Şimdi Ara

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
4
Favori
48.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 4.1 Jelly Bean gelecek mi? :) Fiyatı çok tuzlu olur şimdi bunun. Neyse bayramda fazla el öper harçlıklar yeterse alırız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 7 Ağustos 2012; 14:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Android 4.1 Jelly Bean gelecek mi? :) Fiyatı çok tuzlu olur şimdi bunun. Neyse bayramda fazla el öper harçlıklar yeterse alırız..

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) olacağı açıklandı...İleride belki verirler...Fiyat tahmininde bulunacak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasrettinhoca -- 7 Ağustos 2012; 14:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx
    Android 4.1 Jelly Bean gelecek mi?

quote:

Orijinalden alıntı: nasrettinhoca
    Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) olacağı açıklandı.

Bunlar ne bööle ya :) Jelly bean İce cream Marsmallow su böreği kol böreği :)

Kol böreği olmasın da :) bana göre fiyatı 350 TL üstünde, Next Prestij fiyat politikasını sever yukarlarda tutar fiyatını, hatta 500 bile olabilir üstüde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 7 Ağustos 2012; 14:48:59 >
  • 555 alacaktım beklemeye karar verdim :) Bakalım bu nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

Yurtdışı sitelere baktım da... ANDROID işletim sistemli 5" GPS Navi modellerinin hemen hepsinde rezistif ekran var. Sadece 7" ekranlı olanlarda kapasitif seçeneği vardı.
    Acaba bunun ekranı kapasitif mi çok merak ettim.

Bakın 5 inch bir cihaz kapasitif mi bilmiyom çok noktadan enjeksiyonlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 7 Ağustos 2012; 17:00:17 >

• Android tabanlı yeni cihazların en çok hoşuma giden yanı CPU hızları. 1 Ghz altında CPU hızı görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Bakın 5 inch bir cihaz kapasitif mi bilmiyom çok noktadan enjeksiyonlu

büyük ihtimal bunun aynısı gibi olacak.
  • x-calibur un mesajındaki videodan cihazı izledim..Şimdi youtube dan silinmiş neden acaba?
  • Bu da başka bir konuda paylaşılan video

• quote:

x-calibur un mesajındaki videodan cihazı izledim..Şimdi youtube dan silinmiş neden acaba?

Videoyu yükleyen silmiş demekki :( Video bende var ama yükleyen adama , kişiye özel olabilir diye, saygısızlık olmasın diye tekrardan yüklemeyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Reklamda bir el 5 parmakla dokunmuyormu? Multitouch kapasitif muhtemelen

5 parmakla dokunulan her ekran kapasitif ekranmıdır hocam? Multi Touch resistive ekranlarda var galiba
  • Evet var ama onlar pnd de kullanılmaz :) Ayrıca firma yetkilisi kapasitif demiş zaten Satışa çıkınca alıp bakabilir herkez kolayca anlaşılır zaten , kapasitifse önü cam gibi olur esneme yapmaz bilinen ekran kalemi ile dokunulmaz ancak ipad iphone gibi ekranlara olan kalemlerle dokunulur Ve kaliteli bir ekransa güneşte bile pırıl pırıl görünür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 8 Ağustos 2012; 7:59:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone ekranı kapasitifse kalemle dokunulmuyor hocam illaki parmaklamak lazım. iPad için bilemiyorum ama iphone 4s cihaz bu şekilde. Bir de bu ekran konusu anlamadığım bir olay, 3 parmak, 5 parmak... Ben daha 2 parmakla bile kullanmayı yeni öğrendim

Siz Navigasyon Sistemlere vakıf bir insansınız sizi de TMC konusuna alalım, bilgilerinizden faydalanalım lütfen.
    http://resim.donanimhaber.com/m_64152678/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64236534

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

iPhone ekranı kapasitifse kalemle dokunulmuyor hocam illaki parmaklamak lazım. iPad için bilemiyorum ama iphone 4s cihaz bu şekilde. Bir de bu ekran konusu anlamadığım bir olay, 3 parmak, 5 parmak... Ben daha 2 parmakla bile kullanmayı yeni öğrendim

Siz Navigasyon Sistemlere vakıf bir insansınız sizi de TMC konusuna alalım, bilgilerinizden faydalanalım lütfen.
    http://resim.donanimhaber.com/m_64152678/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64236534

Saygılar.

iphone için ve kapasitif ekran için dokunmatik kalemi var ama pek kullanışlı değil en güzeli parmak.

