Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.345
Cevap
270
Favori
171.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam satıcıya turkey post kullanması için nasıl bir mesaj atalım.atmamız gereken mesajı yazarsanız sevinirim.hatta ana başlığa eklerseniz o mesajı daha çabuk yayılabilir turkey post.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

hocam satıcıya turkey post kullanması için nasıl bir mesaj atalım.atmamız gereken mesajı yazarsanız sevinirim.hatta ana başlığa eklerseniz o mesajı daha çabuk yayılabilir turkey post.

Tam da bunu yazmaya gelmiştim. Ornek mesaji alabilirsek biz de talepte bulunalim

• Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Ben satıcıya hangisi daha hızlı ve güvenlidir diye sormuştum.Postnl daha hızlı ve daha güvenlidir demişti.
  • Çok faydalı konu, teşekkürler.

• Gerçekten yararlı bir konu teşekkürler

• https://tr.aliexpress.com/store/2837057?spm=2114.13010608.0.0.313z8A

Voyager Agreement Store

çok puanı olmayan bir satıcı. siparişi verdikten 2 gün sonra turkey post ile yolladı. daha ürün elime ulaşmadı.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Do you send it with Turkey Post? Kısaca bunu yazarsanız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumuz34

Do you send it with Turkey Post? Kısaca bunu yazarsanız olur.

Hocam ondan ziyade soyle yazsak nasil olur? Yarim yamalak oldu. Ama derdimi anlatiyorum sanirim

Are you going to ship with Turkey Post? If you ship by post in Turkey I will especially prefer your store.

Ingilizce bilen arkadaşlar mesaja yardimci olursa uc bes buyuk magazaya göndereceğim

Soyle diyelim bence: Turkey post ile gönderim yapmayı dusunuyor musunuz? Eger Turkey post ile gonderirseniz ben ve arkadaslarim ozellkle sizin mağazanizi tercih edeceğiz. Tesekkurler.

Gibi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 1 Mayıs 2017; 23:20:50 >

• Eline sağlık favorilere ekledim.

• Evet beyler aklima gelen alisveris yaptigim yerlere tek tek yolladim. Aukey, blitzwolf, ugreen, rock, spedu. Bakalim ne cevap gelecek

• +rez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu mağazalardan telefon gibi gümrükte sıkıntı çıkaran ürünler alınabilir mi?
    yada ücreti 30 € nun üstünde olanlar?
  • Adam yaa
  • Arkadaslar bir kac markaya Turkey post kullanmasi için mesaj atmistim. Ikisinden cevap gelmis.

Aukey ve blitzwolftan cevap geldi arkadaslar.

Aukey diyor ki:
    Dear friend , so sorry we don't ship via Turkey post, but the other shipping method is safe and fast too ,please don't worry ,Jessica

Yaani Sevgili dostum, üzgünüm, Türkiye'den gönderilmez, ancak diğer nakliye yöntemi de güvenli ve hızlıdır, lütfen endişelenmeyin, Jessica

Blitzwolf ise:
    Thanks for your email.
    It is our honor to serve you. Really sorry, could you kindly copy the product link to us first? Could you please let us know the quantity do you need? We will offer the best price with the ship cost to you after getting your reply.
    Any problems, please feel free to contact us.
    Have a nice day!
    Regards

Yanii
    Epostan için teşekkürler.

Size hizmet etmekten onur duyarız. Gerçekten üzgünüm, önce ürün bağlantısını bize kopyalayabilir misin? İhtiyacınız olan miktarı bize bildirir misiniz? Cevabınızı aldıktan sonra size gemi maliyeti ile en iyi fiyatı sunacağız.

Herhangi bir sorun, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İyi günler!

Saygılarımızla

Bunlar da cok alacagimizi sanmis. Ne diyeyim bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 2 Mayıs 2017; 11:34:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Bir deneseniz de geçiyor mu öğrensek ne güzel olur

Hocam satıcıya mesaj attım nasıl göderiyorsunuz diye?Bana attığı mesaj şu

Dear,please rest assured that we can solve the customs problem

Sizce güvenmelimiyim.Elimdeki Kyk parasını yatıracağım.Öğrencinin parası da kıymetli oluyor

• Aslında güven derken paranız gitmez telefon elinize ulaşmadıktan sonra kargo parası dışında iade alırsınız zaten bunda da kargo bedava tek sorun satıcı güvenilir mi çok fazla alışverişi yok çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Blitzwolf olayı çok yanlış anlamış :) gerçi yine hızlılar benim aldıklarım 10 günde gelmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Blitzwolf olayı çok yanlış anlamış :) gerçi yine hızlılar benim aldıklarım 10 günde gelmişti.

Aynen. Istahi kabarmistir adamlarin. Belki daha yeni oldugundan zamanla yavas yavas gecerler

• Kusura bakmayın arkadaşlar, biraz meşgul olduğum için geç uğradım foruma :)

Ciddi ve referanslı bir mesaj için aşağıdaki mesajı tercih edebilirsiniz. İsterseniz liste linkini atabilirim dedim, isteyen olursa atabilirsiniz. Gramer hatamız varsa affola :) Daha iyi bir ingilizcesi olan varsa, mesajda hatam varsa düzeltmem için uyarırsa dikkate alacağım.

Hi, can you send products with Turkey Post shipping? And can you add Turkey Post for shipping methods?
    Why Turkey Post?
    Because Turkey Post is most speedly shipping method for us, for Turkish peoples.
    Usually delivering in 5-8 days.
    Don't worry for price, same price to China Post Registered.
    If you can that, i will give 5 star for all orders on your store.
    We have list on donanimhaber.com forum for who using Turkey Post.
    donanimhaber.com most popular technology and life forum on Turkey.
    And i will add your store in our list and Turkish peoples will especially prefer your store.
    If you want, i can send link for list. We started shortly ago for making list and You could be in the top row, if you add soon.

I don't know company name on China, maybe Turpex, PTT or just Turkey Post. Turpex is PTT's international parcel express service name.
    But other sellers adding Turkey Post in shipping method. If you don't know Turkey Post, i think Aliexpress can asist to you.

You can look this websites:http://en.ptt.gov.tr/ptten#portalhttp://en.ptt.gov.tr/ptten#!ptt_turpexhttp://www.turpex.com (Turkish)

Thanks. We are waiting for your possitive answer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heart06 -- 2 Mayıs 2017; 22:57:56 >

• Kergit kullanıcısına yanıt
    sayfadakileri sonradan mesaja eklemek için isimlere bakarken gördüm mesajınızı gözümden kaçmış, diğer konu ile alakasız olduğundan ayrı yazmak istedim.

30€ sınırı olduğu için, yüksek değerli bir şey alırken satıcıdan rica edin, sipariş ettikten sonra etseniz de olur, sipariş vermeden önce de (tercihen) Ürünlerin toplam bedelinin 20-25 dolardan aşağı yazılmasını rica edin, %99 kabul edecektir. Siparişi verdiniz sonradan aklınıza geldi diyelim, siparişler bölümünde siparişin üstünde bir mesaj butonu var oradan söyleyin. Yalnız satıcı göndermeden önce söylemeniz gerektiğini unutmayın.

Diğer yandan, gümrükten geçmesi yasak ürünler konusu şans işidir. Gelebilir de gelmeyebilir de. Ancak her halukarda elinize ulaşmayan ürün için satıcının verdiği teslimat süresi garantisi geçince para iadesi isteyebilirsiniz. Ürünün ne sebeple size ulaşmadığı sizi alakadar eden bir durum değil aliexpress de. Ulaşmamışsa ulaşmamıştır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.