Şimdi Ara

TurkNet AKK’yi tamamen kaldırdı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
3
Favori
7.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TurkNet, aktif altyapısının bulunduğu bölgelerde AKK’yi (Adil kullanım kotası) kaldırmıştı. Bu hizmetten az sayıda kullanıcı yararlanıyordu. TurkNet bugün müjdeli haberi verdi. Bundan böyle Türkiye’deki tüm TurkNet müşterileri AKK/AKN olmadan tamamen sınırsız internet deneyimi yaşayacak. Sadece hali hazırdaki müşterilere değil yeni abonelere de AKK uygulanmayacak.

Özgür internet sloganıyla yola çıkan TurkNet yakın zamanda abonelik için taahhüt şartını da kaldırmıştı. Böylelikle kullanıcılar TurkNet’i herhangi bir taahhüt ve AKK olmadan diledikleri gibi kullanabilecekler.

TurkNet, "Bir dönemi kapatıyoruz!" sloganı ile AKK'siz interneti duyurdu. TurkNet'in tek tarifesi üzerinden işleyecek olan yeni dönem de yine aynı kurallar ve aynı fiyat geçerli olacak.

100 Mbps'ye kadar sınırsız internet yalın kullanım ücretiyle beraber 59.99 TL aylık ücreti ile  kullanıcılara sunulacak. Turknet, kullanıcı deneyimini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Firma, AKK'yi tamamen kaldıran ilk operatör oldu. Diğer firmaların da TurkNet'i örnek almasını istiyoruz.

Ayrıntılı bilgi için TurkNet'in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

• Biraz da fiyatları düşürseler ne iyi olacak.

• Evet arkadaşlar Bomba patladı artık diğer İSS'ler Rekabet kurumunamı başvurur yoksa abone kayıplarından dolayı ağlarlar mı KOTA uygulayan Türksat , Türkcell Süperonline ve Vodafone düşünsün.

Türknet kullanıyorum artık Türkiye'de inovasyon'u yarattı.

Diğer firmalar şirketini düşünürken Türknet müşterileri düşünerek her türlü fedakarlığı yaptı.

• Abbow gole bak orta sahadan tam doksana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online işlemlere girince hala 150 GB Akn görünüyordu. Canlı destekten yazdım gün içinde konuyla ilgili aranacaksınız dedi bakalım ne zaman arayacaklar. Hepimize hayırlı olsun sevindirici bir haber!

• Eğer ince bir nüans yok ise yılın en güzel haberi.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen ciddi misin? Zaten tek fiyat var ve adamlar tek fiyata alabileceğin en yüksek hızda internet veriyor, bu fiyat da diğer bütün operatörlerden daha düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekse taahhütüümü bozuyorum NİŞANI ATIYORUM TETENET

• Tebrikler, rekabet iyidir. Ama tek tarife olayı iyi değil, ben şahsen 60 tl çok bulduğum için Türk Telekomun 30 tlik her eve internet kullanıyorum.

• güzel bir haber, maalesef AKN kalktı diye araştıran, öğrenen, üreten bir toplum olmayacağız. sadace daha fazla içerik tüketeceğiz. “Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.” Mustafa Kemal Atatürk

• Vodafone'un kendi altyapısında ki fibernette zaten AKK uygulanmıyordu
  • Bu şartlarda bu canavar ISS lere karşı böyle tavrını koyan, müşteri odaklı çalışan firma. Helal olsun TürkNet. İyi ki geçmişim.

• Türk telekomu arıyorum hemen, bozuyorum taahhüdümü

• Adresinizde alt yapı, santral bilgisi bilinmediğinden başvurunuza devam edemiyoruz. ??

• TurkNet'e geçeceğim taahhüt bitince.

• Harika hareket. TurkNet'ten böyle bir atılım bekliyordum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Eğer ince bir nüans yok ise yılın en güzel haberi.

yok hocam nüans müans yok, üstelik kanaatimce kota olmadığından dolayı insanların çok fazla bir şey indirmeyeceklerini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Evet arkadaşlar Bomba patladı artık diğer İSS'ler Rekabet kurumunamı başvurur yoksa abone kayıplarından dolayı ağlarlar mı KOTA uygulayan Türksat , Türkcell Süperonline ve Vodafone düşünsün.

Türknet kullanıyorum artık Türkiye'de inovasyon'u yarattı.

Diğer firmalar şirketini düşünürken Türknet müşterileri düşünerek her türlü fedakarlığı yaptı.

Birde doğru düzgün sözünde durup interneti verebilse.Önemli olan stabil internet almak. Hala internetim yok yok . Müşteri hizmetlerinin de birisinin evet dediğine diğeri hayır diyor. Eldeki bulgurdan olmayın benim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Eğer ince bir nüans yok ise yılın en güzel haberi.

yok hocam nüans müans yok, üstelik kanaatimce kota olmadığından dolayı insanların çok fazla bir şey indirmeyeceklerini düşünüyorum.

O zaman mahkumiyetim bitince ilk iş Türknet'e geçmek olacak.

• Süperonline taatun gecen ay bitti 10-15 defa aradılar bi ka. tanesini açtım 77 liraya tekrar taahut yapın diyolar. Bende daha uygun bişey bakıyorum şuan 75 gb lık 16 mb için oldukça pahalı 77 lira. Türknet iyi güzelde hizmet sorunları varmış birde kayıt sırasında kredi kartı istiyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.