Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.345
Cevap
270
Favori
171.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bence gayet guzel olmus. Kaydettim. Kimi yerlere de yollarim bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heart06 kullanıcısına yanıt
    Gümrükten geçmesi yasak ürünler için verdiğiniz bilgi tamamen uygulanabilir ve doğru değildir.Örneğin telefon siparişi verdiniz ve gümrükte takıldı,satıcı bazen kargo ücretini kesip para iadesi yapabilir.Yada sorunlu bir satıcıysa aliexpress ile (canlı chat) ile görüşerek durumu izah edip para iadesi isteyebilirsiniz ancak her zaman aliexpress sizin yanınızda olmayabilir.Gümrük şartlarından dolayı bazen satıcıyı haklı görüp kargo ücretini sizden kesebilir.
  • el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt
    ücretsiz kargoda kesinti olmaz, ücretlide kargo ücreti kadar kesinti olur bu standarttır. Satıcı ücretsiz kargo yazdı ise dönüşte ücretsizdir ve %99 değil 100 öder. Kargosu ücretli ürünlerde ayrı değerlendirilir.
  • heart06 kullanıcısına yanıt
    Bu önemli ayrıntıyla dediğiniz tam oldu.Bazı satıcılar 70-90 tl arası kargo ücreti istemektedir ki gümrükten geri gittiğinde bu paranında bizden gitmesi yüksek ihtimal.Ancak ücretsiz kargoyla gönderen fakat yinede uğraştırabilecek satıcılar var dikkat etmek lazım.Tam para iadesi sözü almadan sipariş vermemekte fayda var
  • Aslinda gorece yeni kurulan ve kaliteye onem veren magazalara mail atarsak daha faydali olur. Buyuk magazalar ugrasmaz zaten,adamin musteri gibi bir problemi yok.

Cafele denilen bir magazaya atayim bakayim yukaridaki mesaji,ne diyecekler...

Guncelleme:
    Cevap geldi: "uzgunuz ancak turkey postu kullanmiyoruz." Dedi kendileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 3 Mayıs 2017; 11:42:56 >
  • 24 nisanda Turkey post ile kargoya verilen siparişim bugün teslim edildi.
  • Bu satıcıdan bu akıllığı bilekliği aldım. Xiomi Mi band 2 den hiç bir farkı yok kalitelide. Turkey Post ile gönderdi. Siparişten hemen sonra kargoya verdi. 7-8 günde geldi.

https://tr.aliexpress.com/item/2017-IPX67-Waterproof-Smart-Wristband-Y2-plus-Smart-Heart-Rate-Sleep-Monitor-Smart-Bracelet-For-Ios/32800335810.html?spm=2114.13010708.0.0.NSqcQz
  • Turkey Post u kullanan bir satıcı daha, 2 dolar kargo ücreti var.

https://tr.aliexpress.com/store/2734002
  • @ayhand28 Hocam melihgezer ve bende aynı bilekliği aldık, kalitesine şüphe yok :) Satıcı listede var. Eğer takip kodunu özel mesajla gönderirseniz kontrol edip sizi referans olarak ekleyebilirim, tabi isterseniz.

@viperc Ekliyorum listeye
  • Turkey post kullanan e sigara satıcısı var mı arkadaşlar.ben Pico aldım şans eseri onla yolladı 8 günde geldi.Ama şimdi bakıyorum onu kullanmıyor.bildiginiz var mı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb.samed

Turkey post kullanan e sigara satıcısı var mı arkadaşlar.ben Pico aldım şans eseri onla yolladı 8 günde geldi.Ama şimdi bakıyorum onu kullanmıyor.bildiginiz var mı acaba.

banada lazım hocam sen nerden aldın link atar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfb.samed

Turkey post kullanan e sigara satıcısı var mı arkadaşlar.ben Pico aldım şans eseri onla yolladı 8 günde geldi.Ama şimdi bakıyorum onu kullanmıyor.bildiginiz var mı acaba.

kullanmıyor görünse bile satıcıya mesaj atınca gönderebiliyor. bir sorun satıcıya
  • gfb.samed kullanıcısına yanıt
    ilk sayfadaki hazır mesajı satıcıya gönder, ekler muhtemelen. Sonra da özelden satıcı linki gönder, ekleyim listeye :D
  • Telefon işini yapan varmı bana sağlam bir satıcı bulursanız konu ile ilgili bir deneme yapıcam turkey post kullanan

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Turkey Post un özelliği teslim alırken kontrol olduğu için telefonu kargoya bile almazlar herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Turkey Post un özelliği teslim alırken kontrol olduğu için telefonu kargoya bile almazlar herhalde

Seytan ayrıntıda gizlidir hocam turkiyede kurcalanmıyosa orda bu iş farklı dönebilir denemek gerek o yüzden dedim bana iletişime açık sağlam bir satıcı lazım turkey post kullanan deneceğim

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    hocam telefon için farklı bir seçenek var elimde, ilgilenirsen pm at açıktan pek söylenmez
  • https://www.aliexpress.com/store/721141

Elektronik malzeme, modül satan bir satıcı. Turkey post seçeneği ücretli, 1.99 $.
  • F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) Ancak listemizde olan bir satıcı, sıra 26
  • 20 sinde kargoya verilen ürün bugün elime ulaştı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.