Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
49
Favori
127.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne kadar rezillik ya, koca turkcellsin yıllardır müşterin olanlara bir puan veriyorsun ve kullanılmıyor. bugün giydirdim canlı destekten bayağı. isyan etmemiz lazım hep birlikte
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız hocam. 14 ünde kargoya verildi ama takip edemiyorum.Gelmedi hala ben de yarın bi yoklamayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Zaten ürünle garanti belgesi gelmiyor ve turkcell in garantisi #Yasada 2 yıl olmasına karşın# 1 yıl. Garanti konusunda bir beklentiniz olmasın yani.

Hocam bende Logitech 402 mouse almayı düşünüyorum 199 -50 149 TLye, bu tarz ürünlerde de 1 yıl garanti mi veriyor ?
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    G402 bende 239tl , sizde 199 mu görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Aksesuar kısmındaki tüm ürünlere 1 yıl garanti veriyor. Sitede sıkça sorulan sorular kısmında yazıyor sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

G402 bende 239tl , sizde 199 mu görünüyor

Ya bunlar gerçekten ağır ş*refsiz daha geçen gün baktım 199 TL yazıyordu. Yok abi iyice soğudum bu operatörden..
  • Bende hoparlör alanlardanım. Yalnız ben 2 adet aldım :) Alamayanlara üzüldüm açıkcası. Hoparlör gerçektende hakkını veriyor. Telefondan bağlanıp ikisini aynı anda çalıştırabilirmiyim diye denedim ama yemedi :) Telefonda Dual Audio özelliği olması gerekiyormuş sanırım. Tam cepte taşımalık birşey. Başarılı.
  • ahmethan26 A kullanıcısına yanıt
    Hoporlörün özelliklerinden biride birbirine bağlanarak kullanılabilmesi... Telefonla eşleştirdiğin hoparlörün line out çıkışından diğer hoparlörün line in girişine kutudan çıkan Jack ı takarsan kullanabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Logitech 402 Mouse 199 TL , -50 TL indirim ile 149 TL oluyor çok kararsızım alsam mı acaba diye Turkcelle de güvenemiyorum.

239 TL oldu fiyat bende alcaktım vazgeçtim zam gelince :D
  • 4 gün oldu bir ürünü hazırlayıpta kargoya veremediler rezillik resmen benden sonra alanlar teslim aldı neye göre yapıyorlar anlamadım gitti
  • 12'sinde telefon siparişi verdim bekliyorum bakalım daha kargoya bile verilmemiş
  • Bu puanlar siliniyor mu ocakta ?6500 puan kac para eder aktarirsak kullanmayi dusunmuyorum ise yarasin bari

• Bakalım 31 aralık olmadan bize biley yapacakalr mı görerğiz :)

• Ay sonuna kadar Sarı Kutu puanıyla piyango bileti kampanyası yapmayı akıl ederler umarım.
  • Ücretsiz aldığım bluetooth hoparlör geldi ses kalitesi çok iyi

• Hoparlörün içinde gelen şarjı bitmek üzere,şimdi bunu kaç amperlik bir adaptör ile şarj etmeliyiz sizce ,kullanım kılavuzunda bulamadım,ben böyle şeylere dikkat ederim,pili zarar görmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullaharda

quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Logitech 402 Mouse 199 TL , -50 TL indirim ile 149 TL oluyor çok kararsızım alsam mı acaba diye Turkcelle de güvenemiyorum.

239 TL oldu fiyat bende alcaktım vazgeçtim zam gelince :D

Ya nasıl oluyor da kafalarına göre zam yapabiliyorlar bunlara dur diyen birisi yok mu? Keşke alsaydım diye pişman oldum şimdi. O mouse 150 TL'ye bir daha bulunmaz artık..
  • bu inter global kargo nedir, sitelerine giremiyorum,tekirdağ çorlu da var mı onu bile bilmiyorum..

takip no falan da yok sipariş durumunda, nasıl takip edeceğiz?
  • Vay arkadaş bu kadar şeyden bu ses gerçekten inanılmaz. Bu kadar iyi olduğunu bilsem 2. için daha çok çabalardım.
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Sipariş numarası var ama onda da hiçbir şey çıkmıyor. 14ünde kargoya verildi ama tık yok.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.