Şimdi Ara

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
4
Favori
48.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün dikkatimi çekti; Next'in Destek Sitesi'nde ilginç bir reklam dönüyor.

Navigasyonun Piri Geliyor; Piri Reis... ve Android Adam (pala bıyıklı)

Ne olabilir acaba?

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 15 Aralık 2013; 0:28:29 >

• Vayyyyyyyyyyyyyyyy müthiş bir slogan

Demekki androidler için yazılım geliyor vede bunun içinde bir cihaz :) hatta cihaz arkada palbıyıkın arkasında kırmızı örtünün altında bak :) köşelerinden anladım :)

Takdir ettim yaa güzel reklam, Engineering teame tebrikler :) Reverse Enginnering yapam azcık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 28 Haziran 2012; 22:42:43 >
  • @DD252 admin
    Piyasa kızışacak desenize
  • Next'den Pad geliyor sanıyorum

7" veya 10" hangisi yada iksi birden mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

@DD252 admin
    Piyasa kızışacak desenize

Aynen Sayın @Yöneticim;

yanık kokusu saracak ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Next'den Pad geliyor sanıyorum

Navigasyon demişler 10" olacağını sanmam
  • quote:

Next'den Pad geliyor sanıyorum

Yok 5 inch :)
  • Yoksa Deniz Haritalı cihaz mı?
  • quote:

Yoksa Deniz Haritalı cihaz mı?

piri reis
  • Olmaz mı... Yatlar, Tekneler için ....
  • quote:

hahahahahah al sana harita hocam :) Ama güncellenme şansı yok :)

Bunla idare edeceksiniz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 28 Haziran 2012; 22:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

hahahahahah al sana harita hocam :) Ama güncellenme şansı yok :)

Bunla idare edeceksiniz artık :)

Hahahahhaaa.. Süper uydu vallahi. Almanya'da 2-0 mağlup zaten; güldüm akşam akşam
  • Nextin begenilen navigasyon cihazlari var piyasada, bu herne ise android ile calisacak gibi duruyor. Demekki sadece navigasyon ozelligi ile degil, baska ozellikleri de olacak. Cunkuandroid sadece ceplerde yok. Saatlerde vs. De kullanilan bir isletim sistemi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı bekliyoruz bakalım, Android demek sadece navigasyon değil ötesi de olur inş... Şöyle Android 4.0 Ice Cream Sandwich tabanlı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 29 Haziran 2012; 0:09:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Hayırlısı bekliyoruz bakalım, Android demek sadece navigasyon değil ötesi de olur inş... Şöyle Android 4.0 Ice Cream Sandwich tabanlı...

Yahu en azından istediğini yükler istediğini kullanırsın, marketten al al kullan, yok oem yok bilmem ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Hayırlısı bekliyoruz bakalım, Android demek sadece navigasyon değil ötesi de olur inş... Şöyle Android 4.0 Ice Cream Sandwich tabanlı...

Yahu en azından istediğini yükler istediğini kullanırsın, marketten al al kullan, yok oem yok bilmem ne

Yakında Talking Tom Cat e bıyık takarsak tam Türk İşi olacak...
  • şöle 7'' 4.0 android işletin sistemli kapasitif ekranlı birşey olsa süper olur her halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: king34

şöle 7'' 4.0 android işletin sistemli kapasitif ekranlı birşey olsa süper olur her halde

aynen katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: king34

şöle 7'' 4.0 android işletin sistemli kapasitif ekranlı birşey olsa süper olur her halde

Ben Next'in KAMYON için üreteceğini sanmam
  • kamyon için derken
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.