Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.791
Cevap
101
Favori
455.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

50 Fps.

• celebic kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bu gün beni de aradılar , size yapılan teklifi yaptılar. Bitmesine 45 gün vardı. Biraz daha eski fiyattan ödeyeyim dedim ama , bana zam geleceğini söylediler. Bu ikinci arayışları ilk aradıklarında 35 mbps için 150, 50 mbps için 160 TL demişlerdi. Bu arada 100mbps için 165 TL istediler , ben 50 mbps yeterli gördüm.

Sağlıcakla

• Hayırlı olsun.

Fiyat konusunda bana da aynısını yaptılar. Aylık 140.-TL dedikten bir hafta sonra ben arayınca fiyatı 150 liraya çıkarttılar. Bir haftada ne değişti dedim. Size anlık kampanya fiyatı vermişler şimdi o kampanya ekranımda çıkmıyor dedi. İyi o zaman bende aboneliğimi yenilemiyorum dedim. Tekrar kontrol edeyim dedi ve nasıl olduysa o kampanya ekranda belirdi. Nihayetinde aylık 140 liraya anlaştık. O günden sonra evde tekrar ölçüm yaptım bende hep 50 mbps indirme hızı çıkıyor. O yüzden 50 mbps istemedim.

İki yıllık taahhüt vermedim maalesef. Olsaydı iyi olurdu.

• Babamlar için internet + tv+ bakıyoruz ancak aylık 250 liradan başlıyor kampanyalar arayıp konuşsak daha uygun yaparlar mı? Tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eimen97 E kullanıcısına yanıt
    Arayınız ve kampanyalardan yararlanmak istediğinizi söyleyin. Sonuna kadar zorlayın indirim yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 13 Kasım 2022; 10:2:33 >
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Aslında babaannemin üzerine olan bir üyelik vardı. Ancak vefat etti. Devamı için istenilen evraklar için babamın uğraşması gerekiyor. O da yaşlandı iyice dermanı yok maalesef.

• Farklı modem kullanıyorum IPTV ayarı yapmadan izleme şansım yok mu? Android TV ile izliyorum ancak kutudan deneyince Zaman Senkronizasyonu Hatası veriyor.

• turkcell tv+ canlı tv kanal performansı nasıl arkadaşlar?

turkcell tv+ ve tod arasında kaldım. canlı tv kanalları izlemek için resmi bir dijital platform arıyorum

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    TV+ uygulamasını yeni satın aldım çok beğendim hocam ben görüntü kalitesi çok iyi diğerinde denemedim fakat netten gördüğüm kadarıyla tv+arayüzü daha iyi

Canlı TV olarak tivibu go ya da bakabilirsiniz hocam. Turkcell tv de kullanıyorum yukarı ok tuşu ile kanal değiştirme tivibu da var ama turkcell de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV+ kullanıyorum gayet güzel kanal geçişleri falan hızlı herhangi bir donma kasma yaşamadım

Tivibu go aboneliğim de var yazın yıllık abonelik olarak uygun fiyata almıştım smart tv uygulama üzerinden izliyorum kanal geçişleri TV+ a göre yavaş bi ara yayınları açamama gibi bi sıkıntı yapmıştı şuan nasıl bakmadım

ikisi de güzel içerik olarak.

TV+ ı kutu ile kullandığım için daha hızlı ve pratik diye tercih ediyorum

Bir de TV+ yayınları görsel olarak daha canlı bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omr10 -- 19 Aralık 2022; 10:24:34 >
  • Mevcut olarak Tivibu kullanıyorum, Turkcell'e geçmek doğru olur mu? İkisini de kullanıp deneyenler oldu mu? Kısa bir bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum :).

turkcell hattiniz varsa bip indirin. Bip club sayfasini takip edin. 7 gunluk hediye turkcell tv plus veriyor. Oradan deneyebilirsiniz.

Turkcell platinumda ayni sekilde 3 ay hediye veriyor.

Genel olarak kanal performansi iyi toddan en buyuk farki tv plusda trt 4k ile ssportlarin olmasi.

• 5-6 yıldır tv+ sagem kutu 4k kullanıyorum. Geçen gün internette bir problem oldu uyduyu direkt tv ye bağladım ve inanılmaz şaşırdım çünkü uydudaki görüntü ve ses tvplustan çok daha iyi. Samsung 55Q60rat tv kullanıyorum. Tv plusın normal uydu yayınından bile ses ve görüntü kalitesi daha kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 19 Aralık 2022; 19:58:21 >
  • ben genelde pc'de izliyorum hep hata veriyor çözemedim

En iyi kalite yayın uydu üzerinden alınır.

TV+ yayını internet üzerinden verdiği için bu normal bir olaydır, şaşılacak bir durum yok yani hocam.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Çok bildiğim konular değil, bende yanlış bir algı oluşmuş o zaman.

• ApexiRubber kullanıcısına yanıt

Android TV uygulamasına göre yapıyorum. Kesinlikle Tivibu daha iyi.

Dünya kupası zamanında uygulama üzerinden denemiştim 4kyı alakası bile yok 4k ile

• ortak arayan varmıdır

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.