Şimdi Ara

TURKCELL T60 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
14.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar uygulamanın kısayolunu ana sayfaya atmaya çalışıyorum basılı turuyorum panoya taşı çıkıyor ustune surukluyorum ama ana sayfaya atmıyor sebebı nedır
  • selamun aleyküm. son olarak güncellemelerle falan nasıl telefon beyler bi yardımcı olun alınır mı sizce çok sıkıntı çıkartıyor mu. lg g var bende 1 yıldan uzun bi süredir kullanıyorum 2. el almıştım ön dokunmatik tuşları çalışmıyor ve bataryası sıkıntılı bu yüzden değiştirmeyi düşünüyorum, babam t60 bulmuş 50 ay kullanılmış, 450 lira. ne dersiniz değer mi sizce çok telefonla uğraşan biri değilim arada ufak oyunlar oynarım gerisi facebook falan takılırım
  • Furkan-37 kullanıcısına yanıt
    Hocam 50 ay derken 5 ay yazacaktınız sanırım neyse 450 liraya gayette iyi almış olursunuz telefonu bi inceleyin çok ciddi kırık yoksa eğer idealdir o fiyata ama biraz üste çıkabilirim diyorsanız 700 liraya saf android general mobile 4g'yi öneririm çok çok iyi bir telefon.
  • Telefon arada 1-2 saniyeligine sim karti gormemeye basladi. Sizde de oluyor mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoye2606

Hocam 50 ay derken 5 ay yazacaktınız sanırım neyse 450 liraya gayette iyi almış olursunuz telefonu bi inceleyin çok ciddi kırık yoksa eğer idealdir o fiyata ama biraz üste çıkabilirim diyorsanız 700 liraya saf android general mobile 4g'yi öneririm çok çok iyi bir telefon.

aynen hocam 5 ay diyecektim, eyvallah sağolun tavsiyeleriniz için ama biz düşünürken satılmış o, 450 ye mi 500 e mi ne s4 aldık
  • Furkan-37 kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun ne diyelim hayırlı olsun telefonunuzda
  • teşekkürler sağolun, hayırlı geceler
  • t60 da sesin az gitmesi sorunu var ses kayitta cok iyi acik ve gurultulu ortamdada cok iyi ama sessiz ortamda garip derece az gidio yardimci olan olursa cok duaci olacam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telim b16guncellemesini almadı... Ha la b14 te... Cevrimiçi guncelleme diyorum cihazınız guncel diyor... Yazılım guncellemeyi devre dısı bırakıp önbellegi silip tekrar calıstırıyorum gene olmuyor b14 te kaldım... B16 ya nasıl gecerim acaba...

• arkadaşlar merhaba bendede bu telefondan var kablosuz şarjı kullananlar varmı görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • Oyunlarda yönlendirme sensörileri hatalı, düz değil, ayarlarda bulamadım. Nasıl düzeltebilirim?

Telefonu düz tuttuğumda oyu larda sola dönüyor.

• Fiyatı 499 TL ye çekildikten sonra bir hayli satış yaptığı söyleniyor,

benim gibi yeni üyelerle bu sayfaları canlandırmak gerekli.
  • Telefonu yeni alan arkadaşlar, android marketten Arrow launcher ve Nova launcher arayüzlerini tavsiye ederim (Nova launcher indirime girdiği dönemde 0.59 TL den alınabiliyor)

• Merhaba, cihaz bana da hediye olarak geldi. İkinci hattımı takıp kullanmaya başladım. Kullanıcı arayüzü hiç bana göre değildi. Nova launcher ile çok daha kullanışlı oldu. İndirime girse de prime versiyonu satın alsak... Bir de sağ taraftaki tuşa basınca bir ayar sekmesi açılıyor, uzun basınca arka plan uygulamaları listeleniyor. Ben bu durumu sevmedim. O tuşa uzun basmayı bekleyemem. Fonksiyonu değiştirme şansımız var mı acaba? Bu 3 çizgili olan sağ tuşa basınca direk arka plan uygulamaları listelensin istiyorum.
  • Android 6 güncellemesi gelirse onda olacak herhalde bu dediğiniz ancak ek bir ayar veya uygulama ile olur mu onu bilmiyorum

• Mavi ışık filtresi-gece modu isimli uygulamayı kesinlikle tavsiye ederim, ekran ışığını cihazın müsaade ettiğinden daha fazla kısabilmenize imkan veriyor, gece karanlıkta cihazı kullanırken çok işe yarıyor, ayrıca bu durum batarya süresini uzatıyor.

• Hocam bir de Turkcell'e mesaj attım 6.0 güncellemesiyle ilgili. Halen üzerinde çalıştıklarını, güncellemenin kesin olarak verileceğini yazdılar
  • Ben de aradım müşteri hizmetlerini 2 defa, kesinlikle geleceğini söylediler, umarım daha fazla gecikmez.

• Ne kadar saat ekran görüntüsü alabiliyorsunuz cihazdan, bende ışık seviyesine göre 3.5 saat ile 5 saat arası değişiyor. Bu anlamda bataryası fena değil.

• bu telefonu aldım beyler çok fazla boş uygulamalar var nasıl kaldırabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.