Şimdi Ara

Türkiye 2008 Yıllarında Çok Güzeldi ... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
6
Favori
58.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
355 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ilkokuldayken simit 25 kuruştu ayranda öyle idi sanırım. 50 kuruşa simit ayran yerdik . Patates ekmek 75 kuruştu o pahalı gelirdi çocuk aklımızla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin 2007 yılından sonra ırzına geçilmeye başlandı.
    Bilin bakalım 2007 de kimin görevi sona erdi ve ülkenin ırzına geçildi o günden bu güne kadar?

• Konu sahibi, Nike Total90'ı unutmuşsun dostum. Doksanlılar bilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +1 güzeldi ama dönemeyecegiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çurablraını çıkra

Senin dogman bir hata zaten allah senden nefret ediyormus ruyamda soyledi bana

Alıntıları Göster
    düzgün konuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

düzgün konuş.

Alıntıları Göster
    Boşver sen hocam onu işsiz o .
  • Umarım "uyanık kızların hesabını ödemedim, ne ödüyecem a.q kezbanlarının" türü başlıklara "aferin bro tebrik ederim" gibi yanıtlar vermiyorsundur. Zira listende "insanlık ölmemişti, dostluk vardı, arkadaşlık vardı" gibi ifadeler var.
  • çok güzel yıllardı.metin2 yeni çıkmıştı.okuldan çıkınca direk oyuna geçerdik.ne dert vardı ne bişey.aklımızda sadece oyun vardı geceleri kapı önlerinde muhabbet vardı.kız bulma derdimiz yoktu.keşke geri dönebilsek.şimdiye bakıyorum da herkes sinirli bir biçimde.kime laf söylesen çatmaya yer arıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Umarım "uyanık kızların hesabını ödemedim, ne ödüyecem a.q kezbanlarının" türü başlıklara "aferin bro tebrik ederim" gibi yanıtlar vermiyorsundur. Zira listende "insanlık ölmemişti, dostluk vardı, arkadaşlık vardı" gibi ifadeler var.
    e dediklerimin hepsi vardı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

çok güzel yıllardı.metin2 yeni çıkmıştı.okuldan çıkınca direk oyuna geçerdik.ne dert vardı ne bişey.aklımızda sadece oyun vardı geceleri kapı önlerinde muhabbet vardı.kız bulma derdimiz yoktu.keşke geri dönebilsek.şimdiye bakıyorum da herkes sinirli bir biçimde.kime laf söylesen çatmaya yer arıyor
    Aynen hocam keşke o günlere gene dönebilsek ama malesef elimizde olan bir şey değil.
  • thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Ne vardı? Anlamadım.
    Yani demek istiyorum ki, yazdıklarına binaen güzel bir çocukluğun olmuş, o insanlıkları dostlukları özlüyorsun. Böyle deyip deyip sonra da "kızlar hesabı bana yıktı kaçtı, onlara gününü gösterdim SS'li" düşüncesinde birisi değilsindir umarım demek istiyorum.
  • Olm sen çocukluğunu özlemişin bi kere

• Eskiden tatilya vardı. Her hatırladığımda üzülürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Ne vardı? Anlamadım.
    Yani demek istiyorum ki, yazdıklarına binaen güzel bir çocukluğun olmuş, o insanlıkları dostlukları özlüyorsun. Böyle deyip deyip sonra da "kızlar hesabı bana yıktı kaçtı, onlara gününü gösterdim SS'li" düşüncesinde birisi değilsindir umarım demek istiyorum.
    Yok hocam öyle biri değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Olm sen çocukluğunu özlemişin bi kere
    Özledim tabi hocam keşke hep çocuk kalsaydım bir dahada büyümeseydim :(
  • bu adamlar geldi geleli eğlence sektörü bitti
    dandik bir kafeye oturuyorum bira içsen 25-30 lira kahve içsen 15 lira
    ya zaten ortalama bir adamın yövmiyesi 67tl

eğlence sektörünü sen bu şekilde baltalarsan millet nerde relax olup dinlenecek? herkes tabi sinirli deli olur yolda kime baksam yüzü gülmüyor kafeler barlar sadece artık zenginlerin cocuklarının gittigi yerler oldu

• thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Mesajı alanlar almıştır.

Sayfalarca verilen yanıtların yüzde doksanı aferin bro şeklinde.
    Birisi bir kaka yeyip güzel mi diye ortaya koyuyor, diğerleri de onaylıyor.

Güzel günler dilerim.
  • Daha AKP'nin ülkenin çağdaş temellerini, toplumsal dokusunu, kurucu felsefesini bozamadığı günler...
  • Çocukken genelde güzel gelir her şey, kafa boş, sorumluluk yok, en küçük şeylerden lezzet alıyorsun filan, biraz da ondandır.

• Haklısın ama o günler kumpasların ve devlet içine sızmaların epey hızlandığı zamanlardı... o rahatlığın sebebi abd de mortgage krizinin yaşanması ve para basıp tüm dünyaya dağıtmasıydı özellikle gelişmekte olan ülkeler bu parayla coştu. Artık o ekonomik dönem bitti. Bu günlerin geleceği o zamanlardan beri söyleniyordu. Ayrıca o zamanlar bir hikaye vardı. Avr birliği kopenhag kriterleri derken Tr değişiyor gibi gözüktü. Özelleştirmeler son sürat devam etti :))

Ama biliyormusun bende o zamanlar daha bir çocuktum. Ne sorumluluk var ne bişey. Üni bittikten sonra bir rüya gördüm. Eski günlerdeyiz küçüğüm annem babam genç gülüyorum , huzurluyum. Rüyamda bu günleri özledim diyorum kendime...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFV -- 5 Eylül 2019; 21:44:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.