Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
100
Favori
454.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de Sagem kullanıyorum.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Beinconnect e kızıp Turkcell tv plus I denedim kanal değiştirmek çok zor. Deneme süresini uzatmadan beine geri dönmek zorunda kaldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Love_For_You kullanıcısına yanıt
    Yıllardır kullanıyorum sagem kutu olarak gayet memnunum.

• esesmet kullanıcısına yanıt

Babamlara bi xiaomi router almıştım onu taktım denemelik 1 sene önce, direk çalışmıştı.

Şimdi 6 aydır kendim tplink mesh kullanıyorum, sıfır sıkıntı ile çalışıyor. Bu yöntemi tavsiye ederim. Hemde evdeki bağlantı sorunları kökten bitiyor.

• leonart16 L kullanıcısına yanıt

Basit bir şema veya anlatım ile yaptığınız bağlantıyı anlatır mısınız?

• Arkadaşlar Sagem marka kutu kurulumu yapıldı, şimdilik sorun yok fakat benim sorularım var. Uygulamalar kısmında sadece youtube var. Ben buraya google play vb. mağaza ekleyip oradan uygulama indirebilir miyim? Ya da .apk vb. kurulumlar?

• fatito77 F kullanıcısına yanıt

Ne zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birsey sorucam.turkcell tv plus almak istiyorum ama kutusuz olarak.yani mobil ve smart tv uygulaması uzerinden izlemek istiyorum. Sitede smart TV uygulaması var gözüküyor tv um lg de samsung da var ama ikisinde de mağazada uygulamayi bulamadim.yok mu bunun smart tv uygulaması??

• tigerman82 T kullanıcısına yanıt

tv modeliniz eski ise mağazada olmayabilir.

• Sagen 4K Ultra cihazını kullanıyorum, kanallar arası geçişte 1 saniye kadar donma oluyor. Bu sorunu yaşayan var mı acaba ?

• TV+ halen Apple TV için yeni güncelleme sunmadı.Canlı yayın çamur gibi gösterip düzeliyor.Önceki versiyonlarda sorun yoktu.

• Tv+ nın acilen apple tv uygulamasında kanal değiştirme olayını düzenlemesi lazım,

kanal izlerken başka kanalı seçip geçiş yapmak resmen eziyet

• Arkadaşlar merhaba. Sagem di384 kullanıyorum fakat televizyonun konumunu değiştireceğim ve maalesef kablo çekemeyeceğim. Sagem di384 için wifi modülü gibi bir olana var mı acaba? Ürünün yan tarafında USB girişi var ama wifi modülü için midir hiç bilmiyorum. Cihazı kullananlar yardımcı olabilir mi? Kutu şu:

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY
  • arkadaşlar ben bugün tv+ abonesi oldum.smart tv için uygulama varmış galiba ama benim tv de çıkmıyor galiba biraz eski bir tv olduğu içindir.Ben bu uygulamayı bilgisayara indirip flash bellek yardımıyla tv ye usb den yükleyebilir miyim.Eğer böyle bir şey mümkünse nereden bulabilirim.Baktım ama bulamadım.yardımcı olabilecek var mıdır acaba.

• Arkadaşlar bu zaman senkronizasyonu hatasının sebebini, çözümünü bilen var mı?

• tst- kullanıcısına yanıt
    Çözümü bulabilldiniz mi.bende şöyle bisiy oldu bugun.daha once hic yapmazdı ama kutuyu cikarip baska bir evde internete bağladım bu hatayi verdi zaman senkronizasyonu dedi.ne yapmak lazim.tvplus kutusu başka bir yerde calismiyor mu acaba ?

• tigerman82 T kullanıcısına yanıt

Hocam modemi fabrika ayarlarına çevirip bir deneyin, ben öyle çalıştırabildim. Başka yerde çalışacağını düşünmüyorum ama.

• Huawei TV Plus cihazı Sagem 4k ile değiştirmek için aylık 5 tl ek ücret isteniyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu hiç.

• Selamlar,
    Android box ile p+ ve p- tuşlarıyla kanal değiştirmenin bir yolu var mı? Ayrıca kanal bilgisi için info özelliğine sahip bir kısayol bulamadım.
    Hadi bunlar yok diyelim, samsung mu9000 smart tv'de televizyon açıldığında otomatik olarak tv+ başlatmanın bir yolu var mı? Yani varsayılan olarak tv bu uygulama ile açılabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.