Şimdi Ara

Türkiye PlayStation Store'da Tüm İndirimler Kaldırıldı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
3
Favori
48.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
353 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Vendrick

destek@tr.playstation.com

Bu adrese mail gönderin tepkinizi yazın. Hiç olmazsa bir tepki görsünler burada kendi aramızda tartışıyoruz sadece.

Hocam destek@tr.playstation.com ile olmaz bu iş. Onlar zaten bu (hadi temiz konuşayım) yanlışı yapıyor. Support.playstation.com ile anca bu iş düzelir. Ona da ingilizce bilen bir arkadaş ortak bir metin hazırlar, burada bize sunar. Mail yağmuruna tutarız :)
  • Xbox veya Ps fanı değilim. Hem Pc'de xbox game pass kullanıyorum hem de ps 4'üm var.
    Ama kesinlikle xbox daha uygun. Cebini yakmıyor. Ps'de xbox game pass gibi aşırı ucuz ve mükemmel bir nimet yok. (ps now diye bir şey varmış o da türkiye'de yok senelerdir)
    Ps oyuncusu çok olduğu için velet sayısı yani kalitesiz oyuncu sayısı da doğal olarak çok. Xbox'da ve pc'de mükemmel bir denge var. Fifa oynarken fark ettim bunu. Psdeki kitle alt seviye insan resmen. Hem oyunu bilmeyip hem de kıro olunca nefret ettim bu konsoldan az olsun ama öz olsun oyuncu sayısı.
    Ps exclusive oyunlarını bitirip sattıktan sonra xbox almayı düşünüyorum. Ps plus üyeliği bitene kadar kullanıp satılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 22 Mart 2020; 18:31:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm dünyanın bu süreçte ne tür fedakarlık yaptığına baktığımızda gerçekten skandal yani.
    çıkıp dersin ki indirim olmayacak satıcı olduğun için bizim neden olmuyor yapacaksınız deme şansımız yok.
    ama farklı ülkelerde indirim olursa burada olmaz ise bizi keriz yerine koyup ses çıkartmamak ayıp.
    6 aydır ps4 aldım pek oynamadım 1 tane oyun harici oyun almadım para verip çünkü abest ücretler bir oyun 500 tl olamaz,ben istediğim her oyunu alabilirim ama gerek yok yazık günah askeri ücretin 2400 tl olduğu yerde bir oyun 400 tl olamaz böyle bir şey olmamalı
  • Umarım bir yanlışlık olmuştur. Yoksa rezillik bu.

• Bir gelişme yok dimi arkadaşlar.
  • Bu konuya youtuberlardan, twitch yayıncılarından ve diğer oyun medyasından hiçbir eleştiri gelmedi gördüğüm kadarıyla. Salya akıtarak bu arkadaşları izleyen aboneler ve plebler bunları da görün. Ayda onbinlerce lira sizden bağış ve reklam parası kazanan bu insanlar sponsorluklardan, bedava gelen keylerden fedakarlık etmemek için bu konuda çıkıp tek bir kelime bile eleştiri yapmıyor. Bu insanları iyi tanıyın.
  • Sony playstation 1-2-3-4 , butun oyun konsollarini (psp dahil ) kullanan birisi olarak kiniyorum.Xbox alir gecerim , kimseyle ugrasamam bu saatten sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnsanlık zor günlerden geçerken, Sony ye göre küçük sayılan bir çok firma evde kalmayı teşvik için bedava oyunlar dağıtırken Sony PS Türkiye nin böyle fırsatçılık yapmasını çok yadırgıyorum. Ayıp resmen. Bu kadar kullanıcı sadece mantıklı bir indirim bekliyor. Ben de bu olaylar sonrasında Xbox a geçmeye karar verdim. Zaten PC de Xbox game pass kullanıyorum. Xbox alıp geçmek en mantıklısı olacak.

• Playstation Tr yapacağı indirim kararını kendisi mi veriyor? Sony'nin kendisi de suçlu bu durumda. Yani TR'den değil de mesela US'den alsanız bile oyunu para bizi iplemeyen Sony'ye gidiyor.

