Şimdi Ara

TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.174
Cevap
4
Favori
107.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feda0034

Bunun açıklamasını size yapmadan önce Şuan bu soruyu neden sorduğunuzu o kadar merak ediyorum ki 17 25 e geri dönüp en baştan mı tartışalım

Başkan yaptığınız adamın geçmişi bu, tartışacak bişey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyp -- 17 Nisan 2017; 11:53:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Hani başkandı artık :-D

Ben başkan mı dedim ? Ağlamaktan gözleriniz görmüyor artık. Biraz ara verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feda0034

İnanıyorsun ama sen bile kendine yediremiyorsun o kadar laftan sonra. Ankara Sincan'da adam Hangi dilde konuşuyor ben anlamadım. Neyse orayı geçelim şimdilik Sen bi hainlik yapsan Bunu videoya çekermisin? Ben her seçimde bunun gibi yüzlerce video izliyorum. Ya hadi imkansız da doğru diyelim 6 üye var o sandığın başında 3 ü o sandıktan ayrılmadığı sürece ne olabilirki? Yani neden bu kadar uçuk düşünüyorsunuz. Ben anlamıyorum Daldan dala atlıyorsunuz YSK yı kapattık sıradaki bumu? Bundan sonra ne var çok merak ediyorum...

Ben kapatıyorum konuyu çünkü sizi herhangi bir şeye ikna etmek imkansız iyi günler dilerim umarım haklı olsan sizsinizdir ama sanmıyorum, ilerde kandırıldık demek yerine hatanızı kabul edersiniz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Solcuyum ve chpliyim ama hazmedemeyenleri kiniyorum.%51 evet geldi iste neyini zorluyorsunuz 1 milyonluk hile varsa da tepkimi falan gostermem direkt saygimi sunarim sonucta

troll'sun oglum sen birak bu,ayaklari

Ne trollu? Aglamaya baslamadim diye troll mu oldum?

Ben de istedim gelmemesini ama geldi iste naparsin hani cok kucuk bir yuzdeyle gelse dicem ki he biseyler karistirildi ama 1 milyon oy var arada akliniz aliyo mu acik sayimda 1 milyon oy kayirmayi?

Saf misiniz kardesim siz? Facebookta her gordugun oy pusulasi doldurma videosuna inaniyorsunuz? Onu yapan adam zaten gizliden yapar kamera cekerken yapmaz algi operasyonu tamamen.

Guya zeki kulturlu kesim biziz de biz de gerizekali yogunlugu baya yuksekmis.Bugun sokaga cikip protesto edenler demokrasi diye aglamasin bir daha.

• bir cacık olacağı yok..en fazla gezi parkındaki olaylar yaşanır.. 2 gün sonra biber gazından gözü yanan evine döner..
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    CHP sistemindeki veri. YSK sitesine ulaşılamıyor.

• Proscd P kullanıcısına yanıt
    Chp sistemi kesin doğrudur diyorsak.

YSK kapansın. Chp den takip et herşeyi

• Bu kendini Milletten üstün gören elitist kesim ve avaneleri artık anlayın bu gerçek değişmez kabulleneceksiniz her seçim aynı terane yeter bee.anca tencere tava düdük çalın siz.ülkeyi sadece izmir,edirne,kadıköy,bakırköy,çankaya'dan ibaret sanıyorlar hala ne andavalsınız bee.Yatıp kalkıp bu akp nin hatalarına dua edin yine size bir ümit verdi %48 oy oranı çıktı daha çalışıp seçimde nasıl geçerim bunları diyeceklerine anca protesto yapın hep aynı.akp de niye böyle düşük çıktı oran nasıl %51 olur onu tartışır siz de anca hep hile var hurda var tek laf bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Bırakın bu işleri %50 yi kapsayan bir anayasa nasıl kabul edilebilir ?

Sayın sevilen adam yine beni bulmuşsunuz. Ama bunu ister kabul etsin şahsınız ister etmesin bu iş bitmiştir. Bundan sonra hepimiz biriz tek türkiye için. Sağcı sı solcusu. Tebrik etmenizi beklerdim sizden yeni sistemi. Ağzınızdan hayırlı birşey çıksın iyi niyet göstergesi olarak.

