Şimdi Ara

Türknet Atakent mahallesi/ Küçükçekmece ilerleme süreci (2023 Temmuz yeni konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Atakent mahallesi tamamı sitelerden oluşan Türkiye'nin en büyük 2.Mahallesi ve bölgeye Türknet ilk kez giriş yaptı, burda gelişmeleri tek tek yazalım.

Bölgede Süperonline Fttb ağırlıklı bazı yerlerde de Ftth hizmet veriyor.

Ben Akasya 2 sitesindeyim Akasya 1 sitesinde altyapı gelmiş bizim site içinde görüşme oldu Ocakta bakalım nasıl ilerleyecek..

Beklemedeyiz

Türknet Atakent mahallesi/ Küçükçekmece ilerleme süreci (2023 Temmuz yeni konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 7 Temmuz 2023; 14:1:58 >

• Merhaba, konuyu proje ekibimize ilettim. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım.
  • Bende aynı bölgedeyim, haber bekliyoruz...
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Lounge 2 sitesine ne zaman gelecek onu da sorabilir misiniz? Aynı sokak üzerinde zaten.
  • Dmitri Karamazov kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çalışmalar mahalle genelinde yapılmaktadır. Aynı sokakta olduğunuz için sırası ile işlem yapılır. Bilgi geldiği zaman paylaşacağım.

Merhaba sizle Pm den de konuştuk güncel bilgiyi beklemekteyim..

• Zooe kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet kayıt oluşturup proje ekiplerine yönlendirdim. Bölge ile ilgili bilgi geldiği zaman sizinle paylaşacağım.
  • Merhaba ,

Atakent Mahallesi Orkide 1 Sitesi için Turknet Gigafiber Hatların çekilmesi için planlama zamanı nedir ?

Atakent Mahallesi Orkide 1 Sitesi 588 daire bulunuyor. Site Yönetimi de başvurularda bulundu .

Süreç hakkında planlama da cevabı yerine ; sizden ricam HANGİ TARİH aralığın da bağlantı yapılacağının zamanını rica ediyoruz.

Teşekkürler

• YILDIZ53 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güncel süreçler değişebildiği için konu hakkında bilgi veremiyorum. Hizmetin aktif olması durumunda ekibimiz iletişime geçip bilgi verecektir.

Merhaba bir süreç geçti bugün Eray beyle de görüştüm de sizde Güncel bilgi nedir ?

Merhaba, henüz kayda dönüş yapılmadı.

Merhaba kayda dönüş oldu mu ?

Merhaba, kayıt için ekiplerimizden dönüş alamadım. Tekrar kendileri ile iletişime geçeceğim.

Merhaba ilerleme var mı konuyu baştan okuyarak bilgi verirseniz!

Merhaba, konu yaklaşık 7 ay öncesine ait ve oluşturulan kayıt da eski olduğu için şu anda görüntüleyemiyorum. Dilerseniz yeni bir kayıt oluşturarak proje ekibine iletebilirim.
    Tamam olur yardımınıza tşk ederim
    Sizin için 72378799 numaralı destek kaydını oluşturarak ekibimize bilgi verdim. İlerleyen günlerde buradan yazar mısınız? Kontrol ederek bilgi verebilirim.
    Teşekkürler yazarım 🤚🫡
  • Dmitri Karamazov kullanıcısına yanıt

Merhaba Akasya 1 sitesine geldi Türknet sizde durum nedir?

Ben de Akasya 2 sitesine bekliyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.