Şimdi Ara

Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.460
Cevap
44
Favori
62.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok detaylı açıklamışsınız.
    ben de psvr kullanıcısıyım ve quest siparişi verdim.
    benim için merak edilen bir çok konuya cevap vermişsiniz.
    teşekkür ederim.
  • benimkisi şu an geldi elime, 1 haftada ulaştı US amazondan..Aramex le gayet sorunsuz ve hızlı şekilde aldım

Bu arada Quest ile pc deki ve steamvr daki oyunları oynayabilirsiniz Virtual Desktop ile...Normal oyunları xbox kolu ile oynamak mümkün
    Yani kütüphanesi geniş aslında düzgün pc niz ve bağlantınız varsa , 5Ghz wifi ile sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 22 Ağustos 2019; 11:45:22 >
  • Merhabalar

Sony x8305 modeli tv var. Oculus quest kullanırken tv'ye steam yapmak istiyorum ama bir türlü olmuyor. Tv Chromecast destekliyor. Telefondan youtube gibi şeyleri yansıtabiliyorum. Oculus ile bir türlü olmadı. Oculus'un sayfasında google chromecast ultra ve google chromecast 3 ile yansıtabilirsiniz diyor. 2015 Sony tv'nin chromecast özelliği yetersiz mi kalmıştır?
  • oculus quest alıpta satmak isteyen olursa alete talibim arkadaşlar bilginize
  • Ben benim Quest teki görüntüyü, Nvidia Shield TV ye sorunsuz yansıtabildim. ChromeCast yazılımsal olarak var onda da. Ama başka cihazda denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakc

Ben benim Quest teki görüntüyü, Nvidia Shield TV ye sorunsuz yansıtabildim. ChromeCast yazılımsal olarak var onda da. Ama başka cihazda denemedim.
    Desteklenen cihazlar arasında shield de var. Ben Apple TV 4k alınca kendisini satmıştım. Pişmanım :)
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Apple Tv için vazgeçmem ben kendisinden. Çok media oynatıcı denedim. Şu ana kadar en iyisi bu. Allah aramızı bozmasın.
  • 128gb Oculus Quest ile aranıza katılmış bulunmaktayım 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roland3tr

128gb Oculus Quest ile aranıza katılmış bulunmaktayım 😄
    hayırlı olsun

Store undan direk aldığım uygulama Virtual Desktop...

SteamVR oyunlarınıda sorunsuz Quest te oynayabiliyorsun. Free olanlardan denediğim kadarıyla The Lab mesela, çok başarılıydı. Tek bir gecikme sıkıntı yok.

Skyrim VR denedim, oyun bana çok uygun gelmedi VR için, fazla bulanık geldi açık alanlarda.

Ayrıca normal desktop oyunu olarak Magic The Gathering kart oyununu oynadım, pc monitorü yerine devasa imax sinema perdesinde oynamak güzeldi :D

Kendi oyunlarından çok başarılılar var ama şu anda verdiği hissiyat, adrenalin nedeniyle Exorcism Legion VR favorim diyebilirim. Korkuyu iliklerinde hissettiriyor
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    PC Vr Oyunlarından HordeZ ve Ultimate Booster Experience oyunlarını deneyin.
    Teşekkürler :))

Steam olayına giremiyorum, malum laptop macbook pro mid 2012 😆

BeatSaber ve Robo Recall satın aldım. Ustalasmak için on fırın ekmek yemem lazım, maksimum toplam 1 saat oynamışındır bölük bölük, ona rağmen her yerim et kesti.

Sidequest çok yararlı bir program. Onun sayesinde Pavlov ve Crisis VRigade oynuyorum, Quest'in kendi oyunları kadar iyi ikisi de. Özellikle Crisis'da 5 dakikada ter içinde kalıyorsunuz.

Bu cihaz parasını son kuruşuna kadar hakediyor. İyi ki almışım. Bence n11'deki yüksek fiyatlar bile verilebilir.
    Benim imkanım olmasaydı 5000tl'ye alırdım 128gb'ı.
    Şansıma ucuza aldım.

• 1-2 gune elime geçer bir aksilik olmazsa. Yazdıklarınız yardımcı olacak. Online imkanı varsa deneyebiliriz.
    Beatsaber turu oyunlar bu durumda steamvr dan mi almak mantıklı kendi store undan mi ? Birde oyunlar apk formatinda mi ? Herhangi bir siteden indirip denediğiniz oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTLUBEY

Beatsaber turu oyunlar bu durumda steamvr dan mi almak mantıklı kendi store undan mi ? Birde oyunlar apk formatinda mi ? Herhangi bir siteden indirip denediğiniz oldu mu ?
    steamvr da ucuz ama hep pc ye bağlı kalırsın oynamak için.Anlamsız olur
    apk formatında kendi oyunları, mega linkleri var
    Virtual desktop ile VR oyunlarini direk PC'den stream yaparak oynatabiliyor mu Guest? Daha guclu oldugu icin Rift S dusunuyordum. Sonucta kablo ile PC'ye bagli ve o da guclu bir PC istiyor.

Ama sanirim tam olarak bu sekilde degildir yoksa Rift S almak icin neden kalmaz gibi :)

Zira incelemelerde genel olarak VR kabiliyeti olan bir PC halihazirda var ise Rift S alin yoksa Guest alip gecin deniyor VR kullanimi ve tecrubesi acisindan.

Zaten icerik kutuphaneleri de farkli. Sadece Rift / S icin oyunlar var. Oldukca da guzel gozukuyor. Stormland, Lone Echo 2 , Asgard's Wraith gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 15 Eylül 2019; 18:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Virtual desktop ile VR oyunlarini direk PC'den stream yaparak oynatabiliyor mu Guest? Daha guclu oldugu icin Rift S dusunuyordum. Sonucta kablo ile PC'ye bagli ve o da guclu bir PC istiyor.

Ama sanirim tam olarak bu sekilde degildir yoksa Rift S almak icin neden kalmaz gibi :)

Zira incelemelerde genel olarak VR kabiliyeti olan bir PC halihazirda var ise Rift S alin yoksa Guest alip gecin deniyor VR kullanimi ve tecrubesi acisindan.

Zaten icerik kutuphaneleri de farkli. Sadece Rift / S icin oyunlar var. Oldukca da guzel gozukuyor. Stormland, Lone Echo 2 , Asgard's Wraith gibi.
    oynuyorsun, skyrim vr filan oynadım, pc güçlü olacak tabii ama o rift tede gerekli elbette
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Sağlam ve güçlü bir 5Ghz Wifi Router varsa ve PC özelliklerin oynatmaya yetiyorsa VR oyun, Oynarsın. Çok az oyun var oynatamadığı.
  • Quest üzerinden gördüğüm kadarıyla Virtual Desktop ile SteamVR/PCVR oyunlarını oynama şansı var. Dediğiniz gibi 5 Ghz AP ile gecikme de yok gibi bir şeymiş.

Anladığım kadarıyla Quest ile oynanamayacak oyunlar Oculus'un Rift/S kütüphanesine dahil ettiği "exclusive" oyunlar. Şimdilik çıkan/çıkacak olan 4-5 tane oyun gördüm.
    Açıkçası oldukça güzel duruyor bu oyunlar.

Bakalım ay sonunda OC6 etkinliği var. Oradaki içerik ve donanım haberlerini gördükten sonra almayı düşünüyorum. Belki en fazla Black Friday indirimlerini beklerim.

Belki indirim olmasa bile oyun hediyeli paket satışı olabilir. Bu konuyu da takip edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.