Şimdi Ara

TURKCELL T60 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
14.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ana ekrana sayfa ekleyemediğimi farkettim, boş bir noktada basılı tutunca arka plan değiştirici açılıyor sayfa ekleyemiyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • radyo uygulaması bulan arkdaş varmı ?
  • Radyo uygulaması bir sonraki güncellemede geliyor diyorlar.

• tatarabdullah T kullanıcısına yanıt
    iki parmagınızı aynı anda boş bir alanda aşağıdan yukarı doğru sürüklediğinizde sayfa ekle kaldır menüsü cıkacaktır
  • tatarabdullah T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yaptı çıkmadı sonrakini bekliyelim artık

• ben 4-5 apk denedim hiçbirinde calısmadı Türkcell forum sayfasında güncelleme ile ekleneceği duyuruldu
  • odoner O kullanıcısına yanıt
    Bende çok denedim zte sitesinede baktım yoktu zaten programları kapatırken hata uyarısı çıkmaya başladı

• Aynen Sanırım Turkcell in keyfini beklemek gerekecek
  • Bu telefon lenovo P70'e alternatif olabilir mi?
  • t50 den sonra bu telefonun alıncağını sanmıyorum beni gibi t50 olup pişman olmayan yok herhalde oparetör telefonu kesinlikle alınmaz malzeme kalitesi güncelleme desteği çok kötü bu telefonların aklınız varsa başka telefon alın t60 ta olsa 70 de olsa farketmez garantisinde bir yerinde illa sıkıntı çıkıyor kimseye önermem 1 2 ay sizi memnun eder sonra sıkıntıları çıkmaya başlar
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır kullandığım telefondan oldukça memnunum. Ancak, son zamanlarda BAZEN telefon; açık ve ekran kapalı durumdayken simcard pin kodu ekranına dönüyor, yani telefon hattı kapatıyor. Tabi ben ekranı bazen 10 sn. Bazen 1 saat sonra açıyorum ve bahsettiğim durumda buluyorum. Malum bu süre zarfında kimse bana ulaşamıyor. Her zaman yaşanmayan bu durumdan muzdarip olan ve varsa çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk cıktıgı zaman aldım eski s3 kullanıcısıyım arada t50 kullanmışlığım var t50 deki kronik durduruldu hataları arada gene geliyor çalışması seri ona diyecek yok ama arayüz berbat uyku modu dokunmatik acılma vs sıkıntılı arkadaşların dediği gibi daha çook ekmek yemesi gerek türkcell in arayüz gelişmesi lazım berbat ötesi acıp kapatınca pc bağlantı yapınca felan melodi değişiyor favori kişiler ekliyorsun iki dakkaya kalmadan siliniyor dün yeni güncelleme geldi radyo eklenmiş nihayet darısı diğer özelliklere google klavye halen pasif aktif etmeye izin vermiyor kamera gelirsek bence ön kamera arka kameradan daha iyi :D arka kamera s3 kadar kaliteli değil berbat resmen
  • Yeni yazılımla T60 telefonuna FM Radyo uygulaması geldi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 3 Ekim 2015; 0:53:16 >
  • Arkadaslar selam. Yaklasik 2 haftadir telefonu kullaniyorum. Google klavye hakkinda ve diger elestirilerinizin hic birine katilmiyorum. Cok acik ve net soyluyorum su ana kadar hic sorun yasamadim. Google klavye aktif edemiyorum yazilmis ama buda dogru degil ben ilk aldigimdan beri google klavyeyi kullaniyorum zira swift'i hic sevmiyorum. Acaba benmi cok sansliyim sizmi sanssizsiniz anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cadot

Arkadaslar selam. Yaklasik 2 haftadir telefonu kullaniyorum. Google klavye hakkinda ve diger elestirilerinizin hic birine katilmiyorum. Cok acik ve net soyluyorum su ana kadar hic sorun yasamadim. Google klavye aktif edemiyorum yazilmis ama buda dogru degil ben ilk aldigimdan beri google klavyeyi kullaniyorum zira swift'i hic sevmiyorum. Acaba benmi cok sansliyim sizmi sanssizsiniz anlamadim.

sen şanslısın sanırım ustam yeni gelen güncelleme ile düzel klavye olayı güncellemeyele yeni düzenlemeler olmuş radyo gelmiş favori kişiler düzelmiş ama telefon açılıp kapatanca whatsapp da sıkıntı oluyor bende tarih saat uçuyor başka sıkıntı yaşayan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycarisma06

quote:

Orijinalden alıntı: cadot

Arkadaslar selam. Yaklasik 2 haftadir telefonu kullaniyorum. Google klavye hakkinda ve diger elestirilerinizin hic birine katilmiyorum. Cok acik ve net soyluyorum su ana kadar hic sorun yasamadim. Google klavye aktif edemiyorum yazilmis ama buda dogru degil ben ilk aldigimdan beri google klavyeyi kullaniyorum zira swift'i hic sevmiyorum. Acaba benmi cok sansliyim sizmi sanssizsiniz anlamadim.

sen şanslısın sanırım ustam yeni gelen güncelleme ile düzel klavye olayı güncellemeyele yeni düzenlemeler olmuş radyo gelmiş favori kişiler düzelmiş ama telefon açılıp kapatanca whatsapp da sıkıntı oluyor bende tarih saat uçuyor başka sıkıntı yaşayan varmı acaba

Merhaba arkadasim. Ayarlardan saat ve tarih ayarlarina bir bak istersen. Ayarlarda sıkıntı var gibi sende. Saat ve tarih ayrlarinda tik lerin hepsi işaretli olması lazim. Bi bakarmisin.

• cadot C kullanıcısına yanıt
    ayarlar normal ama telefonu açıp kapatınca alakasız tarih ve saat lere gidiyor 1-2 dakka sonra normal zamana geliyor ama o arada whatsapp hata veriyor
    http://i.hizliresim.com/gy4VWL.png

ilk açılışta bu tarih ve saati alıyor sonra gir cık düzeliyor

TURKCELL T60 [ANA KONU]
  • Turkcell facebook ta T60 'ın yakın gelecekte android güncellemesi alacağını duyurdu...

TURKCELL T60 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 7 Ekim 2015; 22:40:01 >
  • bycarisma06 B kullanıcısına yanıt
    Dostum doğal bir olay orada bir sorun yok whatsapp baslangıc uygulamalarında oldugu için cihaz daha ağdan tarih almadan devreye giriyor ve sana tarih ve saatin yanlış oldugunu söylüyor cihaz haliyle bir anda acılmıyor sistem ve calışması gereken uygulamaları yüklemesi 15 saniye alıyor ağa bağlı olmayan bir cihaz veya düşük ağ ceken cihazlarda olan bir durum whatsappı otomatik baslayan uygulamalardan kaldır sorunun çözülür bende bu hata olmadı hiç t60 ta tabii samsung trend plus ta bataryayı cıkarınca bıktırıyordu

• ati39 A kullanıcısına yanıt
    Radyoda ses çok az çıkıyor kulaklıkta sizde de aynımı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.