Şimdi Ara

Türkiye'nin otomobili CES 2022'de dünya vitrinine çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'nin otomobili CES 2022'de dünya vitrinine çıkacak

Türkiye'nin otomobilinin dünyaya tanıtımı için yeni bir adım atılıyor. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Las Vegas'ta düzenlenecek olan CES 2022'ye katılacaklarını duyurdu.

TOGG'dan yapılan açıklamada, "Bu yıl 55'incisi düzenlenen, teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES - Tüketici Elektroniği Fuarı'nda olacağız." ifadelerine yer verildi. Söz konusu fuar 5 - 8 Ocak 2022 tarihleri arasında Las Vegas'ta gerçekleşecek.

Münih Otomobil Fuarı, pandemi nedeniyle 2 yıl aradan sonra ilk kez fiziksel olarak düzenlenmişti. Elektrikli otomobillerin ve konsept modellerin ağırlıkta olduğu fuara TOGG'un katılmaması merak konusu olmuştu.

Ayrıca Bkz.Toyota Corolla Cross Türkiye'ye özel motorla gelecek

TOGG yöneticisi Gürcan Karakaş ise daha önceki açıklamalarında klasik otomobil fuarlarında olmayacaklarını, kendilerini teknoloji şirketi olarak gördüklerini ve bu yüzden teknoloji fuarlarına katılmayı düşündüklerini dile getirmişti.

CES 2022 kapsamında, geliştirilen ilk model olan C-SUV'un yeni prototiplerini görme şansı yakalayabiliriz. Zira yapılan paylaşımlarda test için üretilen prototiplerde kameralar ve gizli kapı kolları yerine klasik yan aynalar ve kapı kolları gibi farklılıklar olduğunu görmüştük.

• Devlet üretmiyor hocam,

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG);

Anadolu Grubu (%19), BMC (%19), Kök Grubu (%19), Turkcell (%19), Zorlu Holding (%19) ve TOBB (%5)

Bilgilendirme;

Mesajı, @SuperVisör nickli arkadaşın aşağıda göreceğiniz mesajına cevap olarak yazdım fakat nasıl becerdim bilmiyorum başlığa cevap olarak gitmiş ve bağlamından kopmuş.

''devlet üretmemeliydi sabancı koç ne yemeye duruyolar bıraksınlar milletin markalarını büyütmeyi üretim sistemini yıllardık yaptıkları için biliyorlar bir marka ismi bulmak zormu al ben sana bulayım ( KOÇ ) yazık valla yazık''
  • devlet üretmemeliydi sabancı koç ne yemeye duruyolar bıraksınlar milletin markalarını büyütmeyi üretim sistemini yıllardık yaptıkları için biliyorlar bir marka ismi bulmak zormu al ben sana bulayım ( KOÇ ) yazık valla yazık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 parça ekran çok itici geliyor... keşke ortadakini teslanın yaptığı gibi büyük bir ekranla değiştirseler.

• Devlet üretmiyor hocam,

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG);

Anadolu Grubu (%19), BMC (%19), Kök Grubu (%19), Turkcell (%19), Zorlu Holding (%19) ve TOBB (%5)

Bilgilendirme;

Mesajı, @SuperVisör nickli arkadaşın aşağıda göreceğiniz mesajına cevap olarak yazdım fakat nasıl becerdim bilmiyorum başlığa cevap olarak gitmiş ve bağlamından kopmuş.

''devlet üretmemeliydi sabancı koç ne yemeye duruyolar bıraksınlar milletin markalarını büyütmeyi üretim sistemini yıllardık yaptıkları için biliyorlar bir marka ismi bulmak zormu al ben sana bulayım ( KOÇ ) yazık valla yazık''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flcnr -- 6 Aralık 2021; 21:53:48 >
  • Flcnr kullanıcısına yanıt

o zaman "marketing" kısmını devlete bırakmışlar? yıllardır çıkaramadıkları ürünü kendileri yapmış gibi davranıyorlar ya hani Türkiye'nin otomobili CES 2022'de dünya vitrinine çıkacak 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç pazar hallettik de dış kaldı tabi.

• Adamlar gördükten sonra dolarda hazır yüksek iken çerez parası gibi gelir onlara sonra yüklü sipariş vermeye kalksalar kaç senede teslim edilir acaba :)

• arion kullanıcısına yanıt
    kafalar pırıl pırıl

• Flcnr kullanıcısına yanıt
    DEvlet değil hükümet. Hükümet olmasa böyle bir girişim olmazdı buda bir gerçek. Bu işe olmuyacak ve inanmıyan biri olarak beni tek isim ikna etti. Mehmet Gürcan Karakaş , bu olmasa bu otomobilde yapılamazdı.

• niye las vegas, niye türkiyeden bir şehir değil?

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    Bu fuar Las Vegas'ta olduğu için olabilir mi acaba?

• Menzil 500 km 2023 göre az şuan da bile 800km menzilli araçlar satış da

• volga tuygun V kullanıcısına yanıt

yok o değil niye ilk türk halkı göremiyor amerikan halkı görüyor???

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt
    vegasta olan vegasta kalir. ondan vegas

• aracı ülkemizde kullanamayız her halde ne bu yabancılara satma merağı sen ilk önce ülkende vatandaşın kullansın ucuz sonra sat nereye istersen şu mantığı bırakın artık kendi vatandaşın kullanmıyor yemiyor veya pahalıya yiyor ama elin yabancısı en iyisini yiyor hemde bizim ülkede üretilirken.bu araç kesin 700.000 tl den aşağı alınamaz.

• geliyor togg geliyooooorrr.

• ahapeliler asgari maaşları ile 250 yılda alırlar artık Türkiye'nin otomobili CES 2022'de dünya vitrinine çıkacak 

• Türkiyede vatandaş için vitrin arabasından öteye geçemeyecek zaten, sadece vitrinden bakacağız.

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Hayır hükümet değil devlet..hükümet devlet adına iş yapar temsil eder.Hukumet değişsede yaptıkları sonrakileri bağlar.

Araç cıkarmı cıkmazmı eşiğini coktan gecti.. esas ne kadar basarılı ve hangi teknolojileri barındıyor rakiplerinden ne kadar onde yada geride bunu kıyaslamak lazım...

Son olarak hala vatandasa ucuz arac alacak diye düşünenler var..togg un kar amacı güden özel bir firma yani bazılarını anlayacagı dille yazayım arac düşündüğünüz gibi ucuz olmayacak..

• Türkiye'nin otomobili CES 2022'de dünya vitrinine çıkacak

BİZ BU FİLMİ DAHA ÖNCE İZLEDİK DE O GÜNLERDE MAMA İLE BESLENENLER VE TROCLÜLER TEKRAR İZLESİN.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.