Şimdi Ara

TURKCELL YILDIZ GENÇ SORUNU-İLK MESAJI OKU (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
9
Favori
18.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

ödeyince paket yenilendi mi?

Evet

Ay sonunda yeterli TL varsa hesaptan çekilip paket yenilenir.
    Paket bitmişse ve yeterli TL yoksa, tekrardan TL yükleyene kadar paket askıya alınır; TL yükledikten sonra tekrar yenilenir.

Böyle değil miydi operatörlerin paket sistemi ? Turkcell'de de Vodafone'da da aldığım paketlerde hep bu geçerliydi. Yada ben sizin neyi tartıştığınızı anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 18 Kasım 2014; 23:35:43 >
  • "Paket bitmişse ve yeterli TL yoksa, tekrardan TL yükleyene kadar paket askıya alınır; TL yükledikten sonra tekrar yenilenir" işte tartışma burdan çıkıyor, bende vodafonede hep böyle kullandım ama turkcell 60 gün yüklemeyince paketi KOMPLE İPTAL ediyor ve o paketi birdaha alamıyorsun.
    Tüm tartışma burdan çıkıyor.
  • Şöyle bir yaklaşım da bulunsam fazladan 25 TL bulunsa hattında artısı eskisi ne olabilirki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarife yanıyo haber veren arkadasa teşekkürler, türkcell'den böyle birşey beklemezdim açıkcası şaşırttı..

4 gün içerisinde geçiş olucakmıs, 0-25 Yaş aynı soyadına sahip akrabanızı kullanıcı olarak gostermek yeterliymiş
  • bende aveadan geçme işlemini dün başlattım

ben normalde faturalı kullanıyordu, rahat oluyor ödemesiydi. Geç ödesen bile 15-20günde kapanıyor (geç ödememin sebebi yol üstünde bayi yoksa ödemiyordum), bankaya otomatik ödeme talimatı ile halletmiştim

şimdi kontürlüde her ay gidip kontor almak bana işkence olucak, türkcell her ay kaç kontür gerekli ise kredi kartından çekme gibi durumu oluyormu
  • beyler tarifeye geçiş hala devam ediyor, bugun bende 26 yaşından gün almadan elimi çabuk tuttum ve bayiye koştum,

aveadan kurtulma zamani şarjımı mahvetti:)

bence bu tarife kebap, turkcell'e numarasını taşıyanlara aylık 25 tl ye her yöne 500 dk, 2GB internet ve 1000 sms

bu sözleşme olayına gelince açıklık getireyim, okuduklarımdan anladıgım kadarıyla,

paketin yenilenmesi yada iptal olmaması için yapılması gereken şu,

25 tl mizi yükledik, vergi-telsiz kullanım ücreti de dahil olmadıgı için 30 yüklemeniz gerekiyor, 1.xx bilmem ne kadar tl kesiliyor normalde miktarı tam bilemiycem

tarifedeyiz yükledik 30 tl mizi, 1 ay boyunca kullandık ettik , 30 gün doldu diyelim,

paketin iptal olmaması için önümüzdeki 1 ay süresinde tekrar yükleme yapmamız gerekiyor 25-30 ne ise artık.

1 ay boyunca yükleme yapmayacak kadar fakir olanlar zaten turkcelle bulaşmasın

25-30 diyorum çünkü bu işin içinde vergiler-telsiz kullanım ücreti (ikisi ayrı ayrı mı değilmi bilmiyorum) de var.

kaldı ki zaten 25 e kıyan 30 a da kıyar haksızmıyım

• Garip gelebilir bu tarifeye gectigim de iki kez aranmisim tel acik oldugu halde arayanlar ulasamamis bana kapali diye aninda pttcele kactim turkcellden bunu beklemezdim kalitesi bana yaramadi

• komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Herkesi tek hattı yok, şahsım iki, eşim iki hat kullanıyor, birer hatlarımız faturalı birer hatlarımız kontörlü, her aya kontör yükleyeceksen faturalıya geçersin, olayın turkcelle KALİTESYMİŞ çok lakası yok.
    Sürekli seyehat yapanlara tercih edebilir ama onun dışında merkezlerde fark yok, birde vodofonede internet hız sınırı yok, bunda 7mbs ( YAZMAMASINA RAĞMEN )
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Herkesi tek hattı yok, şahsım iki, eşim iki hat kullanıyor, birer hatlarımız faturalı birer hatlarımız kontörlü, her aya kontör yükleyeceksen faturalıya geçersin, olayın turkcelle KALİTESYMİŞ çok lakası yok.
    Sürekli seyehat yapanlara tercih edebilir ama onun dışında merkezlerde fark yok, birde vodofonede internet hız sınırı yok, bunda 7mbs ( YAZMAMASINA RAĞMEN )

dostum bak bu tarife büyük metropollerde yaşayan (ist,ankara,izmir vs) ve diğer illerin şehir merkezlerinde yaşayan kişilere yaramaz, forumu gez bak internet hız testi yapanların kaç tanesi 10 mpbs üstü kullanıyor, video izleme gibi eylemlerde evet yeterli olmayabilir ama gündelik işler için gayet yeterli bir hız, herkesin tek hattı yok diyorsun, herkes çift hat kullanmaya mecbur değil ki, neye ihtiyacın varsa onu kullanırsın, anlam veremediğim husus şu; sanki turkcell birilerinin hakkını gasp ediyor gibi halbuki alakası yok, sözleşme belli şartlar belli, mevcut durum içerisinde bence gayet iyi bir tarife, ihtiyacına cevap vermeyen kullanmasın bu kadar basit, sonra yok 7.2 hızı bana bildirmediler gibi bahaneler yüzünden mağdur edebiyatı yapmayalım, evet böyle bir şart var ve bunu kullanmanız için kimsenin boğazını sıkmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komedi6 -- 11 Aralık 2014; 11:40:34 >

• komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de dün başvuru yaptım ve 31 Aralık'a kadar geçerliymiş. YILDIZ GENC yazıp 2222'ye göndermek gerekiyormuş sanırım.
  • yıldız gençe geçtim dün itibariyle, turkcelldeki avantajlardan arankazanlardan yükledikçe kazanılan şeylerden faydalanabilmem için ne yazıp kaça yollamalıyım bilen arkadaşlar varsa yardım edebilir mi?
  • evet aynen oyle dostum.
  • Hattimi turkcele gcirecegim. Bu avantaj devam ediyor mu

• 1.5 aylık bebek genç turkcell kullanıcı olarak denendi yapıldı bilginize.
  • HY 500 DK + HY 1000 SMS + 2 GB INTERNET = 25 TL

YILDIZ GENC TARIFESI halen devam ediyor mu ? Bilgisi olan var mi ?

Bu arada 21 Ocak 1989 dogumluyum. 11 gun sonra 26 yasima girecegim. 25 yas alti kampanyalardan faydalanabilir miyim ? 26 yasima girer girmez kampanyam iptal olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.