Şimdi Ara

Türkiye 2020 Yılında pandemiye rağmen sağlık turizminden 2,5 milyar dolar gelir elde etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
7.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 4 Ocak 2021; 3:29:31 >

• sallliyorrrr...

uretti denilen cigazlarin devreleri siemens alman ekran paneller isvicreli bir firma idi. sadece alip takip, arayuz gelistirip satiyorlar. adina da yerli uretim diyorlar.

gunes tirbunu koymus. yanilmiyorsam danimarka urunu.

yani salliyorlar kardes. amac gazlamak.

he hububat artisi patladi avrupada. ben bile 20 kilo pirinc 20 kilo fasulye vs stoklamistim memlekete destek olsun diye Turkiye uretimi besinler tercih ediyorum elimden geldigince.
  • Türkiye sağlık teknolojileri ihraç eden bir ülke olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 27 Mayıs 2020; 12:3:37 >

• Bu tip gelişmeler ve haberler oldukça sevindirici.
    Durumu özetlemek gerekirse hep var olanı üretiyoruz.İthal etmek istiyorsak rekabette daha ucuz ve daha iyisi olması gerekiyor.
    Olmayanı veya olmayan bir özelliği keşfetmek gerekir.

• Yerli iPhone ceplerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle devam. Şimdi herkeste bir iç savaş var, bizde de çıkmazsa, ki temennimiz bu, bu bizim için büyük fırsat olur. 20 yıl sonra çok farklı yerlerde olabiliriz umarım.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    iPhone yapsalar bu kezde suşi yok dersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhaliflikten oteciler uğramış neden görmediler hayret

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    herkes tencere tava çalacak hali yok. işinde gücünde olanda var olmayanda bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

herkes tencere tava çalacak hali yok. işinde gücünde olanda var olmayanda bro
    tencere tava çalmak iyidir milletin devletin malını çalmasınlarda

bak avrupa birincisi olmuşlar işlerini güçlerini yani politikalarını yapmakla
    https://www.haberler.com/turkiye-yolsuzlukta-avrupa-da-1-dunyada-ise-2-8505998-haberi/
  • Gerçekten yapan insanlara destek verilse yönlendirilse neler yapılacağını tahmin bile edemezsiniz.

• Yerli milli hoşafı koymayı unutmuşsun reis

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.