Şimdi Ara

TURKCELL T60 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
14.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Simkartı değiştirmeyi denedinizmi veya yerine oturmuyor olabilir 3 aydır hiç birşekilde böyle bir sorun yaşamadım eski tip simkart kullanıyorsanız veya simkartı kestirdiyseniz microsim ile değiştirmenizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldım arka kamerası guvenlik nedeniyle durduruldu dedi kapandı res attım surekli düzeliyordu aldığım yere goturdum 3 gun sonra değişim yapmak yerine kullanıcı hatası mı diye bakıcam dediler bende vermedim format atcam dedi tamam dedim attı şuan arka kameraya hiç bir şekilde geçemiyorum var mı çozumu

• quote:

Orijinalden alıntı: odoner

Radyoda ses çok az çıkıyor kulaklıkta sizde de aynımı?

Kulaklık jakı biraz sert iterek giriyor onu denediniz mi ?

bir de kulaklıktan sesi arttırmayı denediniz mi ?
  • Kulaklık Takılı iken aynı anda mp3 dinliyorum orda sıkıntı yok ses sonda ama mp3 ün yarısı kadar ses çıkmıyor

• Arkadaşlar merhaba.

Telefon hakkında genel görüşleriniz nelerdir?
  • orta sınıf bir cihaz ne cok iyi nede cok kötü 8 çekirdek fakat real racing 3 te arasıra kasmalar oluyor oyun oynuyorsanız tavsiye etmem bataryayı cok yiyor
    ılk aldıgımda yaz aylarında cok ısınıyordu havalar düzelince telefonda düzeldi bir sıkıntı yok
    menü ve özellık bakımından güzel interneti acmassanız cok rahat 2 gün şarzı gidiyor acarsanız 24 saat dayanmaz en fazla 18 saat(kurcalamadan tabii)
    16 gbDahili hafıza ve 32 gb kart seceneği size kalmıs sahsen benim işimi görüyor
    bugune kadar donma kılıtlenme veya iş görememe gibi bir sorunla karsılasmadım
    tabi bir samsung veya lg kadar kalıtelı bir cıhazda değil zte sonucta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odoner -- 31 Ekim 2015; 1:12:25 >
  • Turkcell'den faturayla birlikte telefon alacağım. Önüme çıkan modeller:

Sony Xperia E4g
    General Mobile 4g Android One
    Turkcell T60
    LG G4c

Gibi telefonlar karşıma çıkıyor. Siz hangisini önerirsiniz? İşte giriş seviyesi olarak kullanılacak telefon. Bir kaç banka uygulaması, internet, WhatsApp falan. Maksimum 5 6 program olur içinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tlefon kapandı açılmıyor şarja takınca ışığı yanıyor ne yapmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarihçi

Turkcell'den faturayla birlikte telefon alacağım. Önüme çıkan modeller:

Sony Xperia E4g
    General Mobile 4g Android One
    Turkcell T60
    LG G4c

Gibi telefonlar karşıma çıkıyor. Siz hangisini önerirsiniz? İşte giriş seviyesi olarak kullanılacak telefon. Bir kaç banka uygulaması, internet, WhatsApp falan. Maksimum 5 6 program olur içinde

Hocam ben yerinizde olsam general mobile 4g veya lg g4c alırdım.

• Arkadaşlar lenovo p70 aldım fakat hoşuma gitmedi geri göndericem hepsi buradaya.
    t60 ı tavsiye edermisiniz özellikle telefonu kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Telefonda amacaım günlük sosyal medya araçları ve interten genelde boş kaldığımda oyunda oynarım.
    ara yüzde takılma donma falan mevcutmu

birde konuya baktım pek aktif değl bu zte nin costum romlarını falan yükleyebilyormuyuz acaba yani root room durumları nasıl ara yüz benim pek hoşuma gitmedi de

birde üzerine vodafone hat takılabiliyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shareware_cun -- 22 Kasım 2015; 16:47:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shareware_cun

Arkadaşlar lenovo p70 aldım fakat hoşuma gitmedi geri göndericem hepsi buradaya.
    t60 ı tavsiye edermisiniz özellikle telefonu kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Telefonda amacaım günlük sosyal medya araçları ve interten genelde boş kaldığımda oyunda oynarım.

birde konuya baktım pek aktif değl bu zte nin costum romlarını falan yükleyebilyormuyuz acaba yani root room durumları nasıl ara yüz benim pek hoşuma gitmedi de

Vodafone kullanicaksan smart neden almiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: cadot

quote:

Orijinalden alıntı: shareware_cun

Arkadaşlar lenovo p70 aldım fakat hoşuma gitmedi geri göndericem hepsi buradaya.

