Şimdi Ara

Turkcell Sınırsız Mobil internet devrini bitirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam,acemiyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Bu ayın 25 i itibari ile turkcell in sınırsızlık servisi kaldırılacak.Normalde ilk yıllarda sınırsız hem faturalıda hemde faturasız da vardı.2016 yılında faturasızda sınırsız internet kaldırıldı ve sadece faturalıda kaldı daha sonra millet faturalı hatta geçti ardında bu ay ise turkcell bir hamle daha yaptı ve bu ayın sonunda artık mobilde sınırsız internet bitirilmiş olacak!NEYE HAZIRLIK YAPIYORLAR ANLAMIYORUM.AMA SINIRSIZ İNTERNET ŞART MOBİL İÇİN!ŞİDDETLE BU KARARI KINIYORUM.AMA YAKIN ZAMANDA BİZDE DİĞER OPERATÖRÜN FATURASIZ TARİFESİNE GEÇERİZ NO COMMENT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A105E2C9 -- 22 Mart 2017; 9:13:36 >

• Bulursan geçersin sınırsız internet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınırsızın bitmesi kötü oldu az konuşmalı bol internetli tarife arayışına geçtim.

Tarifelerde internet arttıkça niye konuşma artar.

• kötü olmuş. oparatörler doyamadı paraya... yazıklar olsun. allah gözlerini doyursun.
  • maalesef arayışlar boşuna kaldı mobilde sınırsız interneti turk telekom da kaldırmış madem öyle btk neden buna bi çözüm üretmedi gerçekten adamlar hız limitini artırın dedi kural cıkardı bunlar tamamen sınırsız interneti kaldırdı yakında evdeki internetin sınırsız oluşuda hayal olur 50 gb tan sonra şıp neti keseerler yakında o da olur ya!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanchuc

Sınırsızın bitmesi kötü oldu az konuşmalı bol internetli tarife arayışına geçtim.

Tarifelerde internet arttıkça niye konuşma artar.

APTALCA Buluyorum konusma 2000 dk verse ne yazar millete internet lazım bilgi çağındayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirza22

kötü olmuş. oparatörler doyamadı paraya... yazıklar olsun. allah gözlerini doyursun.

gözlerimi abi gözleri de mideleri gibi genişlese ne olacak bunların şekli şeması !!!!!
  • abiler pttcell de sınırsız mobil internet varmış o da yakında kalkar diye endişeliyim ama müşteri hizmetlerini aradım abone alımına açık bir paket mi diye aradım hizmet dısı su anda yarın tekrar deneim şansımı olmasa eve net baglatmak zorundayım bu zaman kadar sınırsız net kullanıyordum bundan sonra yine devam edecğeişm sınırsızlığa
  • Valla paraya kıyarım diyorsanız 256 kbps sınırsız internet prime tarifelerinde var. Bana ne yapsam internet yetmiyor devlet yurdunda kaldığım için mecbur ayda 70 küsür tlye sinirsiz sms 3000dk her yöne sinirsiz avea ve ev telefonlariyla dakika ve 10gb sonrasi 256 kbps kullanılan internet var. Şuanda 2 günde 4 5gb internet yiyorum. Yeni geçtim bende şu anlık lol oynuyorum elimdeki wifi cihazina takarak.

• 4.5G gelince fiyatlar düşecek, kotalar artacak, hız çoğalacak diyorlardı ama tam tersi oldu. 4.5G yokken Türk Telekom 3 GB'lı üçlü paketleri 19 liradan veriyordu 4.5G çıktıktan sonra 2017 yılı ile birlikte bu paketler kalktı 25-28 lira civarı oldu. Vodafone'da da aynı durum var bu fiyata 3 GB olanları zamlandırdılar. Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçişlerde de 4 GB üçlü paketi 19 liraya veriyordu bu olayda bitti. Forumda konuları var geçen sene Türk Telekom'da 3 GB'lı bahar fırsatı vardı 19 liraya bitti bu sene yenisi gelmedi, Vodafone'da mega üçlü vardı 3 GB 19 liraya o da bitti yenisi gelmedi. Turkcell zaman zaman 3 GB değil ama 2 GB olanı 20 liraya veriyordu artık onlarda vermez oldular.
  • Bimcell en iyisi

• Sınırsız internetlerin kalkma sebebini söylüyorum.

1 Mayıstan itibaren BTK nın belirlemiş olduğu kararlar gereği 7. Maddede şu yazıyor.

7. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarının AKN’ye dâhil

edilmemesi ve AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN

sonrası indirme hızı kısıtlarının uygulanmaması,

Mobil ya da sabit ayrımı yapılmamış bundan kaynaklanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Sınırsız internetlerin kalkma sebebini söylüyorum.

1 Mayıstan itibaren BTK nın belirlemiş olduğu kararlar gereği 7. Maddede şu yazıyor.

7. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarının AKN’ye dâhil

edilmemesi ve AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN

sonrası indirme hızı kısıtlarının uygulanmaması,

Mobil ya da sabit ayrımı yapılmamış bundan kaynaklanabilir

Eğer bu dediğiniz olursa on numara olur şuan 256 kbps kullanıyorum . Gece indiririm ihtiyacım olan dosyaları. Normal zamanda 256 kbps surf icin yeter. Bakalım Türk Telekom kapatacak mı sınırsız paketleri.

• .
  • Ne zaman belli olacak kalkıp kalkmadığı suan ben kullanıyorum turkcellde sınırsızlık servisini

• Şu saat itibariyle turkcell hattınızın hız kısıtı kaldırılmıstır. Yeni hızınızla kullanıma devam edebilirsiniz diye mesaj yolladı fatura yenilenme tarihim gelmedi paketimde yok. Neden böyle oldu anlamadım ama iyi oldu insallah yukarda arkdasın bahsettiği 2-8 arası değildir.

• Turkcell Sınırsız Mobil  internet devrini bitirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 256 KBPS NE DEMEK BE? vala helal olsun güzel ama ben türk telekomda aradım siteden bulamadım yoksa gececektim faturalı mı faturasız mı? geçsem de kesin o da bugünlerde kapatır eminim.Ben turkcell full kullanıyordum ki güzeldi tadı.bu turk telekom da ne adla geciyor faturalı mı faturasız mı?
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı ama zaten sınırsız kullanıyorduk ki o saatlerde millet ayık olup interenete mi girecek :D APtalca olmamış mı siz söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymann

bu kullandığımm min.internet miktarı oluyor normalde 350 gb veri kullanıyordum

hocam 256 KBPS NE DEMEK BE? vala helal olsun güzel ama ben türk telekomda aradım siteden bulamadım yoksa gececektim faturalı mı faturasız mı? geçsem de kesin o da bugünlerde kapatır eminim.Ben turkcell full kullanıyordum ki güzeldi tadı.bu turk telekom da ne adla geciyor faturalı mı faturasız mı?

Turkcell Sınırsız Mobil  internet devrini bitirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A105E2C9 -- 26 Mart 2017; 21:0:43 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.