• Anca protesto yapın. Ağlaklar.

#hayır

• ÇAKIR_41 kullanıcısına yanıt
    Cehalet seni kör etmiş.Ne dediğimi anlayan anladı.Ama senin ufak aklın bunu anlamaya yetmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 38erciyes -- 17 Nisan 2017; 12:8:50 >
  • ÇAKIR_41 kullanıcısına yanıt
    profil fotoğrafından belli oluyor zaten. neOsmanlı seni
  • Seccis in ne olduğunu bilmeyenler gelip burada atıp tutmuş yine sizin seccis dediğiniz şey ABD de üretilip test edilen bir programdır.ABD de küçük eyaletlerde test edildikten sonra Türkiye ye FETÖ tarafından getirilmiştir ve ABD de test edilen eyaletler arasında Pensilvanya da vardır.Programın mantığı basit olarak şu programa siz EVET komutunu verdiğinizde ne olursa olsun isterse %90 Hayır olsun o program sonuç olarak size Evet veriyor.

Yıllardır bu programı kullanarak hile yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Yaz lan 11 mesajlı troll.

Diğer hesaplarından kendisini artılamış bir de

• quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Cehalet seni kör etmiş.Ne dediğimi anlayan anladı.Ama senin ufak aklın bunu anlamaya yetmez

Sabret. Reisi 2019 da başkan olarak göreceğiz Allah'ın izniyle. Mendiller migrosta indirimde. Bu aralar çok ihtiyaciniz olacak. Stok yapın.

• Arkadaşlar,
    %51 ile Anayasa maddeleri değiştirilemez, Anayasa maddeleri değişimi için
    minimum %67 oy gerekir, yani Hayır 16 Milyon oy alsaydı, Evet 32 Miyon+1 oy
    alsa idi Hayır cılar bu sonucu kabul etmeleri gerekirdi, Çünki değişiklik
    isteyenler iki katından bir fazla oy almış olurlardı. Fakat şu an öyle bir durum yok.

%51 e %49 .bu 23 küsur milyon seçmeni yok hükmünde sayamazsınız.

Anayasa , adı üstünde yasaların anasıdır.Devletin temel taşıyıcı sütunlarıdır.
    İste bu taşıyıcı sütunlarla (anayasa maddeleri) zırt pırt oynanmasın diye,
    Minumum toplumsal mutabak oranı %67 aranır (Ana yasa değişikliği için)

Mecliste, bu değişiklik metinleri hiç bir zaman %67 oy alamamıştır.
    Meclisteki oylamada, aslında bir halk oylamasıdır. Bizim adımıza oy kullansınlar
    diye vekillerimizi oraya gönderiyoruz.

Meclisteki oylamada MHP li vekillerin desteği ile ancak 338 eveti geçebilmişler ve
    halk oylamasına götürme kararı çıkarmışlardır.

338 millet vekili, meclisin %61 ine denk gelmektedir, çıkan sonuç, bunun bile %10
    altındadir,yani bu sonuç bize bu Anayasa değişikliğinin Halk oyuna bile sunulmaması
    gerektiğini gösteriyor, sunulduysa bile, değişikliklerin kabulu için en azından %61
    oy alması gerikirdi.Böylece, Halk oyuna götürülmesi haklılık kazanmış olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

La YSK'nın kendisi kanun dinlemiyor tutanak göndersen ne olur.

kabul edilen oylar sadece evet mi ? Seçim memurlarının yapmış olduğu hatadan dolayı benim oyum çöpe gidemez. Bu durum ne Evetçilerin lehine ne de Hayırcıların. Tüm oylar için geçerli oldu. bunun arkasına sığınmaya gerek yok. Ayrıca "la" tabirinden hoşlanmam bir daha bana karşı kullanma.
  • Anıtkabirde toplanıp atanın huzuruna çıkıyoruz.

https://www.facebook.com/ErtugrulDemiirhan/videos/310882562674345/
  • Anayasa degisikligi icin bence en az 80 oy lazim ben hakliyim bence ben BEN
    TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek]

• kartaltib K kullanıcısına yanıt
    Adamlar kafasına göre girmiyor verileri. Eline ulaşan ıslak imzalı tutanaklara göre giriyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.