Şimdi Ara

Turknet adsl değerlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 gundur internetik yoktu turknet mh verdigi bilgiye göre altyapi calismasi var turknet sizi kendi altyapisina tasiyor dendi ve bugun internetim geldi onceden fixnetten sorguladimda vdsl gozukmuyordy bende simdi vdsl gözüküyor acaba vdsl alabilir miyik değerleri paylaşıyorum teşekkürler iyi günler
     Turknet adsl değerlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgboy1616 -- 21 Aralık 2016; 12:54:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım edebilecek varmı.?
  • Vdsl alabilirsiniz.
  • Turknet te vdsl desteklemiyor diyor nasıl çözebilirim bu meseleyi ?
  •  Turknet adsl değerlerim

Bu ne anlama geliyor arkadaşlar? MH yi aradım bilgi vermedi detayli turknet kendi altyapisina geçiriyor dediler ama nedir bu ? YAPA muhabbeti mi acaba ?
  • hattınız vdsl destekliyor. Müşteri hizmetlerinden takım liderini isteyin anlamayan birisine denk geldiniz büyük ihtimal. Mesajlarla bir alakası yok olayın genel bir bakım çalışmasını bildirmişler.
  • Fixnette ve Vodafone sorgulamada vdsl çıkmıyor ama bununla bir ilgisi olabilir mi?
  • mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    Hizmet numarası veya telefon numaranızla türk telekoma gidip oradan en net bilgiyi alabilirsiniz kendi aboneleri olmadığınız için geçiş işlemini türknetin sistemden giriş yapmasını isteyebilirler.

Modem değerlerinden hattın saha dolabına yakın mesafede olduğu yüksek hızlı bağlantı değerlerini karşıladığı görünüyor. zaten 3312 VDSL modem kullanıyorsunuz. Geçiş ile modem vdsl sinyaline geçip sorunsuzca bağlantıyı verecektir.

Sorgulama sayfalarındaki bilgiler direkt portu kontrol etmiyor mesafeye göre yahut güncellenmemiş datayı sağlıyor.
  • Çok teşekkür ederim bilgilendirme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgboy1616

Fixnette ve Vodafone sorgulamada vdsl çıkmıyor ama bununla bir ilgisi olabilir mi?

Türk Telekom abonesiyim. Fixnette abone numarası olarak hangi numarayı yazıyoruz?
  • Telefon numarasi ile.sorgu yapıliyoe ben oyle yaptim abone numarasi ile değil
  • Adsl değerlerim aşagıdaki şekilde ve internet erişimim berbat kopma yok ama efsane yavaş.

============================================================================
    ADSL Training Status: Showtime
    Mode: ADSL2+
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 0 day: 4 hours: 22 minutes
    ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 1.151 Mbps 18.318 Mbps
    Actual Net Data Rate: 1.143 Mbps 18.286 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 8.6 dB 8.1 dB
    Actual Delay: 8 ms 8 ms
    Transmit Power: 12.1 dBm 18.8 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 1.0 symbols 1.0 symbols
    Total Attenuation: 0.0 dB 0.0 dB
    Attainable Net Data Rate: 1.143 Mbps 20.768 Mbps

ADSL Counters

Downstream Upstream
    Since Link time = 22 min 59 sec
    FEC: 18595 0
    CRC: 67 0
    ES: 55 0
    SES: 0 0
    UAS: 0 0
    LOS: 0 0
    LOF: 0 0
    LOM: 0 0

• mgboy1616 kullanıcısına yanıt
    Bu değerlere göre hattında vdsl2 desteği gözükmüyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.