Şimdi Ara

Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
270
Favori
171.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, ekledim listeye.
  • heart06 kullanıcısına yanıt
    Epacked kargo tipi için yapılmış bir uygulama var sadece e-packed kargo türlerini gösteriyor. Aynısını turkey post uyarlamaya calıstım ancak olmadı.
    Yapımcının mail adresi bu: cafe4it@gmail.com

Mail atıp olan ingilizcemle yardım istedim isterseniz sizde mail atıp şansınızı deneyin.

quote:

Hi Epacked identification is perfect extension but i have problem. No apps available for turkey post. Very difficult to check all sellers. You are developer -programmer- can you help me ? It's very important for me and people living in Turkey. Best regards.
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    bende benzer bir kaç eklenti için mail attım. Oberlo nun yapımcısı gelecekte ekleyeceğini söyledi. Diğerlerinden cevap yok henüz.
  • Yeni bir mağaza benden olsun. AliExpress tarafından önerilenbu mağazaya göz atın. Düşük fiyatlarla harika ürünler bulun!

http://s.aliexpress.com/QraA7BfY

(from AliExpress Android)

Bios pilu ararken buldum. Yorumlarının hepsi olumlu olumsuz görmedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • menmoli kullanıcısına yanıt
    Ekledim, teşekkürler :)
  • Arkadaşlar Oberlo eklentisi için unofficial bir düzenleme yaptım. Resmi yapımcısı Turkey Post özelliği ekleyene kadar şimdilik bu sürümü kullanabiliriz.

Bu sürümde Turkey Post eklendi ve eklenti Türkçe diline çevirildi.

Yüklemek için;

1) BURAYA TIKLAYARAK eklentiyi indirin (Virus Total)

2) Indirdiğiniz zip dosyasını çıkarın. Çıkardığımız yerde extension_3_9_0 adında bir klasör oluşmalı.

3) Google Chrome > Ayarlar > Uzantılar yolunu izleyin. Açılan pencerede Geliştirici Modunu aktifleştirin.

4) Paketi açılmış uzantı yükle butonuna basın ve çıkarttığınız extension_3_9_0 klasörünü seçin.

NOT: Bu uzantı yüklenmeye çalışılırken uyarılar oluştu:
    Unrecognized manifest key 'root_url'.

mesajı alırsanız önemsemeyin. Elin oğlunun uzantısını izinsiz düzenlediğimizden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barriflux -- 23 Nisan 2017; 0:25:9 >
  • barriflux B kullanıcısına yanıt
    oberlo nedir hocam, sen kimsin daha bugün kaydolmuşsun
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Donanimhaber kullanıcısı değildim bu yüzden üyeliğim yoktu. Bugün Aliexpress te Turkey Post ile wireless keyboard alacakken Turkey Post gördüm. Google da Turkey Post nedir ne değildir diye aratınca bu başlıkla karşılaştım. Oberlonun ne olduğunu bende yeni öğreniyorum. Aliexpress üzerinde ürün ararken seçilen kargo şirketine göre listeyi filtreleyen bir uygulama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barriflux -- 4 Ekim 2017; 14:7:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barriflux

Donanimhaber kullanıcısı değildim çok da işim olmaz zaten forumlarda bu yüzden üyeliğim yoktu. Bugün Aliexpress te Turkey Post ile wireless keyboard alacakken Turkey Post gördüm. Google da Turkey Post nedir ne değildir diye aratınca bu başlıkla karşılaştım. Oberlonun ne olduğunu bende yeni öğreniyorum. Aliexpress üzerinde ürün ararken seçilen kargo şirketine göre listeyi filtreleyen bir uygulama.

Dostum eline sağlık da bir virustotal vs birşeyler koysan insanlarda güvenip direk indirse daha hoş olur çünkü şimdi insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor iyi niyetli olsanda

• fravdet kullanıcısına yanıt
    Uyarın için teşekkür ederim. Virus Total sonuçlarını ekledim. Ayrıca dosyayı Google Drive üzerinden paylaşıyorum. Google 25 Mb altı dosyaları hem yüklenirken hemde indirme yaparken virüs tarıyor. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzantı üzerinde yaptığım değişiklik sadece Turkey Post eklemesi ve bazı yerleri Türkçe diline çevirmek oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barriflux

Uyarın için teşekkür ederim. Virus Total sonuçlarını ekledim. Ayrıca dosyayı Google Drive üzerinden paylaşıyorum. Google 25 Mb altı dosyaları hem yüklenirken hemde indirme yaparken virüs tarıyor. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzantı üzerinde yaptığım değişiklik sadece Turkey Post eklemesi ve bazı yerleri Türkçe diline çevirmek oldu.

Eline sağlık tekrardan bilgisayara geçince mutlaka deneyeceğim çok ihtiyaç duyulan bir eklentiyi düzenlemişsin

• çok iyi konu olmuş elinize sağlık.
    Hocam uğraştım ben beceremedim yapmayı çok teşekkkürler.

Yalnız PTT seçip kritere uymayanları gösterme diyip sayfa değiştirin her sayfada turkey postlu ürün yok cünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 23 Nisan 2017; 19:43:51 >
    aradığım özellikti sagol
  • Yararlı bir konu olmuş katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim

• Bir mağazada benden :) elektronik ile ilgilenenlere güzel bir mağaza.
    https://tr.aliexpress.com/store/721141
  • Hocam şimdi turkey post seçeneği olan satıcıdan telefon sipariş etsek gümrüğe takılma gibi bi sorun olmuyor mu?

Blackview r7 4g lte parmak izi kimlik smartphone mtk6755 octa-çekirdek 4 gb 32 gb cep telefonu 5.5 inç fhd android 6.0 13.0mp cep telefonu

http://s.aliexpress.com/FRVveyy2

(from AliExpress Android)

• kargoyu teslim alırken kontrol ediyorlar. Satıcı bir şekilde atlatırsa geçer, yok atlatamazsa zaten takip kodu veremez 15 gün içinde paran karta tekrar yatar :)
  • Bir deneseniz de geçiyor mu öğrensek ne güzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elinize sağlık fayadalı çalışma

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.