Vodafone kullanicaksan smart neden almiyorsun?

forumda çok sorunlar yaşadıklarını okudum o yüzden bide hd ekranlı tel istiyorum performans açısından

• erhan63 E kullanıcısına yanıt
    Önce Ses Açma + Ses Kapama Tuslarına Basılı Tutarak Ardından Elinizi Ses Tuşlarından Cekmeden Güç Tusunuda 15-20 Saniye Kadar Basılı Tutun Ve Ardından Bırakın 15 Sanıye Bekleyip Cihazı Normal Sekilde Acın Soft Reset Deniyor Buna Ufak Tefek Donanım Hatalarını Düzeltiyor

Oda olmassa Ses açma + Power Tuslarını Basılı Tutun Android logosu Gelecektir. elinizi logo Gelınce Tuşlardan Cekin ses tusları ile reboot system now un üzerine gelerek power tusu ıle onaylayın
    sistem yine acılmassa
    aynı sekılde cwm ekranına gelıp wipe data factory reset e basarak cihazı formatlayın (bu işlemi yaparken şarzınızın olması gerekır şarzınız en az %50 olsun olmassa 1-2 saat cihaz sarzda dursun sonra bu işlemi deneyin
    bunlarda olmassa üzgünüm ama cihazı servise vermekten baska care yok
  • shareware_cun kullanıcısına yanıt
    1. oyunlarda cok fazla batarya yiyor bilginiz olsun
    2. yaz aylarında oyunlarda cihaz cok fazla ısınıyor
    3. Turkcell Vodafone Avea 2G ve 3G Hatların hepsini Görüyor (Avea Kullanıyorum Hatta Gecenlerde Avea 4G Hatyı buldu Bağlanmadı tabi ama baz istasyonlarını kurmaya başlamıslar )
    4. ben avea kullanıyorum sorun yok
    5. Root her android cihaza yapıldıgı gibi bu cihazada yapılır yapanlarda var fakat garanti kapsamında oldugu için yüklü gelen gereksiz google ve Turkcell uygulamalarını devre dısı bırakmak daha mantıklı 16 gb dahili hafıza oldugu için depolama sorunu yasanmıyor
    6. Custom Rom Atılmıs fakat daha kullanan olmadıgı için Zte nin romumu yoksa turkcell arayuzlu rommu bilgim yok Turkcell arayuzde cok hata almadım yok denılecek kadar az görüntüsüde hoş bence basit ve kullanıslı bir arayuz
    7. bildiginiz gibi zte s6 olan bu cihazın xda da cesitlı romları var cogu root desteklı Türkiye den kuran yok sanırım karsıma cıkmadı bence en az 1 sene garantiyi bozmadan orjinal seklı ıle kullanmak lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odoner -- 26 Kasım 2015; 19:04:41 >

• quote:

1. oyunlarda cok fazla batarya yiyor bilginiz olsun
    2. yaz aylarında oyunlarda cihaz cok fazla ısınıyor
    3. Turkcell Vodafone Avea 2G ve 3G Hatların hepsini Görüyor (Avea Kullanıyorum Hatta Gecenlerde Avea 4G Hatyı buldu Bağlanmadı tabi ama baz istasyonlarını kurmaya başlamıslar )
    4. ben avea kullanıyorum sorun yok
    5. Root her android cihaza yapıldıgı gibi bu cihazada yapılır yapanlarda var fakat garanti kapsamında oldugu için yüklü gelen gereksiz google ve Turkcell uygulamalarını devre dısı bırakmak daha mantıklı 16 gb dahili hafıza oldugu için depolama sorunu yasanmıyor
    6. Custom Rom Atılmıs fakat daha kullanan olmadıgı için Zte nin romumu yoksa turkcell arayuzlu rommu bilgim yok Turkcell arayuzde cok hata almadım yok denılecek kadar az görüntüsüde hoş bence basit ve kullanıslı bir arayuz
    7. bildiginiz gibi zte s6 olan bu cihazın xda da cesitlı romları var cogu root desteklı Türkiye den kuran yok sanırım karsıma cıkmadı bence en az 1 sene garantiyi bozmadan orjinal seklı ıle kullanmak lazım :)

Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim t60 tan vazgeçtim sony xperia c4 aldım

• quote:

Önce Ses Açma + Ses Kapama Tuslarına Basılı Tutarak Ardından Elinizi Ses Tuşlarından Cekmeden Güç Tusunuda 15-20 Saniye Kadar Basılı Tutun Ve Ardından Bırakın 15 Sanıye Bekleyip Cihazı Normal Sekilde Acın Soft Reset Deniyor Buna Ufak Tefek Donanım Hatalarını Düzeltiyor

Oda olmassa Ses açma + Power Tuslarını Basılı Tutun Android logosu Gelecektir. elinizi logo Gelınce Tuşlardan Cekin ses tusları ile reboot system now un üzerine gelerek power tusu ıle onaylayın
    sistem yine acılmassa
    aynı sekılde cwm ekranına gelıp wipe data factory reset e basarak cihazı formatlayın (bu işlemi yaparken şarzınızın olması gerekır şarzınız en az %50 olsun olmassa 1-2 saat cihaz sarzda dursun sonra bu işlemi deneyin

telefon açıldı ancak renkler gitti solgun çıkıyor servise yollayacağım

• quote:

sistem yine acılmassa

bu arada verdiğin bilgiler için teşekkürler benim telefonda ısınma olmuyordu oyun oynamıyorum zaten ama şarjı hemen bitiyor

hiç bekletmeden direkt gönderin anakart arızası yada büyük ihtimal ekran kartı arızası vardır onun için ekran bir sure gelmemişte olabılır kullanmaya devam edersenız ekran kartı yanacak ve cıhaza hiç ekran gelmeyecektir.
  • Fiyatına göre gayet güzel bir cihaz.Hele ki temiz ikinci elini bulursanız tadından yenmez bence.

Telefonunu rootlayan biri var mı acaba ?Varsa nasıl?
    Benimde basımda öyle bir sıkıntı vardı cihaz kapalıyken başka bir prizde şarz etmeyi deneyin insana mantıksız geliyor ama prizlerde sıkıntı cıkıyor eskiden salonda sarz edıyordum bir forumda okudum mutfağa taktım fark etti.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.