Şimdi Ara

Türkiye PlayStation Store'da Tüm İndirimler Kaldırıldı (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
3
Favori
48.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
353 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ataturkcu adamm

Afedersiniz ama sizin gibi kerizler oldukça sony sizi daha çok silker. Bu fiyatlara rağmen alım yapanlar alayınız kerizsiniz. Almayın kardeşim, almayın.

alırlar 500 tlye dmlıp harikasın sony diye bağırıyorlar alt üstü bir oyun ama işte celladına aşık olmuşlar kerizler !

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ama Sony bize eskülüsüve oyun yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps1 -ps2 -ps3 -ps4 ... buraya kadarmış Sony, hiçbir zaman Sony den başka konsol almam diyordum, ama yeter artık, bir değil iki değil bu yapılanlar, zamanında keyiflerine göre bazı exc oyunlara Türkçe altyazı da yapmamışlardı. Xbox alacağım yeni nesilde, tr psn den de oyun almayacağım yeni nesile geçene kadar. Bunlar mesajdan, küfürden anlamaz, verebileceğimiz en iyi tepki yeni nesilde Sony almamaktır.

• Bir tane exc oyunu turkce altyazi yaparlar sony fanboylari unutur bu olanlari, bu nesil ps4 aldim ama oyunlarin fiyatindan dogru duzgun oynamayadim bile. Sonraki nesil xbox tercihim olacak bide gamepass gomdummu miss gibi oynariz

• Japonlar değil miydi dünyanın en gururlu dürüst insanları, viralleri salmadılar mı intihar eden mühendisler, özür dileyerek görevini bırakan siyasiler, harakiri yapan samurailer?
    Sen gel Türkiye zaten kârsız deyip hazır eve kapandı diye çoluk çocuğa 400 tlden fifa satmanın peşine düş...

Bunu yapan ps tr demeyin, merkezin onayı olmadan ya da talimatı olmadan nefes bile alamazlar...
    Türkçe oyunlar ve mükemmel exlusiveler için teşekkürler çok güzel vakit geçirdik tonlarca insan oyun nedir seninle öğrendi hem de düşük fiyatlara, ancak enayi yerine koyduğun an bittin...
    Şimdi insanlar yılda 2 exlusive için sana para basmaya değmez diye düşünmeye başladı. Tebrikler.

• "Ben Xbox'a geçerim" diyenleri samimi bulan var mı gerçekten? Çünkü bundan 1-2 sene önce belliydi oyun fiyatlarına zam gelince ne oldu unutuldu kaldı öyle, bu da muhtemelen öyle olacak. Adamlar bir Gow teaser gösterir, bir Ps 5 gösterir yine "ama exc" deyip gider satın alırlar. Bak Microsoft ne dedi "tv, tv, tv, internet mecbur, ikinci el yok" dedi diğer ülke oyuncuları öyle bir tepki koydular ki Xbox markası çökme noktasına geldi şimdi Microsoft baya oyuncu dostu konumuna geldi. İndirim yapan yerleri talep etmeliydiniz arz talep meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Mart 2020; 3:11:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomman

Japonlar değil miydi dünyanın en gururlu dürüst insanları, viralleri salmadılar mı intihar eden mühendisler, özür dileyerek görevini bırakan siyasiler, harakiri yapan samurailer?
    Sen gel Türkiye zaten kârsız deyip hazır eve kapandı diye çoluk çocuğa 400 tlden fifa satmanın peşine düş...

Bunu yapan ps tr demeyin, merkezin onayı olmadan ya da talimatı olmadan nefes bile alamazlar...
    Türkçe oyunlar ve mükemmel exlusiveler için teşekkürler çok güzel vakit geçirdik tonlarca insan oyun nedir seninle öğrendi hem de düşük fiyatlara, ancak enayi yerine koyduğun an bittin...
    Şimdi insanlar yılda 2 exlusive için sana para basmaya değmez diye düşünmeye başladı. Tebrikler.
    Ya exclusive diye bu kadar yırtınmanın anlamı ne onu anlamıyorum. Toplasan 5-10 tane exc. oyun var oynanacak. O kadar oynamak istiyorsan oyunla beraber kiralarsın 1 hafta oynarsın. Satın almaktan çok daha mantıklı ve çok daha ucuza mal olur.

