Şimdi Ara

TURKCELL YILDIZ GENÇ SORUNU-İLK MESAJI OKU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
9
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu pakette internet çok hızlı bitiyor diyorlar doğrumu acaba? int girişde 100 kb birden gidiyormuş diyorlar
  • Şuandan itibaren genç tarifedeyim turkcell beni dakika sms ve internet manyağı yaptı hediye üstüne hediyeler gönderdi vay be ne cömert miş meğer turkcell :D
  • geçiş için başvurdum 2 ile 6 gün arası dediler inşallah yetişirim bu kampanyaya
  • 31 ekim son diyor...500 dk ve 1GB için...
  • arkadaşlar sanırım bugün taşısam yetişemem uzama ihtimali var mı sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckm

arkadaşlar sanırım bugün taşısam yetişemem uzama ihtimali var mı sizce

hocam yetişemezsiniz büyük ihtimal
  • quote:

arkadaşlar sanırım bugün taşısam yetişemem uzama ihtimali var mı sizce

Hocam ben bugun oglen basvurdum. Aynen sizin gibi sordum ordaki turkcell elemanina. Tam bilmedigini ama buyuk ihtimalle sorun olmayacagini soyledi.
    Zaten genelde uzatiyorlarmis kampanyayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 ekimde basvurdum 17 ekim sabah 5 de hat kullanima acildi

• 25 tl vergıler dahıl mi?
    Her yöne 500dk+1000sms+2gb internet güzel bana internet lazım sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 19 Ekim 2014; 13:20:55 >
  • http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yaz-400-paketi?place=campaigns_category

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi?place=campaigns_category

arkadaşlar 25 tl yüklettim ve salak gibi şu ikisini yapmaya çalıştım fakat ilk paketi yaptıktan sonra farkettim ki ikincisi yıldız genc paketini almadan olmuyormuş.. şimdi ben bu fırsatı 1 sene boyunca kaçırmamak için yeniden tl yükleyip genc paketi almam mı gerekiyor 19 tlye yoksa birdahaki ay yapsam olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daeiya -- 19 Ekim 2014; 14:43:30 >

• Arkadaşlar kasım ayında 26 oluyorum.. Acaba bu kampanyadan yararlanabilirmiyim?

• Kampanya uzatilacak mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktım artık bu aveanın çekmeyen internetinden. Yarın gidip Turkcelle geçiş yapcam. Yıldız genç veya bir başka tarife artık farketmez bu saatten sonra. 9 yıldır aveadayım benim için bitmiştir bu operator.

• ac kapa yaptiginda 50krs'a yakin gidiyo 1haftada bitti 25tl yazik oldu ayrica birak 3gyi edge bile cekmiyor.telefon calinca kosa kosa balkona cikiyom tum sokak duyuyor konustugumu.ewde 3. katta daha ne olsun

• uzatıldımı acaba
  • Valla yetiştim 12 ay boyunca rahatım

• Dün yazmıştım konuda. Bugün ilk iş yıldız gençe geçtim. Artık avealı değilim. Hat verdiler elime 4-5 güne açılır paketi yaparım. Hattım faturasız bu arada numara da değişmedi.

• arkadaslar yildiz paket 30 kasima uzamis ek genc hala 31 ekim

• quote:

arkadaslar yildiz paket 30 kasima uzamis ek genc hala 31 ekim

umarım uzar faturalı olunca bir ay daha kalmak zorunda kaldım avea da aksilik olmazsa ay başında geçerim artık
  • Cumartesi 12.30 başvurdum. Sali sabah 7.30 da hattiminntasinmasi gerceklesti. Turkcell once sms ve internet hediyeleriyle bizi sevindirdi. Ardindan yildiz genc tarifeye gectik. Turkcell kalitesini ekonomik bir fiyata yasamak gercekten cok iyi oldu.

Dh ailesine bir kez daha tesekkurler.
    Boyle kampanyalarin kesintisiz paylasilmasini diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.