• PlayStation markası benim için bitmiştir. Yeni nesilde Xbox alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu herifleri şikayet edeceğimiz bir yer var mı? Bir arkadaş kısa ve öz ingilizce durumu anlatsa ve konuya sabitlense. Bizler mail yağmuruna tutsak belki düzelir? TR yetkililerden zerre beklentim yok onlara ne güvenim ne saygım var. Sony belki bir şey yapar o ihtimalle bu yorumu yaptım..
    Ben uk mail adresine fena salladım. Ortalık kaynıyor Türkiye de boykotlar başladı gibisine. Herkes mail atsın bilmeyen translate den çevirsin. Bu ne zaten daha da almam ps ile ilgili bişet

• Güle güle PS, bu fırsatçılığın bedelini PS5 - Xbox Series X Türkiye satışlarında net biçimde göreceksin.
  • Yeni konsollar tanıtılırken bilerek mi yapıyor bunlar? O zaman biz Xbox'a geçelim rahatsız etmeyelim. Piyasada üstün olunca hemen sömürme başlıyor.

• Xbox game pass'a şöyle bir baktım da olum adamlar NBA 2k20'yi getirmiş.. yuh dedim gerçekten.
    ps4'ü abonelik biter bitmez çöpe atıyorum valla boşuna konuşuyoruz Xbox>ps çöpü
  • help@uk.playstation.com
    Bu mail atmanız gereken yer.
    Ben fena salladım. Küfür değil eleştirel yaklaşın en azından okusunlar.
    Sony denen microsoftun yanında züğürt kalan markanın kan emiciliğne yazık. Ben x box a geçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamactiJun -- 22 Mart 2020; 19:50:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sawolverine

Tabi ki eksileri var, ikisi de mükemmel konsollar değiller. Ama bütçe uygunsa, seneye önlem almak için iki senelik live gold alındığında yanına 5.90 a game pass aldığınızda, gamepass live üyeliğiniz kadar uzuyor, yani gamepass neredeyse bedavaya geliyor.

o nasıl oluyor ya bir yıllık üyelik alsam yanınada aylık bir game pass alsam o game pass gold üyelikten dolayı uzuyor mu ücretsiz şekilde !

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan457

Xbox game pass'a şöyle bir baktım da olum adamlar NBA 2k20'yi getirmiş.. yuh dedim gerçekten.
    ps4'ü abonelik biter bitmez çöpe atıyorum valla boşuna konuşuyoruz Xbox&gt;ps çöpü

deme öyle sony fanboyculara göre onlar oyun sayılmıyor game passtaki hiçbiri oyun değil öyle dengesiz ruh hastaları onlar oyun yok diyorlar hastalar işte hasta

• Ps store den bu fiyatlar dan dolayı hiç oyun almıyordum dh forumdan kardeşlik konusundan çok oyun alıp sattım fakat Sony nin yaptığı bu saygısızlıkta kabul edilebilir değil, teknik sıkıntı diyorlar 4-5 gün oldu hala çözemediler sanki sistemleri hacklendi bu kadar uzun süre sürecek ne gibi bir teknik sorun olabilir ki? Velhasıl kelâm bu bir teknik sorun değil düpe düz size indirim yok demektir, üstüne üstlük senelik mali rapor muhabbetlerinin döndüğü nisan ayına yaklaştık her sene bu zamanlarda store genel anlamda zam yiyor bu "teknik sıkıntı" olarak adlandıkları şey ile önce bindirecekler ardından sorunu çözdük deyip indirimleri getirecekler. Yeni nesil de Xbox göz kırpıyor bana..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: qeruben

Ben uk mail adresine fena salladım. Ortalık kaynıyor Türkiye de boykotlar başladı gibisine. Herkes mail atsın bilmeyen translate den çevirsin. Bu ne zaten daha da almam ps ile ilgili bişet

valla adamlar 100 milyon satmış 1 2 milyon türkleri görmezden gelirler gelecek nesilde de aynı şey olacağını düşünüyorlar görecez !

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.