Şimdi Ara

Türkiye'nin en kapsamlı İngilizce eğitim kanalını açmak istiyorum - Destek ve görüşleriniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
44
Favori
13.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çabanızı takdir ediyor ve destekliyorum, keşke aynı şeyi kodlama için de yapacak birileri çıksa :)
  • fikir güzel,mekan güzel ama yemez hocam.

eğer ingilizce konuşturacağını düşünüyorsan yapamazsın. çünkü dil ülkede öğrenilir. tanıdığım bir ikcı cv incelerken ingilizce biliyorum yazanları eğer amerika veya ingiltere’de 1 yılı yoksa yok sayıyordu.

teoride olur tabi,okulda öğretilenin aynısını daya videolara. sağlam 10 dakikalık kurgular yaparsan belki alır yürürsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/channel/UCR_zzlZp4vOu7QXvw_6TXgw bu kanala abone olur musunuz hem ingilizce hem çince öğretiyor
  • Katilacaklar ile tek tek skype ta gorusmek hem uzun hem mesakkatli bir is.Discord sunucusunda uye alimi odasi olusturursunuz oradan konusursunuz.Eger kabul ederseniz yetki verirsiniz.Diger odalara girebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir İngilizce öğretmeni olarak destekliyorum

• Ücretli mi ücretsiz youtube kanalı mi yapacaksın bilmiyorum ama ücretsiz yaparsan çok hayir dua alacağın kesin. Milletin böyle islere ihtiyaci var çünkü ülkede hersey ates pahası olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tipsiz_Tatlı_Karakter

https://www.youtube.com/channel/UCR_zzlZp4vOu7QXvw_6TXgw bu kanala abone olur musunuz hem ingilizce hem çince öğretiyor
    Olurum hocam teşekkürler öneri için

• quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

rat.planet sandım boynu bükük geri dönüyorum
    Yeni fikirlere düşüncelere oluşumlara açık olmak lazım üstadım... Hocamızı bir dinleyelim. Belki de çok faydasını göreceksin..

• Hocam bence YDS için de ayrı videolar hazırlamalısınız. Çıkmış yada bol örnek sorular çözebilirsiniz. Online YDS eğitimi konusunda da büyük bir pasta var internette ve sadece birkaç firma alıyor bu pastayı. Örneğin Akın Dil.

Video konusunda da çok uzun olmamalı bence de. 20-25 dakika ortalama.

• Yolunuz açık olsun

• Hocam öğrenci olduğum için maddi olarak destek olmayı istesem de olamam lakin yaptığınız şeyi gerçekten takdir ediyorum. Benim de ingilizcemi B2’den C1’e taşımam gerek. Konuyu favorilere attım kanalı açınca burdan paylaşırsınız artık. Yolunuz açık olsun ve şimdiden kolay gelsin.

• YouTube bu iş için olmaz. Udemy gibi eğitim platformlarına bakmanızı tavsiye ederim

• gidipte konu anlatacaksan hiç açma bence.. konu anlatan bin tane adam var.. eksik olan ise kesit yok .. mesela alış verişte diye bir video çekeceksin 5dk canladıracaksın ekibinle. bu dediğim tek adamla olmaz yanına 2 3 tane daha kişi bulmam lazım.. bunun fiyatı ne yardım eder misin şu bedeni var mı yakıştı mı canlandıracaksın tezgahtarı yardım edeni falan konuşturup üstüne ingilizce türkçe altyazı yapıştıracaksın millet netflix aboneliklerini iptal eder sana abone olur . hava durumu sorma nasılsın diye sormanın yolları. hayır demenin yolları okulda kafede tonla aklına gelebilecek sohbeti canlandırmak lazım. kanal adı da gündelik ingilizce tarzı bir şey yaparsın baktın aboneler artıyor hooop kardeş kanal grammer anlatanda açarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 19 Ocak 2020; 9:53:15 >
  • Dil dile değmeli hocam yoksa olmuyor. Ielts'den 6 alacaz diye anamız ağladı.

• Sen çok detaylı düşünmüşsün. Burada 2 dakika düşünmeyle akıl vermek çok doğru değil.
    Benim tavsiye videolar eğlenceli veya sürükleyici olsun. Sıkıcı olursa şahsen izlemem.
  • bkz ; Stan Lee
  • Englisher E kullanıcısına yanıt
    Bu youtubeda destekle veya katıl gibi yeni bir sistem geldi ordan bağış atıyorlar, belki bizim nesil bu tarz para vermelere karşı kapalı olsa da yeni nesil bu sistemin içine doğduğu için bu destekle olayıyla para vermeleri çok mümkün. Hatta sadece para verenler için video yayinlanabiliyor diye biliyorum ona göre özel videolar yapabilirsiniz. Ama öncelikle gelen kitleyle samimiyet kurmalısınız hocam, belki biraz geek işler yaparsanız arada bu kesime ulaşırsınız, işte futbolla alakalı bir şey yaparsınız bir kesimi cekersiniz. Ha tabi bunları tamamen maddi kaygı yaşadığınızı düşünerek yazıyorum. Yoksa siz benim böyle böyle kaliteli bir sistemim var ve bu sisteme çok güveniyorum derseniz belki ilk sene çok kazanç elde edemezsiniz ama takip eden senelerde abone sayınız vs artar. Ben hazırlığa giderken essay yazım detayları için youtubeda bir kanal bulmuştum adam 1000 aboneye sahipti sadece ama zamanla 100klara ulaşmış. Eğitim videoları zamanla değer görüyor.

• Bağışta bulunacak durumum yok ama bişeye ihtiyacınız olursa İngilizce Öğretmenliği okuyorum hocam
  • bir iki tane video çekin paylaşın değerlendirelim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Youtube ile ugrasma udemye at videolari atinca beni etiketle alayim kursunu

Udemy hakkinda sole anlatayim

Eger kendin kupon kodu dagitirsan her satista kazancin %97 si senin diger turlu %50 si saglam bi ingilizce yaparsan hem biz ogreniriz hemde siz iyi kazanirsiniz.
    Udemy konusunu ben de düşündüm fakat aklıma takılan ve bilgimin olmadığı bir konu var. Udemy'den benim kursumu alan birisi o videoları indirip bırakın yakın arkadaşlarını, tüm Türkiye ile paylaşabilir sonuçta?

YouTube'a koyduğum videoları daha sonra Udemy'e koyabilir miyim satış ve destek için? Eğer böyle bir şey mümkünse belki destek olmayan birileri ücretsiz izlemek yerine satın da alabilir. Gerçi Patreon hesabı da açacağım. Kafam biraz karışık bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.