Şimdi Ara

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
188
Favori
79.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir türlü indiremedim hocam, sürekli "Dosyayı indirmek için x saniye bekleyiniz." diyor. Bir Mediafire hesabı açıp oraya upload ederseniz daha kalıcı ve basit olur fikrindeyim.

• Linke tıklıyoruz, geri sayım biter bitmez, dosyayı indir butonu geliyor tıklayıp indiriyoruz, başka bir tarayıcıda deneme şansınız olurmu acaba ?

• Geri sayım bitiyor, indir diyorum, tekrar sayıyor, yine indir butonu çıkıyor, bastığımda tekrar sayıyor... böyle sonsuz bir döngü içinde. Chrome ve Edge'den denedim, ikisi de aynıydı. Belki PC'mden bir program / uzantı ile çakışıyor, bu şekilde bir arıza veriyordur site. Mediafire, Google Drive gibi platformlar varken buralar ile uğraşılmaz bence, upload edilen dosyanın patlama riski de büyük. Yani ileriki uploadlarınız için tavsiye olarak söylüyorum.

• Tavsiye için teşekkürler, ama 10 yıllık linklerim hala sağlam çalışıyor, sanırım sizin tarayıcılar bir yazılım ile çakışıyor olabilir.Ama göremeyenler için mediafire linki ekledim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 10 Mayıs 2022; 15:17:2 >

• Ah o tam çözümler yok mu tam çözümler.Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

• kenan9593 kullanıcısına yanıt

Eline sağlık hocam, yine nadide bir dergi, yine harika bir iş. Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

• Babama yalvar yakar progamer aldırmıştım. Yanında Fifa 2003 demo veriyordu. pcnet, level falan görünce gözlerim doldu be.

• Gamepro dergisinin herhangi bir sayısına online ulaşma şansımız var mı. O zamanlar kıymeti yoktu, arkadaşlarla sırayla satın alırdık, elden ele gezer kaybolur giderdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • krem07 kullanıcısına yanıt

Elimde var, zaman bulur bulmaz sizin için tarar ve paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhanYüceer -- 20 Mayıs 2022; 23:44:43 >
  • Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımıdowntr - full
    Level Dergisi 1997-2013 Sayıları Arşivi » DownTR - Full
    https://www.downtr.club/9374-level-dergisi-1997-2013-saylar-arivi.html

burada bir arşiv paylaşılmış.

• Gamepro Dergisi Kasım 1999 Sayı 1

Bazı kısımlar biraz bulanık taranmış, ama okunabilir durumda, zaman buldukça diğer sayılarını da tarayıp sizlerle paylaşacağım.

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhanYüceer -- 23 Mayıs 2022; 15:46:4 >

• Elinize sağlık, hemde ilk sayı, nostaljinin gözüne vurayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı Keyifli Nostaljiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhanYüceer -- 23 Mayıs 2022; 16:2:11 >
  • Gamepro'nun başka sayıları da gelirse çok güzel olur.Beklemedeyim.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

Vakit buldukça tüm sayılarını tarayıp paylaşacağım.

• Harika olur.Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.