Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
49
Favori
127.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Bu ne arkadaşlar

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim

tüm aksesuarlarda geçerli 50 tl indirimle aldınız sanırım

hayır almadım. 8100 puanım vardı 2500 e hoparlör aldım 5600 kaldı şuan .

Bence yazılım ekibi bir şey deniyordu test etmek için "asdas" karakterlerini girdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

Bu ne arkadaşlar

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim

tüm aksesuarlarda geçerli 50 tl indirimle aldınız sanırım

hayır almadım. 8100 puanım vardı 2500 e hoparlör aldım 5600 kaldı şuan .

Bence yazılım ekibi bir şey deniyordu test etmek için "asdas" karakterlerini girdi

olabilir

• yakapaca37 kullanıcısına yanıt
    1-2 defa deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90tl lik 64gb usb bellek 264 tl. Kaçırmayın, pişman olmayın

• 11 de aldık kodu ama gelmedi hala bekliyoruz.

• karabibeer K kullanıcısına yanıt
    6 saatten fazla oldu hala yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

Tüm aksesuarlarda geçerli 50 TL indirim kodu aldım. Bir sarj aleti bir de kablo ekledim, toplam 107 TL tutuyor sepet. Ancak kodu uyguladığımda "İndirim kodunuz sepetinizdeki ürünler için uygun değil. İndirim uygulanamadı." hatası alıyorum. 2 parça ürün olduğu için mi böyle, yoksa tüm aksesuarlar diyor ama hepsinde geçmiyor mu?

Edit: Sorunu anladım. Kodu uygulandıktan sonra sepetin 100 TL üzeri kalması gerekiyor. Ama kampanyayı okuyunca böyle anlaşılmıyor. Belki düzeltirler, belki de kampanya gerçekten böyledir.

Atıyorum 160TL'lik alışveriş yapıp indirim kodunu girdiğinizde kabul ediyor mu? Eğer öyleyse Turkcell büyük rezillik yapmış olur çünkü kampayna sayfasında yazan çok açık: "Tüm aksesuarlarda 100 TL üzeri alışverişlerinizde geçerli 50 TL indirim"

• Şimdi ikinci hoparlörüde aldım

18 liraya işlem tamam
  • Canlı Hizmetten yazdım, sabah 11 de kod gelmedi diye, otm gönderiliyor diyor. Yani artık gelmez soğuk su için diyor, iyi mi?

Başka birine yazdım, o da kodlar tükendi ürün stoğu da bitti dedi. Lanet olsun senin vereceğin koda da, vereceğin hizmete de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 12 Aralık 2017; 17:39:31 >
  • hoparlöre kod nereden alınıyo linki kaldırmışlar ?? tükendi mi acaba?
  • Arkadaşlar Logitech G402 Mouse almayı düşünüyorum 199 TL ve 50 TL indirim ile 149 TL oluyor, sizce F/P ürünü müdür? Piyasayı pek bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

quote:

Orijinalden alıntı: EriC_Cartman

11:50 de bi kontrol için gireyim dedim,ürün gözüktü seri şekilde iki tane aldım. hatasız.umarım gelir

14 yıl bu mesaj için mi bekledin :)

Krallll

• 7.932 puanla ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

quote:

quote:

11:50 de bi kontrol için gireyim dedim,ürün gözüktü seri şekilde iki tane aldım. hatasız.umarım gelir

Krallll

14 yıl sonra başka bi fırsatta görüşmek üzere ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

Tüm aksesuarlarda geçerli 50 TL indirim kodu aldım. Bir sarj aleti bir de kablo ekledim, toplam 107 TL tutuyor sepet. Ancak kodu uyguladığımda "İndirim kodunuz sepetinizdeki ürünler için uygun değil. İndirim uygulanamadı." hatası alıyorum. 2 parça ürün olduğu için mi böyle, yoksa tüm aksesuarlar diyor ama hepsinde geçmiyor mu?

Edit: Sorunu anladım. Kodu uygulandıktan sonra sepetin 100 TL üzeri kalması gerekiyor. Ama kampanyayı okuyunca böyle anlaşılmıyor. Belki düzeltirler, belki de kampanya gerçekten böyledir.

Atıyorum 160TL'lik alışveriş yapıp indirim kodunu girdiğinizde kabul ediyor mu? Eğer öyleyse Turkcell büyük rezillik yapmış olur çünkü kampayna sayfasında yazan çok açık: "Tüm aksesuarlarda 100 TL üzeri alışverişlerinizde geçerli 50 TL indirim"

Evet kabul ediyor, üründe sorun yok kontrol ettim, alt limiti 150 TL olarak uygulamışlar, bu bir hata mı yoksa bilerek mi böyle yapılmış bilmiyorum artık.

Facebook sayfasından şu sipariş yardım linkine ulaşıp yazdım bakalım:https://m.turkcell.com.tr/tr/form/online-alisveris-yardim
    Daha çok kişi yazarsak düzeltirler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakapaca37 -- 12 Aralık 2017; 17:45:19 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

quote:

quote:

Krallll

14 yıl sonra başka bi fırsatta görüşmek üzere ...

görüşürüz kral
    unutma beni bir alıntı filan yap

• 9000 puan vaar alacak bişey yok.
  • vay be iki sene once bedava t40 almistim

• Oralarda biyerde yorum yazmıştım kod geldiyse Sepetteyse sipariş verirsiniz diye hatırlayanlar oldumu

• gündüz bi kaç parça bir şeyler ben de aldım. şimdi de şu ürünü almayı düşünüyorum ancak nasıldır kullanan deneyen var mı arkadaşlar ?

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/clip-talk-me-bluetooth-kulaklik
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.