Şimdi Ara

Türkiye'deki En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [ Vol. 2 ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
29
Favori
42.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buna verecek cevabım yok artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Buna verecek cevabım yok artık

Vestel işlemcilerinde mesir macunu kullanıyor diyolar; doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nefendim kullanıcısına yanıt
    Valla ben Arçelik'te çalıştım; benim zamanımda yoktu. Ama Vestel'de olabilir. Direkt iç tedarikçiden alıyordur.
    #gururlayerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Valla ben Arçelik'te çalıştım; benim zamanımda yoktu. Ama Vestel'de olabilir. Direkt iç tedarikçiden alıyordur.
    #gururlayerli

Yok o eski hashteg yenisi #avrıpakıskani

• Bir ara zalman kullanmıştım sürmesi çok kolaydı ama uzun zamandır Noctua NT-H1 kullanıyorum. Genel olarak memnunum ama çok akıcı geliyor bana. Biraz daha sert olsa iyi olurdu. 3-5 ay sonra tekrar açtığımda sanki yok gibi oluyor. Bu aralar Arctic MX-2 düşünmeye başladım Acaba Arctic MX-2 ile Noctua NT-H1 arasında nasıl bir fark var? Hangisi daha iyidir? teşekkürler
  • Ulen bu teste göre gittik noctua nt h1 aldık. Galiba günün şartlarına göre iyisiymiş:)
    Elimde cooler master mastergel pro ve noctua nt h1 var. Pronun iletkenliği 8miş, soğutucuyla beraber geldiğinden dandiktir deyip uzun zamandır tavsiyelerde gördüğüm noctuayı almıştım onun yerine. Şimdi hangisi daha iyi acaba? Noctua iletkenlik bilgisini bulamadım.
    Gerçi şu an Thermal Grizzly Conductonaut kovalıyorum delid için ama elimdekileri de belki satarım gereksiz yere kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Ulen bu teste göre gittik noctua nt h1 aldık. Galiba günün şartlarına göre iyisiymiş:)
    Elimde cooler master mastergel pro ve noctua nt h1 var. Pronun iletkenliği 8miş, soğutucuyla beraber geldiğinden dandiktir deyip uzun zamandır tavsiyelerde gördüğüm noctuayı almıştım onun yerine. Şimdi hangisi daha iyi acaba? Noctua iletkenlik bilgisini bulamadım.
    Gerçi şu an Thermal Grizzly Conductonaut kovalıyorum delid için ama elimdekileri de belki satarım gereksiz yere kalmasın.

Deneme fırsatım olmadı ama grizzly bu aralar moda. Onun tedariği biraz ugrastirabilir yine de, ben olsam NT-H1 kullanıp ilerde bitince yeni macuna gecerdim. Termal iletkenlik teknik veri si performansa doğrudan yansiyamiyor bazen. Zaten macun karşılaştırmaları çok sağlıklı olamıyor test sırasında çok değişken olduğu için

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Sürekli takip ediyorum stoğu çabuk bitiyor macunun. Nt h1 iletkenliği 8 mi 3.9 mu? Bazı sitelerde iki değer de yazıyor.
    Ben delid yapacağım için arıyorum, tabi soğutucu ve işlemci arasına da kullanıp denemek isterim.
  • quote:

Sürekli takip ediyorum stoğu çabuk bitiyor macunun. Nt h1 iletkenliği 8 mi 3.9 mu? Bazı sitelerde iki değer de yazıyor.
    Ben delid yapacağım için arıyorum, tabi soğutucu ve işlemci arasına da kullanıp denemek isterim.

Sitesinde teknik veri yazmıyor ondan pek itibar etmemek lazım ama delid icin sıvı metal daha mantıklı. Yapışkanlık oranı daha yuksek. Gerçi köşelere silikon yapıştırıcı sıkılır he halükarda

• quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Sitesinde teknik veri yazmıyor ondan pek itibar etmemek lazım ama delid icin sıvı metal daha mantıklı. Yapışkanlık oranı daha yuksek. Gerçi köşelere silikon yapıştırıcı sıkılır he halükarda

20 güne kadar alırım heralde, malum kargo vs uzun sürüyor, ufak da bir incelemesini yapmış oluruz artık.
  • Helâl olsun be bende pti g bilmem ne var fakirlerin dostu pti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSmashDoctor624 -- 15 Mayıs 2017; 22:41:39 >
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Yeni termal macun um

Türkiye'deki En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [ Vol. 2 ]

Türkiye'deki En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [ Vol. 2 ]

• ben konya sokaktan beyaz macun almıştım küçük kavanozda sogutma vs çok güzel,,birde vatandan marka gümüş renkli bir macun almıştım küçük şırınganın içinde bir dünya para vermiştim beyaz macunla arasında bir fark göremedim
  • quote:

Delid için nt h1 sıcaklıklarda iyileştirme yapar ancak bu işe girişmişken coollabratory gibi iletkenliği 40 olan likit malzemelerden kullanmak lazım.
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim thermal grizzly 73w/mk

• quote:

Bahsettiğim thermal grizzly 73w/mk

hocam coollaboratory liquid ultradan bahsettim, pro alırsanız o da 82.0 W/(m*K)
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Mastergel nano aldim bundan önce i7 3820 işlemcimi bu termal macunla 5.2 ghz yi rahatlıkla gördüm

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Overclockta sokak macununu denedinizmi? Mastergel ile 5.2 ghz yi rahatlıkla görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

Overclockta sokak macununu denedinizmi? Mastergel ile 5.2 ghz yi rahatlıkla görüyorum

Overclock yapmadım hiç,,, ama ısı problemi olan çift çekirdek amd işlemçidede sonuçlar baya iydi yani ısı iletgenligi olmasaydı amd işlemçide sorun yaşardım diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.