• Ben ps4 aldığımda medya kısmının bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum bu son olaylardan sonra ps4 kullanmanin anlamı kalmadı,ya pc e geçerim ya da xbox, keriz yok sonuçta karşılarında, üstelik ps Now gibi bir nimet var artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony ve özellikle tr sorumlularına gelsin 63 styla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj kitleri var 80 liraya

• Pc bel omuz ağrıtmasa pcnalırdım da xbox ile geriye yaslan oyna yaparım
    Bundan sonra biraz da iksbaks fanboyu olalım bakalım

• quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

"Ben Xbox'a geçerim" diyenleri samimi bulan var mı gerçekten? Çünkü bundan 1-2 sene önce belliydi oyun fiyatlarına zam gelince ne oldu unutuldu kaldı öyle, bu da muhtemelen öyle olacak. Adamlar bir Gow teaser gösterir, bir Ps 5 gösterir yine "ama exc" deyip gider satın alırlar. Bak Microsoft ne dedi "tv, tv, tv, internet mecbur, ikinci el yok" dedi diğer ülke oyuncuları öyle bir tepki koydular ki Xbox markası çökme noktasına geldi şimdi Microsoft baya oyuncu dostu konumuna geldi. İndirim yapan yerlere talep etmeliydiniz arz talep meselesi.

Hocam bir şeyini çıkardılar olay o. Ben sanmıyorum ki onu diyenler 2019'da konsol ile tanışan kitle. Eskiden bu kadar kan emici değildi 2017 yılında o zamana kadar çıkmış tüm exc'leri 300TL'ye indirimle vs toplamıştım bir ayda. Son iki yıldır korkunç durumda TR PSN. Ve açıkçası PC-PS4pro idare ediyordum.. Bu servisin TR halinini gördükçe tekrar yeni bir PS alıp bu servisi kullanmam imkansız. Yaşımda küçük değil, exc oyunu oynamazsam ölmeyeceğimin farkındayım özetle :) Cidden yeni nesil bir gelsin, TR deki durumu anlarız.

• Çekilsin gitsinler artık ülkemizden. Bu saatten sonra istemiyoruz.
  • Şimdiden böyleyse PS5 oyunları ne kadar olur tahmin bile edemiyorum...

• Max 36 aya kadar live gold alabilirsin. Üstüne 1 aylik ultimate yapistirinca 37 aylik gamepass ultimate sahibi oluyorsun

Ama bunu bir hesapta tek sefer yapabilirsin. 3 yil bitince yeni hesap açıp yeniden yapacaksin

• Kendine saygısı olan bir Türk bu saatten sonra sony ürünü almaz.

Eksi sözlükte bir ara Pınar boykotu vardi. Benim gibi boykotu devam ettiren yüzlerce eksi yazari var.

• Şımarıklık böyle birşey işte, yere göğe sığdırılamayan SONY kendine yakışanı yaptı, umarım yeni nesilde MICROSOFT karşısında yerin dibine girerler, en iyi tokat'ı oyuncular vurmalı...
  • Gamepassin gözünü seveyim be, pcden bile ücretsiz bir sürü oyun oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

"Ben Xbox'a geçerim" diyenleri samimi bulan var mı gerçekten? Çünkü bundan 1-2 sene önce belliydi oyun fiyatlarına zam gelince ne oldu unutuldu kaldı öyle, bu da muhtemelen öyle olacak. Adamlar bir Gow teaser gösterir, bir Ps 5 gösterir yine "ama exc" deyip gider satın alırlar. Bak Microsoft ne dedi "tv, tv, tv, internet mecbur, ikinci el yok" dedi diğer ülke oyuncuları öyle bir tepki koydular ki Xbox markası çökme noktasına geldi şimdi Microsoft baya oyuncu dostu konumuna geldi. İndirim yapan yerlere talep etmeliydiniz arz talep meselesi.

Hocam bir şeyini çıkardılar olay o. Ben sanmıyorum ki onu diyenler 2019'da konsol ile tanışan kitle. Eskiden bu kadar kan emici değildi 2017 yılında o zamana kadar çıkmış tüm exc'leri 300TL'ye indirimle vs toplamıştım bir ayda. Son iki yıldır korkunç durumda TR PSN. Ve açıkçası PC-PS4pro idare ediyordum.. Bu servisin TR halinini gördükçe tekrar yeni bir PS alıp bu servisi kullanmam imkansız. Yaşımda küçük değil, exc oyunu oynamazsam ölmeyeceğimin farkındayım özetle :) Cidden yeni nesil bir gelsin, TR deki durumu anlarız.
    Bekleyip görülecek bir durum yok hocam bu nesil nasılsa gelecek nesilde öyle olacak. İnternet tarafı piyasanın azınlık kısmını oluşturuyor, bugün eve kapanan bir baba çocuğuna yine oyun satın almak zorunda. O yüzden "yok Xbox'a geçerim" falan muhabbeti kuru sıkı bence, gerçekten tepki gösterenler zaten hayatını o tepkiye göre şekillendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 22 Mart 2020; 21:24:40 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.