Şimdi Ara

ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam! (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
7
Favori
34.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türksat kablonet den VDSL hizmeti alan oldu mu fiiyatlar uygun ama kullanan kimseyi bulamadım.

ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam!
    ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam!türksat kablo
    Kablonet Her Evde Kampanyası 24 ay | Kablo
    https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,758,kablonet-her-evde-kampanyasi-24-ay
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

99 Tl iken abone oldum, 1 hafta sonra 130 yaptınız , daha 3 ay olmadı 169 yapıyoruz diyorsunuz. İyi ki taahhüt yok benden bu kadar, bu kafayla devam edin siz.

• mertolix kullanıcısına yanıt

hocam ilgilenip cevapladığınız için teşekkür ederim gelecek hafta büyük ihtimal internet kutusuna geçecem forumda genel kanı internet kutusu demiş, 2 3 ay ara ile zam yapmak nedir ki zam yapmayacaklarını söyledikleri halde şimdi de diyorlar sadece o ay yaptıkları bir kampanyaymış, umarım internetkutusu vebenzeri şekilde iss ler çoğalır ve tt gibi tekeller azalır.

bu arada referansınızı paylaşırsanız eğer internet kutusuna geçecek olursam sizin referansınızı kullanmak isterim.

• Uthane kullanıcısına yanıt
    Bu sene mart ayının başında mevcut durumu değerlendirip zam oranımızı tüm kullanıcılarımıza duyurduk. Ancak mart ayının sonunda yapılan beklenmedik port ücreti zamı tüm sektörümüzü etkiledi. 1 Haziran itibarıyla aktif olan bu zamlar neredeyse tüm operatörleri fiyat değişikliği yapmaya zorladı. Biz de her ne kadar istemesek de hizmet kalitemizden ödün vermemek için yeniden bir fiyat düzenlemesi yaptık.

Evet 1 haziranda tüm operatörler yaptı. Ama siz 1 haziranda yapacağınızı söylediğiniz ZAM'ı Mayıs 2022 de yaptınız. 1 ay erken tüm müşterilerinizden fazla para topladınız.

Düşün tüm operatörler 1 haziranda Türknet fırsatçılık peşinde Mayıs 2022.

3 ay sonra şimdi tekrar ZAM yapıyorsunuz.

Artı hizmet kalitenizi anlatmaya gerek yok gerçekten:) burada biraz bahsettim bu hizmet kalitenizden siz devam edin.

• Türk Telekom ile görüştüm.

Bir diğer çakallığa bakın :)

Türk Telekom bölgemde çok yoğunluk olduğu için ADSL hat verebilirmiş bana :) VDSL portları doluymuş yoğunluk varmış.

Nedense Türknet'ten geçiş yapacağım dediğim böyle bir cevap aldım. 16 Mbps hız verebiliyorlarmış.

Valla işiniz gücünüz iyi polis kötü polis oynayıp bizi öpmek.

• runeterra kullanıcısına yanıt

Şuan aktif VDSL hizmetiniz yok mu?

Hizmet Kalitesinin altını doldururmusunuz?

Hizmeti Türk telekomdan alıyorsunuz ?

Çağrı Merkezi Yok

Teknik Danışmanlık Yok

Anında Geri Dönüş Yok

Bana bir tane HİZMET KALİTENİZİ SÖYLERMİSİNİZ ?

Var Hocam,

Sorun Türk Telekomun bu iptal veya geçiş işlemlerinde zorluk çıkarması.

Şuan başka operatör bakıyorum. Türknet adını duyunca daha düşük hız vermeyi teklif ettiler.

Sanırım bu şekilde geçişlerin önünü kesmek istiyorlar.

Neticede kimi kime şikayet ediyoruz gibi bir durum var yani.

• runeterra kullanıcısına yanıt

Forumdan bizlere cevap veriyor işte buda bir hizmet değil mi?ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam! ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam! 

Onu bende yaparım hocam :)

Cevaplar zaten şöyle bence :)

Not defterini aç > Ctrl+f konuyu bul > Ctrl+C koplaya > Konuya gel Ctrl+V yapıştır

:)

• Bazılarında 180TL olarak geldiğini söylemiş? 10TL daha zammı yaptılar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam Türknet'in fiyatları kapalıçarşı altın fiyatlarına döndüZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam!  Dün en son kapanışta aylık hizmet bedeli 169,99 TL idi şuan kini bilmiyorum ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam! Yetkiliye soralım ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertolix -- 22 Temmuz 2022; 15:45:8 >
  • evvet, an itibariyle internet kutusuna evraklarımı gönderdim forumdaki bir arkadaşın referans koduyla geçiş işlemlerimi başlattım. Görüşürüz Turknet.. Güzel bir 5 aydı.

• Batuhan445 B kullanıcısına yanıt
    Hem internet hem telefon kampanyalı olan abonelerimiz için düzeltme mesajları gönderdik. 10 TL telefon ücretimizdir. Telefon ücreti dışında ek ücretlerde olabiliyor. Abonelerimize göre değişiklik gösterebilir. Kampanyalarınızı Online işlem merkezinden görebilirsiniz.
  • Benim de evrak işleri ve onay kısımları bitti çok şükür. Bir geçiş kısmı kaldı.

ZAM KESİNLEŞTİ! 1 Mart-1 Mayıs Arası Hariç VAE Eski ve Yeni Abonelere TurkNet'ten 169,90 TL Zam!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertolix -- 22 Temmuz 2022; 16:1:41 >

• Reanimate kullanıcısına yanıt

TurkNet'ten büyük ISS'lere geçmeyi mantıklı bulmuyorum, kullandıkları sansür sistemini aşmak için daha fazla uğraşı gerektiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgisayarMeraklısı -- 22 Temmuz 2022; 16:5:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BilgisayarMeraklısı B kullanıcısına yanıt

kablonet kullanırken bir sorun ile karşılaşmamıştım kablonet den superonline a geçmiştim çünkü superonline sansürü hissediyordum.şuan türk.net deyim kablonet ile aralarında bir fark yok . ama kablonet vdsl nasıl onu bilmiyorum hiç kullanan kimseyide görmedim.

• İnternet kutusuna geçtim evrakları yolladım umarım daha fazla kişi geçiş yapıp daha uyguna daha güzel hizmet alır elveda türknet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

evet hocam duzeltme başlığı adı altında 179 tl yaptılar.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.