Şimdi Ara

Türkiye'de Mercedes SLR McLaren var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
16.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lamborghini, ferrari, maybach'ın olduğunu biliyorduk ancak bu aracın Türkiye'de olduğunu bilen pek yoktur herhalde, bu aracın Türkiye'deki satış fiyatı yaklaşık 900000 euro ve muhtemelen satılmıştır. resim exoticspotter.com'dan alınmıştır ve fotoğrafın çekildiği zaman aracın plakası yoktu, muhtemelen galeriye gidiyordu. bu aracı gören varsa lütfen resmini çeksin, merakla bekliyoruz.

Türkiye'de Mercedes SLR McLaren var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussa -- 13 Mart 2007; 23:00:00 >

• Galeriye gittiğini sanmıyorum, çünkü bu tip araçları getirebilecek olan galeriler araçlarını kapıya kadar tırla getittirirler.. Onuda geçtim bu aracı hangi galeri getirirse getirsin, sokağa çıkarmaz :) Bence alan kişi plaka taktırmaya götürüyor olabilir :)
  • bildigim kadariyla türkiyede 2 adet var bu aractan

• O da nesi.

Para bassan bile alması zor yahu...
  • Enzo'dan sonra Türkiye'de satılan en pahalı araç budur herhalde (tabii ferrari FXX'i saymazsak)
  • araba, araba değil
    uzay mekiği mübarek
  • Sigortalı olarak 3 tane SLR var ülkemizde.... kaskosunu sormayın adınızı unutursunuz walla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

Sigortalı olarak 3 tane SLR var ülkemizde.... kaskosunu sormayın adınızı unutursunuz walla...

kaskosu 45000 euro civarı olmalı, doğru mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

quote:

Sigortalı olarak 3 tane SLR var ülkemizde.... kaskosunu sormayın adınızı unutursunuz walla...

kaskosu 45000 euro civarı olmalı, doğru mu?

waoooowwwwwwwww
    ona 50.000 desek
    90-95 mılyar ediyor git bi tane 0 daire al

• bu araçların plakalarını biliyor musun?yada sahiplerini?hepsi istanbulda mı?
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

bu araçların plakalarını biliyor musun?yada sahiplerini?hepsi istanbulda mı?
    quote:

alıcı mısın?
  • türkiye yollarına bu araç sokulur mu ya

ben paris hiltondaki SLR yi hatırlıyorum

salak açamamıştı kapsını
  • vaşş bu ne yav Allah bu msjıma amin diyenlerede bu arabanın aynısından nasip etsin
    ilk ben başlıym AMİİNNNNN
  • abovvvvv bizim araba forumlara konu olmuş yaaw.

Bende istiyorum bundan.
  • Kaç kere dedim sana Müslüm arabamı her sitede yayınlama diye? İşten kovucam seni.

Müslüm, söförüm olur.
  • walla kasko primini arabanin fiyatinin 0.52 kati die biliyorum buna göre 85 milyar gibi bir rakam cikiyor
  • helali hoş olsun 85 milyarcık
  • yaw onun kasko parası ile gider bi tane daha araba alırım kendime hemde baya ii bir araba.

neyse yaw zengin parası züğürt çenesi muhabbeti
  • hemen motora bir lpg kiti 40 ytl lpg aldikmi sabahtan aksama kadar gezeriz
  • orta sınıf otolarda kasko % 2 ~ 5
    üst sınıf otolarda kasko % 6 ~ 10
    spor segmette ise mutlaka ve mutlaka %10 ve üstü çıkar fiyat....

ordan kesin işte fiaytını.... tabi aldığı indirimleri var sahiblerinin... direk fiyat kaçmasınlar die yazılmıyor...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.