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye

• Bilmiyordum Üstad, teşekkürler

Serçe Parmak veya Baş Parmak & Serçe Parmak kombinasyonu yeterli geliyor şimdilik
  • quote:

Evet var ama onlar pnd de kullanılmaz :) Ayrıca firma yetkilisi kapasitif demiş zaten Satışa çıkınca alıp bakabilir herkez kolayca anlaşılır zaten , kapasitifse önü cam gibi olur esneme yapmaz bilinen ekran kalemi ile dokunulmaz ancak ipad iphone gibi ekranlara olan kalemlerle dokunulur Ve kaliteli bir ekransa güneşte bile pırıl pırıl görünür

Firma yetkilisinin açıklamasını görmemiştim, nerde yazıyor?
    Reklam kısmında 5" Çoklu Dokunmatik Ekran yazınca sadece bende huylandım :) Kapasitif yazsalar iyiymiş daha çok ilgi çeker benim gibi çoklu resistive ekran sanmalar olmaz
    Evet kapasitif olanlar insandaki mevcut elektriği kullandıklarından elle dokunuluyormuş yada iletken bir kalem

• quote:

quote:

Evet var ama onlar pnd de kullanılmaz :) Ayrıca firma yetkilisi kapasitif demiş zaten Satışa çıkınca alıp bakabilir herkez kolayca anlaşılır zaten , kapasitifse önü cam gibi olur esneme yapmaz bilinen ekran kalemi ile dokunulmaz ancak ipad iphone gibi ekranlara olan kalemlerle dokunulur Ve kaliteli bir ekransa güneşte bile pırıl pırıl görünür

Reklam kısmında 5" Çoklu Dokunmatik Ekran yazınca sadece bende huylandım :) Kapasitif yazsalar iyiymiş daha çok ilgi çeker benim gibi çoklu resistive ekran sanmalar olmaz
    Evet kapasitif olanlar insandaki mevcut elektriği kullandıklarından elle dokunuluyormuş yada iletken bir kalem

Firma yetkilisinin forum sitelerinden yaptığı açıklama:

''Bu arada bazı yerlerde hala bazı basit tartışmalar görüyorum bu cihazda kullanılan panel A++ bir panel olup Multitouch (5 nokta) Kapasitif özelliklidir. Ekrana bir PND kalemi ile dokunamazsınız cam gibidir, eğer illa kalem derseniz isteğinize göre kapasitf ekran kalemleri satın alabilirsiniz piyasada bolca var. Zaten kapasitif olduğundan kalbirasyon diye bir şeyde yoktur.

Sevgiler.''

• quote:

quote:

quote:

Firma yetkilisinin forum sitelerinden yaptığı açıklama:

''Bu arada bazı yerlerde hala bazı basit tartışmalar görüyorum bu cihazda kullanılan panel A++ bir panel olup Multitouch (5 nokta) Kapasitif özelliklidir. Ekrana bir PND kalemi ile dokunamazsınız cam gibidir, eğer illa kalem derseniz isteğinize göre kapasitf ekran kalemleri satın alabilirsiniz piyasada bolca var. Zaten kapasitif olduğundan kalbirasyon diye bir şeyde yoktur.

Sevgiler.''

Teşekkürler nasrettinhoca

A++ Panel ve kapasitifmiş demekki. Fiyat aralığımdaki taban fiyat 500 TL oldu :)

• 500 liraya alınmaz...
  • quote:

500 liraya alınmaz...

500 TL olursa kesinlikle alınmaz, fantaziye gerek yok. tahmini fiyatım 300-350 TL arası. O da TMC içinde dahil olursa Aşağıdaki ürünü inceliyordum;
    http://www.teknobiyotik.com/dark-evopad-r8000-8gb-8-kapasitif-ekranli-android-4-0-tablet-bilgisayar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Ağustos 2012; 0:49:37 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.