Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.811
Cevap
136
Favori
183.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam apn bilgimizi mgb olarak girilmiş kontrol eder misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem IMEI eşleşmesi yaptığından TPLink cihazında superbox İmei’ini yazarsanız ancak erişim alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: seablack2

Modem IMEI eşleşmesi yaptığından TPLink cihazında superbox İmei’ini yazarsanız ancak erişim alırsınız

Bu işlem tam olarak nasıl yapılıyor detaylı yazar mısın?

• swiltord kullanıcısına yanıt
    kısaca illegal bir işlem, ama cezaevinde superbox kullanmak istiyorsa devretsinler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Hocam cihazın imeisini değiştirebiliyor olmanız gerekiyor

• Ben kullandığım da 172 TL ödüyordum sınırsız pakete ne ara küçük bir zam yaptınız

• Benim taahhüt çoktan bitmişti, hattı dün turkcell bayiden iptal ettirdim. Fakat modem teslimi için hala mesaj gelmedi bu normal mi?

• PVH kullanıcısına yanıt

Normal.

7 gün içinde mesaj gelecektir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mgsgsg2010 M kullanıcısına yanıt

Evde altyapı yok bizim devretmek isterseniz 3 aylık 3 aylık şeklinde satın alabilirim 12 ay boyunca ama galiba devretme yokmuş. O da güven meselesine giriyor.

• Bana da dün geldi iade mesajı. 1 hafta olmuştu. Ama kargo kodu var. Bayi falan yazmıyor. Ben bayiye direkt elden vermek istiyorum. Olur mu öyle.

• Arkadaşlar iade için modemi göndericez yarın kargoyla, kargo poşetini içine bir kağıda isim soyisim, müşteri No falan yazmam gerekiyor mu?

• Arkadaşlar normalde hızım iyi olmasına rağmen torrentte 200 kb sınırını aşamıyorum sanırım turkcell tarafından bi engelleme var. Bu sizde de var mı ve çözümü nedir?

• Sentez* kullanıcısına yanıt

VPN kullanmak fayda edebilir.

hayır, verdikleri kargo kodu yeterli.

• Taşındığım binada altyapı yok, gelmesi de uzun sürebilir. Turkcell Superbox alıp bir süre idare edeyim diyorum, tavsiye eder misiniz? Oyun oynamıyorum, sadece dizi, film, internette takılmak için kullanacağım.

Eğitimin tekrar online olması halinde sorun çıkarır mı zoom'da falan?

• mathsss0 M kullanıcısına yanıt

Tavsiye etmem ama mesajına bakılırsa superbox’a mahkum kalmışsın zaten. Bir süre derken? Taahhütler 24 aylık oluyor bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 22 Eylül 2021; 6:38:23 >
  • Bu superbox'ı yanımızda götürüp istediğimiz zaman kullanabiliyor muyuz, yoksa sıkıntı mı çıkarıyorlar?

• Arkadaşlar merhaba. 2 yılın sonunda Superbox aboneliğimi iptal edeceğim. Rica etsem iptal aşmalarını anlatabilir misiniz ? Herhangi bir Turkcell şubeye mi gideceğiz ?

• telefonda iptal etmek istediğinizi söylediğinizde size bir yurtiçi kargo gönderi kodu verecekler, onunla ücretsiz gönderebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.