Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    shell valla best price kacmaz hemen 200-300m sonraki bayinde 2,39du

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İStanbul Göztepe - Medicalpark hastanesi önündeki Milangaz 2.33 TL üstelik kendi üye kartları var ücretsiz olarak alıp %3 indirim yaptırabiliyorsunuz. İstanbul anadolu yakasında daha uygun bulabilen varsa alıntı yapıp cevaplayabilirse sevinirim.
  • Ankara çevik kuvveti geçtikten sonra samsun yolu na dönüşte po vardı, kapanmıştı, yeniden açılmış, açılış haftası boyunca yüzde 10 indirimli satış yapıyor. Gaz 1.99tl, benzin 4.30 du yanlış hatırlamıyorsam.

Otogaz fiyatı kaçmaz, perşembe ye kadar bu şekilde olacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevik kuvvet oncesi TP de, TP GAZ marka 2.09 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

Çevik kuvvet oncesi TP de, TP GAZ marka 2.09 TL.

Çok iyi fiyat

• 2.09'da iyi fiyat tabi de, 1.99 olan petrol ofisinden ben de dün aldım bir önceki mesajda arkadaş bahsetmiş.mesleğe özel indirim kartımla 1.92'ye geldi hatta.uzun bir süreden sonra rekor bir rakam oldu.Şu an en iyi fiyat veren iki yer yan yana.Bir de samsun yolu üzerinde mamak taraflarında bir petrol ofisinde iyi fiyat hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pigletx

2.09'da iyi fiyat tabi de, 1.99 olan petrol ofisinden ben de dün aldım bir önceki mesajda arkadaş bahsetmiş.mesleğe özel indirim kartımla 1.92'ye geldi hatta.uzun bir süreden sonra rekor bir rakam oldu.Şu an en iyi fiyat veren iki yer yan yana.Bir de samsun yolu üzerinde mamak taraflarında bir petrol ofisinde iyi fiyat hatırlıyorum.

Message ozel kart before hocam. Death verebilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

Ankara çevik kuvveti geçtikten sonra samsun yolu na dönüşte po vardı, kapanmıştı, yeniden açılmış, açılış haftası boyunca yüzde 10 indirimli satış yapıyor. Gaz 1.99tl, benzin 4.30 du yanlış hatırlamıyorsam.

Otogaz fiyatı kaçmaz, perşembe ye kadar bu şekilde olacakmış

haber veren arkadaşa teşekkür ederim.gittim bende gazı ordan aldım ve araba kokusuyla kağıt mendil verdiler birde po kart
  •  Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam.

ayrıca benzin ve motorin fiyatlarını yazamıyoruz rekabet kuralları gereği ama perşembeye kadar fiyat üzerinden yüzde 10 indirim var demişlerdi. benzin 4.30tl dedi kasadaki eleman.

kredi kartı kampanyaları için faydalanmayı düşünenler hali hazırda iki aktif pos var axess ve yapıkredi. puan kullanımı henüz axess için başlamamış, world puan kullanılabiliyor.

positive card puanı da kullanılamıyordu daha, Pos gelmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugi7 -- 13 Kasım 2016; 15:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

rica ederim hocam.

ayrıca benzin ve motorin fiyatlarını yazamıyoruz rekabet kuralları gereği ama perşembeye kadar fiyat üzerinden yüzde 10 indirim var demişlerdi. benzin 4.30tl dedi kasadaki eleman.

kredi kartı kampanyaları için faydalanmayı düşünenler hali hazırda iki aktif pos var axess ve yapıkredi. puan kullanımı henüz axess için başlamamış, world puan kullanılabiliyor.

positive card puanı da kullanılamıyordu daha, Pos gelmemişti.

Fiyat cok iyiymiş, herhalde yeniden açılışa ozel. İnsallah normale dönünce de fiyat 2.09-2.15 arası bir yerde sabitlenir. Emek Shell 2.64 olmuşken bulunmaz fiyatlar...

• Exar__Kun E kullanıcısına yanıt
    İpragaz'i bırakmışlar mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pigletx P kullanıcısına yanıt
    Kart planları geçiyor mu hocam orada, bilginiz var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

İpragaz'i bırakmışlar mi

Evet. TP kendi gaz markasını oluşturmuş artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz

1.99 dan gaz aldım teşekkürler.
  • İstanbul içi LPG fırsatları burada mı yazılıyor yoksa ayrı bir konusu var mı?
  • Dikmen polis evi shell 2,45 olmuş
    Bu aksam uzeri ugrayip depoyu fulleyeyim dedim iyikide gitmisim bu gece sonmuş ve acayip sira vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bu aksam uzeri ugrayip depoyu fulleyeyim dedim iyikide gitmisim bu gece sonmuş ve acayip sira vardi

Harbi mi hocam bu gece son mu
    Gidip bende depoyu fulleyim.evde yakın.haber için teşekkürler

depocunn yalancisiyim gunahi vebali ona aittir

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.