Şimdi Ara

Türkiyede dövüş sporu eğitimi veren yerler neden hep merdiven altı? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
10.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
181 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Maliyet, genis alan ihtiyaci, gurultu konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gittiğim yer direk ana yol yanıydı
    Ben manastır keşişimiyim a....k
    Arablarla street fighter mı oynamam lazım yolda ezilip ezilip reenkarne olup ebedi huzura mı ermeliyim bu yerdeki plastikler niye kokuyor cennetten vahiyle otomobil vergilerinin kalktığımı söylendi ahiret free can mı arıyor kafamda deli deli sorular bilemiyorum altan...
  • Zamanında sekiz ay boks kursuna gitmiştim. Bundan bir kaç sene önce. Bizimkisi bodrum değil en üst kattaydı ama yine de çok kötüydü. Bir iş hanının en üst katı akşam vakti kursa çıkarken merdiven başlarında bali falan çeken çocuklarla karşılaşırdım. Doğru tespit.

• Türkiye'de bu tarz uzakdoğu kökenli sporlara ilgi az. Bir futbol,bir basketbol veya bir fitness gibi ilgi görse en iyi yerlere açılır. Ancak talep az olunca, gideri de azaltmak gerekiyor.

• ülkemizin salonları maşallah bina altı depolarda , baksanıza kolondan geçilmiyor, deprem olsa güvenlik en üst safhada.

birde alttaki resimde elin gevururnun1!11 mekanına bak , tamamiyle sosyal media endeksli , kolon yok bi kere , mim dükkanımı kardeşim burası , en ufak zzelzelede güm.

• Salonun geniş ve ekipmanının yeterli olması hocasının da iyi olması önemlidir bunlar yoksa gökdelen de olsa farketmez tek önemli olan ekipman ve genişlik orta derece geniş ve ekipmanı yeterli hocası iyi olan bir salon sporcu çıkarır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.