Yüzbaşı
21 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
90.000 km'de 2008 model opel corsa d 1.2 aracım var..birkaç zamandır 1 ve 2. vitese geçişlerde sertlikler vardı,bu yüzden iki adet motul gear 300 75w90 almıştım..genel bakımlarını yaptırdığım ustaya götürdüğümde şanzıman yağını boşaltacak yeri bulamadığını söyledi..

havalar soğuduğu için olmalı ki aracı ilk çalıştırmada vitese hiç geçmiyor diyebilirim..birkaç kez denemeden sonra yapıyor..

bu kez farklı bir yere baktırıp şanzıman yağını değiştirmek istiyorum ancak boşaltma ve tekrar dolum tam olarak nereden yapılıyor ?
arkadaşlar 2010 yılında topladıgım sistemde ati hd 5770 ekran kartı yeni oyunlar için yeterli olmuyor artık..
yazdığım sisteme uygun 500 lira civarı ekran kartı tavsiyesi rica edebilir miyim ?
yada farklı görüşler varsa onları da değerlendirmek isterim..
teşekkürler..
quote:

kasa aerocool vs9 550w psu
anakart asus p7 hl55l-mx
işlemci i5 760 2.8 ghz
ram hi level 8 gb ddr3
arkadaşlar merhaba,
ttnet'in Yüksek GB’li İnternet isimli kampanyası var bildiğiniz üzere..2 yıl taahhüt ve 61 tl fiyatı var.. (http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yuksek-gbli-internet-kampanyasi.aspx )
Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz olarak sunulacaktır ibaresi mevcut..
hangi marka ve model vdsl modem veriyorlar bilginiz var mı ? yada seçme hakkımız var mı ?
sık sık torrent kullanan biriyim,verdikleri modem buna etki edebilir mi ?
teşekkürler..
arkadaşlar merhaba,
kısa bir süre araştırma yaptıktan sonra son dakikada karar değiştirerek dış ticaret yerine yönetim bilişim sistemleri tercih etmiştim..ilk tercihe yerleştim ve kaydımı yaptırdım.
bölüm mezunu yada hali hazırda okumaya devam eden arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilirler mi ?
teşekkürler..
arkadaşlar merhaba..
i5 760 işlemciyle 2-3 yıldır problemsiz şekilde kullandığım akasa x4 blue işlemci soğutucusunun fanı göbeğinden çıkarak kullanılmaz hale geldi. ne yaptıysam düzeltmedim ki düzeltilebilecek birşey değil sanırım.
internette araştırdım ancak sadece fan şeklinde satan yok. nereden bulabilirim yada elinde olup kullanmayan var mıdır ?
arkadaşlar selam,öncelikle büyük resimler için özür dilerim..
1 hafta önce yeni bağlantıyla ttnet abonesi oldum(hatamı kabul ediyorum).. 16mbit'e kadar 50 gb akn..
ilk 4 gün hiçbir sorun yoktu ancak son 3 gündür özellikle gündüz ve akşam saatlerinde çok ciddi hız problemleri yaşıyorum..
neredeyse youtube vb. gibi sitelerden video bile izleyemiyorum,browser ile dosya indirirken 50 kb/s değerinden yukarı çıkamıyorum ancak torrent indirirken 1.2 mb/s değerini görebiliyorum.
ttnet'e derdimizi anlattık ancak malum ttnet olduğu için yardımcı olmaya yanaşmadı bile..

ilk iki resim modem değerleri..

bu'da gece saat 04:30 civarı yaptığım hız testi.

bu'da biraz önce yaptığım test
arkadaşlar sabit ev telefonu kullanıyoruz + taahhütsüz ultranet limitsiz 16 mbit kullanıyorum.. ev telefonunu iptal ettirmemiz durumunda internette bir sorun olur mu ?
arkadaşlar su temasından dolayı yeni ekran alıp servise gönderdim..servisteki arkadaş ekranı değiştirdi,çalıştığını ama en yüksek ayarda bile en kısıkta gibi parlaklık verdiğini söylüyor.. bunun sebebi ne olabileceği konusunda da bi fikri yok sanırım..araştırdığını ve biraz zaman alabileceğini söyledi.. fikirleriniz nelerdir ?
arkadaşlar pazar akşamı tek başıma marmarise ggitmeyi düşünmüyorum.. otel bilet vs. herşey hazır.. otel Herşey dahil olmadığı için günün büyük çoğunluğunu dışarda geçirecem.. neler tavsiye edersiniz..
arkadaşlar merhaba..

1.beğendiğim yada yorum yaptığım herhangi bir resim video gibi şeyler arkadaşlarımın anasayfalarında "theseytan1907 şunu beğendi" yada yorum yaptı diye çıkıyor..bunu istemiyorum hatta facebook'a mesaj göndermeme rağmen sonuç alamadım..

2."herkese açık " profilimde daha önce cevap verdiğim 5 tane anket sorusu var onları nasıl kaldırabilirim..
edit:çözümü buldum..Hareketler Dökümü-Sol Menüde Daha Fazla-Sorular.. bu şekilde tek tek gizledim..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.081
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 29.190 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 248 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.