Şimdi Ara

Turknet 4 gündür port açamadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir eve taşındım ve çok memnun olduğum Uydunet olmadığı için binamda ttnetle türknet arasında kaldım. Çok olumsuz yorum okudum ama küçük işletmeleri desteklemeyi severim malum TTNet tekel gibi bir şey. Pazartesi sabah kargo şirketi açılır açılmaz İstanbul'dan belgeleri verdim günlerden cuma ve benim hala internetim yok. İşin kötü yanı sözde bu güne randevu verdiler, ne gelen var ne giden. Bir de gelirler diye evden çıkamıyorum, üstüne winim var hattı wina takamiyorum. Yani bolgem de rahat bir bölge öyle tıklım tıklım değil. Galiba bugün de baglanmayip Pazartesiye kalacak ve ben başlatmadan 14 gün cayma hakkından faydalanacagim ücret falan isterler falan vermedikleri hizmete uğraşamam. Kısacası bağlamayı düşünen arkadaşlar varsa bu yazdıklarım yol gösterici olsun. Binama gelip port açılacak gerisini yapmaya razıyım zaten hadi belgeler salı ellerine geçti desek 4 gündür port acamayan bir firma var karşımızda. TTnet de kullandım uydunette ikiside 1 Max 2 günde bağlıyor. Bulasmayin siniriniz bozulmaz en azından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şu mesajları görünce türknete bulaşmayayım diyorum fakat yakın çevremde de 2 günde sıkıntısız türknete geçen, yağ gibi akan AKN siz internetini görünce düşünmeden edemiyorum. İki arada bir derede kalıyoruz resmen. Aşırı memnun olanda var türknetin anasına bacısına söven de var.
  • Aman diyeyim sakın geçmeye çalışma, türknet müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsun, hizmetimi on gündür aktif etmediler ve dalga geçer gibi davranıyorlar. Resmen insanların sabırlarını sınıyorlar...
  • tunahan1071 T kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen sözleşmeyi yollican araya pazar gircek o sözleşmleri kontrol etcekler yanlış madde varmı diye sonra aktivasyon fln ohoo

Oyüzden sıfırdan başvuru değil nakil yapın internetsiz kalmayın
    Ayrıca port yoksa onu türk telekomun açması lazım 4-5 ay sürer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Port yoksa iptal ettir boşuna bekleme her iss nin port sayısı farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizmeti bağladılar, 4-5 gündür kullanıyorum. Gündüz bir sorun yok ama akşam hızım 1-2 mb ping sürekli iniş çıkışlı ve heü yüksek. Oyun oynayanlar için cehennem tarzı bir şey. Düzeltmeleri için destek talebi açtık bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.