.

Yaşadığınız sorun ne acaba?
  • Vdsl e geçiş yapmak istiyorum bazı sorularım var türknete biliyorsunuz bu işlem sırasında çok sorun yaşayan var. Fakat türknet bir türlü cevap vermiyor twitter yazıyorum tek tek sorularımı 1 tanesini cevaplandırıyorlar diğerlerini cevaplasınlar diye 2 gündür uğraşıyorum.destek kaydına zaten 1 haftadan önce dönmüyorlar ben anlamadım bu işi türknet destek kayıtlarına 1 kaç saat içinde dönse sorun yok ama firma müşteriyle ilişkiyi neredeyse sıfırladı. 1kaç ay önce internet kesintisi yaşadım hemen türknete bildirdim online işlemlerden 10 günde cevap geldi şikayet var a yazdım twitter a yazdım defalarca kayıt bıraktım 2017 de 10 günlük internet kesintisi nedir? En son btk dan şikayet oluşturdum ertesi gün aradılar. Müşteriye olan ilgi sıfır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destekliyorum çağrı merkezini kapatmaları çok kötü olmuş .
  • Destekleyen arkadaşlar lütfen konuya sizde yazın en en azından türknet geri dönüşleri hızlandırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.