Şimdi Ara

Türkiye'nin otomobili tasarımıyla ödül aldı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
2
Favori
10.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayyynenn kuruluştan 3 yıl sonra yani gelecek sene arabaları bayilere göndereceğini iddaa eden kanıt olarak bir türlü bitmeyen şantiye ve bir prototip gösteren olaya çocuk gibi kayıtsız şartsız inanmıyoruz. hikaye referanduma yakın pompalanan saab cadillac yerli arabasıyla aynı çünkü. ben çok uzun süredir bu forumdayım. cadilaca da saçmalamayın 2 yılda araba mı üretilir seçim algısı bu yazdık. tüh bak olmaması için dua etmişiz meğerse ondan olmamış..

oyalıyorsunuz milleti yalanlarla o sırada da küpünüzü dolduruyırsunuz. yazıklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de kardeşim kimse onları Almanlar kazandı demedi ki zaten. Neden kabul etmiyorsunuz,ödülü İtalyan firma aldı işte. Uzatacak ne var?

Ayrıca hükümet değişince fabrika kapatılacak diye bir şey yok. Fakat düzgün işlemezse mecburi kapatılır bu yeni hükümetin kararına kalmıştır. Şuanki hükümet yaptı diye tutacak diye bir şey yok. Bakın ethem sancak ayrıldı projeden. Tutmazsa (Bu piyasada kime satacaklar arabayı büyük muamma) gene kapatırlar ya da Arap kardeşlerinize satarsınız.

Bu arada sahip çıkma zorunluluğumuz yok. (Ben hükümete güvenmiyorum üzgünüm,bu bile beni yeterince itmekte.) Bunu vatan millet meselesi haline getirenlere de acıyorum. Eğer bir şey iyiyse iyidir,kötüyse kötüdür. Bunun yerlisi veya yerli olmayanı fark etmez. Eğer ultra milliyetçi Almanlar gibi zihniyetiniz yoksa tabi. O zaman otarşi diye ağlayabilirsiniz.

• He he yapılacak...

Saatler süren tanıtımda sadece 2 dakika kendisinden bahsedilen yerli otomobil seri üretime başlayacak, hemde yarın!

Önce bir gidip fabrikanın durumuna bakmak lazım. Henüz temelleri bile bitmedi.

Biz çok dinledik bu masalları!

• Türkiye'de bu kadar düşünce özürlü robot beyinli mankurt varmış.

TOGG projesi Recep Tayyip Erdoğan'ın gayretleri ile hayata geçmiş bir proje olduğu için bence tamamen kudurmaları bu yüzden.

Yoksa Dünya'da eşi benzeri bir ülke yoktur ki bu proje karşısında hazımsızlığa uğrayacak bir ülke olsun.

Ama Türkiye'de var işte beyinden yoksun kitle. Hem de nasıl sürüsüne bereket.

• ithal tasarımla ithal yerli araba ödül almış... ısmarlama habere benziyor... kripto para rezaletinden sonra yeni komedi...

• bu konunun açılması çok yararlı oldu "yerli ve milli" yobazları teker teker blokladim

• Tasarım hani hazırdı? Biz yapmamıştık? Hahahahah

• bayılıyorum şu hükümet değil devlet projesi diyenlere, millet açken önceliğini araba projesine veren devlet mi olur?

• teknoCat kullanıcısına yanıt

tasarım şirketinden aldılar ya İtalya'dan...

• Bir insan ülkesinin kazanımıyla neden dalga geçmek ister.Toplumun parazit grupları bunlar.Sıkıntılı psikolojik bir bozukluk bu.Bence bu konu ciddi ciddi akademik olarak araştırılmaya değer.

"Devrim Arabaları" kitabını okumanızı tavsiye ederim.Okuyunca buradaki bazı parazit görüşlülerin nasıl 60 larda da aynı şekilde parazitliğe devam ettiğini göreceksiniz.Değişen bir şey yok.Kafa aynı kafa :)

• Helal olsun

• Yorumlar çok eğlenceli.

Ismarlama ödül gibi birşey olmuş ama tasarım güzel. Pininfarina güzel yapmış.
    Aferin.
    Yollarda görmeyeceğimiz için sorun yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rahatsız olanlar çoğaldıkça bu proje daha da keyifli hale gelecek. Zaman gelip bu araçları yolda gördükçe sanırım sinir krizleri geçirip, "nasıl olur da bu iktidar döneminde otomobil üretiriz !" diye kendilerini yerden yere atacaklar.

• muratkaya kullanıcısına yanıt

parasını verip satın aldığımız bir ürünün ödül alması eziklik olmuyor da benim bunu eleştirmem eziklik oluyor öyle mi? siz devam edin...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.