Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
53
Favori
123.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 584
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 53
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackMon (42 mesaj) ByBaterist (41 mesaj) glory34 (38 mesaj) Marrusia (24 mesaj) Johny Constantine (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (881 mesaj) Mobil (597 mesaj) Tablet (60 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (37 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    973 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    12 aralıktan itibaren geçerli olmak koşulu ile güzel indirimler var değerlendirmek isteyen olursa zaten puanlarin bir kısmı silinecek ay sonu

https://m.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeumyang01 -- 8 Aralık 2017; 13:47:20 >

• Yanlis anlamayin ama bazilariniz cok uzatti . inatlar, yok sinir krizi geciriyorumlar , ev ya da araba kacirmadiniz , alti ustu bir hoparlor icin sabah 11 den beri hatta daha evvelinden beri mucadele etmeye deger mi

alanlar ,sanki ceo mertebesine erismis gibi gerine gerine mesaj atar, foto ekler , alamayanlar kufur kiyamet

noluyorsunuz allah askina ?
    Ben de sipariş verebildim, fakat ödeme seçeneği olarak 2 seçenek sunulmuştu, kredi kartı ve faturama yansıt. Ben de faturama yansıtı işaretledim ve onayladım. Sonuç 99 TL yansıtıldı, canlı destekle görüştüm, neymiş kredi kartıyla ödemeyi seçmem gerekiyormuş, hiç stresim yokmuş gibi.
    yillardir turk telekom kullaniyorum, ucuz guya .. yalniz is yerine gidiyorum , telefon cekmiyor, konusmak icin binanin disina cikmam gerekiyor, eve geliyorum, telefon cekmiyor, sokaga cikiyorum. ve bu iki konumda gunluk 20 saat minimum geciyor. ne anladim ben ucuz olmasini simdi. vodafon vardi kardeste, o turk telekom'dan da beter. ben en azindan telefonu masa ustne birakirsam kulaklik sayesinde konusabiliyorum, vodafon hicbir sekilde sinyal bulamiyor bu iki noktada da . ailemin yanin gidiyorum, koye, turkcell yuksek hizli baglanti saglarken turk telekom ile edge ancak gorunuyor, o da internete baglanamiyor bile.. simdi biri bana soylesin, turkcell mi pahali, almadigim hizmete her ay 35 tl vermek mi pahali?
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    telefonların pahalı satıldığını düşünürsek 5.000 puan ve 200tl indirim soru işareti
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Netspeed WXPOLX referans kodu ile başvuru yap faturanı 12 ay 5tl az öde
  • Binbaşı
    1550 Mesaj
    Sürpriz bir ürünü merak ettim şimdi , 2500 puana alıp birde 9 tl mi vereceğiz , değişik olmuş umarım tırt ürünler gönderilmez bekleyelim 12 aralığı.
    |
    |
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27&amp;amp;quot; 75hz FreeSync
  • Yarbay
    4023 Mesaj
    Sene sonuna doğru kampanya oluyor daha şimdi harcamıxam ben geçen sene 15-20 tane forma almıştım bu senede aynısını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    konuda tuzumuz bulunsun takip edelim lazım olur
    |
    |
    Silinecek puanlar için iyi olur bunlar

|
    |
    |
    |
    Bu arada bilmeyenler için hatırlatayım, sarı kutu puan transferi yapılabiliyormuş. Detaylarını tam bilmiyorum, tek bildiğim şart max 5000 puan aktarılabildiği. Ben de dün tesadüfen öğrendim. MH ye sormak için aradım temsilci yok dedi ama en don sizi sarı kutu hattına aktarayım dedi, hat menüsünü dinledim Sarı Kutu Puan Transferi dedi. Bu vesileyle öğrendim. 8500 puanım var, 12 ay 1gb internet almayı düşünüyorum puanı tamamlayıp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hesabim uygulamasindan zaten transfer bayadir var.Sari kutuya gelince gecmis islemlere tiklayin orada puan transferi var.

|
    |
    Marjinal01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj

ne çıakcak acaba

• Binbaşı
    1064 Mesaj

Eyvallah çok makbule geçti. Tşk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    netkral42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

100 TL indim kuponu görselinde LG Q6, 200 TL indim kuponu görselinde Galaxy S8, 400 TL indim kuponu görselinde iPhone X mevcut. Umarım sadece bu modeller seçili olmaz. 1000 TL üzeri telefonlarda 100 TL, 2000 TL üzeri telefonlarda 200 TL, 3000 TL üzeri telefonlarda 400 TL indirim güzel olur. Gerçi genel olarak Turkcell'in ürünleri pahalı ancak belki cazip bir teklif ile karşı karşıya kalırız.

Tüm aksesuarlarda 100 TL üzeri alışverişte 50 TL indirim gayet güzel.

9 TL karşılığı güzel bir ürün ve bol stok olursa yılı güzel kapatırız.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

Hesabim uygulamasindan zaten transfer bayadir var.Sari kutuya gelince gecmis islemlere tiklayin orada puan transferi var.

Teşekkür etmezsem içimde kalır, teşekkürler, bende bilmiyordum puan transfer konusunu.
    Sürpriz ürün için beklemedeyim.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.