Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.813
Cevap
136
Favori
183.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hiç sıkıntı olmuyor.

• swiltord kullanıcısına yanıt

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] 

• 15 sınırsıza 600 TL diyorlar 24 aylık söze. iptal ettiriyorum 2 senedir kullanıyordum.

• Az önce Superbox'tan Superonline VDSL'e geçiş için başvuru yaptım. İptal durumunda çıkan cayma bedeli yok. İptal ile ilgilenenlere.. Eskiden yalnız fiber tarifelere geçilebiliyordu, yeni dönemde ADSL ve VDSL'leri de dahil etmişler.

• Adamlar resmen torrent için engelleme koymuş böyle bir şey olamaz ya normal internetten her zaman indirdiğim dizinin yüzlerce seeder lı torrentini superbox ile 3-5 kb hızla indiriyorum. Haram zıkkım olsun aldıkları paralar

• quote:

Orijinalden alıntı: mathsss0

Taşındığım binada altyapı yok, gelmesi de uzun sürebilir. Turkcell Superbox alıp bir süre idare edeyim diyorum, tavsiye eder misiniz? Oyun oynamıyorum, sadece dizi, film, internette takılmak için kullanacağım.

Eğitimin tekrar online olması halinde sorun çıkarır mı zoom'da falan?

Bizim internet tavsiye ederim ya da onun gibi firmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Ben öyle bir şeye denk gelmedim. Gerçi Türkiye'de en katı sansür Turkcell'de diyorlar ama ben VPN'le herhangi bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Ben öyle bir şeye denk gelmedim. Gerçi Türkiye'de en katı sansür Turkcell'de diyorlar ama ben VPN'le herhangi bir sorun yaşamadım.

Hangi VPN kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Ücretli bir VPN. Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] Gerçi ücretli de olsa güvenilir olduğu anlamına gelmez. Güvenilirlik açısından Mullvad ve Proton dışındakiler önerilmiyor. (Evet Proton ücretsiz ama destek olma amaçlı ücretli de kullanabiliyorsunuz)

• Arkadaşlar son 1-2 haftadır superbox çok yavaş. Müşteri hizmetlerini aradığımda sözleşmede adreslerin yanlış yazıldığını söylediler. Cihazı çalıştığım yerden aldım ancak kendi evimde zaten 50 mbit hız alıyordum, son 1-2 haftadır hız 1 mbit bile olmuyor.

Cayma bedeli ödemeden aboneliği iptal ettirebileceğimi söylediler. Hemen iptal ediyorlar mı acaba.

Turkcell telefon hattımda 17 mbit hız alabiliyorken superboxta 1 mbit hız anca alıyorum

• Chiehsheshuai kullanıcısına yanıt

Şebeke yoğun olunca superbox apn li cihazları bilerek kisiyolar yavaslatiyolarki diyer aboneler rahat kullanması içinde. Mesela 20.00 ile 00.00 arasında indirme hızını da saniyede 2 mb olarak limitlerler.

• Chiehsheshuai kullanıcısına yanıt

Son üç haftadır benim de öyle idi.

İptal için ne yapabilirim diye düşünen varsa Superbox'tan Superonline ADSL ve VDSL paketlerine geçiş yapılabilir hale gelmiş. Dün itibariyle geçiş yaptım. Superbox Cihazı da gönderici ödemeli olarak kargo ile teslim ettim.

Güzel bir deneyimdi, yalnız hem sınırlı olması hem de prize / adrese bağlı kalmak bu fiyatlara çok mantıklı görünmüyor. Sürekli hareket halinde olanlar için Superbox GO daha doğru bir tercih olabilir. Ama adres değiştirmek için bile ücret isteyen Superbox fazla lüks.

• Arkadaşlar Superbox hk. çok kötü şeyler okuyorum. Bulunduğum bölgede altyapı sıkıntısı mevcut. 1 yıldır bir türlü internet bağlatamadım. Turkcell hat kullanıyorum, speedtest yaptığımda ortalama 15-20 mbit hız çıkıyor. Film dizi izlemek, haber okumak maksatlı kullanmak istiyorum. Ne dersiniz?

Bir de 100 gb kota diyor. 100 gb'ı geçerse ne oluyor?

• dsgnera kullanıcısına yanıt

Aboneliği yaptırdığım yer çalıştığım yerdeki kiracı Turkcell bayisi.

Arkadaşa dedim bak ben mesaiye kalıyorum bu aralarda başka eve geçme durumum var sıkıntı olmasın dedim. Arkadaşta yok yok olmaz yarın falan çalıştığım yerde kurulum yapsın arkadaş sende eve götürürsün dedi.

Superbox alacaklara söylüyorum sakın benim düştüğüm hataya düşmeyin.

Yarın o bayiye, o arkadaşın yanına gideceğim gelişmeleri yazarım buraya.

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt

İnternet kesiliyor, ek GB alabiliyorsunuz kullanıma devam etmek için.

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt

Superbox go paketini alın taahutsuz basınız ağrımasın hocam istediğiniz zaman iptal edersinizm eğer memnun kalırsanız 2. El lte modem alıp takip kullanırsınız. Superbox un normalini alırsanız ilk ay 1000 lira cayma ücreti kitlerler mazallah :)

• astanca111 A kullanıcısına yanıt

Turkcell turkiyede öldü artık.

Hem superbox yüzünden hemde mevcut baz istasyonları kullanıcı sayısını kaldırmıyor artık.

Bu operatör ölmüştür. Kullananlar iyi günlerde kullansınlar.

• Biz bitti demeden bitmez :)))

• Ne kullanacağız?

Turk telekomla işkence çekiyorum şuan.

Tilkinin dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış

Bunun 100 GB paketi ile Turkcell Platiunum Black 100 GB arasında kaldım. Kesinlikle internet kullanamıyorum. KYK yurdunun interneti berbat ötesi berbat. TT'de zaten çekmiyor. Gözünüzü seveyim kabusu yşaıyorum bir yol gösterin.

• astanca111 A kullanıcısına yanıt

Hocam KYK yurdundayım şuan Telefonda Türk Telekom hat takılı ve sely yeni sosyal paketini kullanıyorum ÇILDIRACAĞIM.

Ne önerirsiniz? bu modemi alıp bir de hat mı alayım hangi hat, paket, modem kombinasyonunu önerirsiniz. Gerçekten 4 mpbs de osla stabil bir internet kullanmak istiyorum. Lütfen yol gösterin.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.