Şimdi Ara

TURKCELL YILDIZ GENÇ SORUNU-İLK MESAJI OKU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Illa hat tasirken 90 gun onceki operatorde mi kalmak gerek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni geçmedim. 4-5 yıl oldu aynı hattı kullanalı mesaj olarak bu paket teklif geldi gnctrkcll den bende yaptım arada gönderdikleri üyeleride var galiba
  • Arkadaşlar hattım sabah açılmış.27 tl para yüklü içinde.şimdi önce yıldız 500 alıcaz sonra yıldız ek paket.peki tc yi nerde nasıl kullancaz? Bayiden mi yapıcaz bu işlemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda turkcell e geçip bu tarifeyi kullanmaya başlasam 1 sene boyunca aynı fiyattan bunu kullanabilir miyim ?
  • Aveada daha yeni paket yaptım, internet hızı için turkcele geçip paketi yakmaya gerek var mıdır telefon L620 ona göre yorum yAparsanız iyi olur. Teşekkürler

• arkadaşlar bu pakete geçmek için hattı taşıdıktan sonra sağa sola sms atmamız mı gerekiyor? faturalı hat sahipleri bu tarifeden yararlanamıyorlar mı?
  • Hanımın hat açıldı 4-5 gün önce.Yalnız TC no bulamadık.MH bizi YAZ 500 paketine abone yaptı.500dk + 1gb net 19tl.Sormak istediğim şu arkadaşlar.Bu paketin üstünde yıldız ek genç paket alabiliyor muyuz? Diyelim TC bulduk?

Bir de MH deki adam TC yi bulunca, illa TC sahibinin de telefonda MH ile görüşmesi gerektiğini söyledi.Var mı böyle bişey yoksa bizi mi keklediler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Hanımın hat açıldı 4-5 gün önce.Yalnız TC no bulamadık.MH bizi YAZ 500 paketine abone yaptı.500dk + 1gb net 19tl.Sormak istediğim şu arkadaşlar.Bu paketin üstünde yıldız ek genç paket alabiliyor muyuz? Diyelim TC bulduk?

Bir de MH deki adam TC yi bulunca, illa TC sahibinin de telefonda MH ile görüşmesi gerektiğini söyledi.Var mı böyle bişey yoksa bizi mi keklediler?

bende bugün geçiş yapacağım tc buldum bayiden olur umarım yukarıdaki sorunun cevabını merakla bekliyorum bende
  • netsizolmaz sona ermiş ilk sayfayı değiştirin isterseniz..

bu arada benim sim kart 128 kb iphone 3gs ile sorun çıkarıyor 64 kb lik karta da 20 lira istiyor turkcell,git gel yapsam bu seferde 30 gün içinde git gel yapıldığı için kampanyadan yararlanamıyoz bu turkcell bıktırıyor vallahi
  • netsizolmaz sona ermiş ilk sayfayı değiştirin isterseniz..

bu arada benim sim kart 128 kb iphone 3gs ile sorun çıkarıyor 64 kb lik karta da 20 lira istiyor turkcell,git gel yapsam bu seferde 30 gün içinde git gel yapıldığı için kampanyadan yararlanamıyoz bu turkcell bıktırıyor vallahi
  • BAşlığa GençTurkcell diye ekleme yapında normal tarife sanıp vakit kaybetmesin 26 yas ve üstü
  • Ben şimdi aveadayım, numaramı tasıdım diyelim bu kampanyaya 21ekim son denmiş. 21ekimden önce geçtim, 21 ekimde kampanya bitti. O zaman 9tl ye 1000sms + 2gb interneti alamıcakmıyım. Yoksa sadece kampanyaya geçiş için süre bukadar, o tarihten sonra yine fiyatlar aynı olucak ama üye alımımı olmicak
  • Arkadaşlar biraz önce bir arkadaş için bu tarifeye geçelim dedik kampanya bitti dediler anlamadım 21 ekim nasıl son

• Arkadaşlar kampanya kesin devam ediyor mu? Avea'dan Turkcell'e geçeceğim devam ediyorsa.

• Ay sonuna kadar gecerli gecebilirsin.

• Kampanya devam ediyor ben yeni geçtim şuanlık memnunum
  • şimdi turkcell bayisine gittim arkadaşımın tc si yanımdaydı adam olmaz kimliği olması gerekli dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Ay sonuna kadar gecerli gecebilirsin.

21 ekimde bitmiyormu yani, ay sonuna kadarsa geçmeyi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 ekim son

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan406

quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Ay sonuna kadar gecerli gecebilirsin.

21 ekimde bitmiyormu yani, ay sonuna kadarsa geçmeyi dusunuyorum.

Yildiz 500 21 ekime kadar yildiz ek genc 31 ekime kadar

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.