Şimdi Ara

Turkcell Sarı kutu Turkcell com tr de indirim (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.527
Cevap
49
Favori
127.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi ki kodu iptal etmemişim :) saolsun türkcell.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamir84

Şu an alınıyor.

Gün içinde ara ara demeyip bir türlü sipariş verememiştim, mesajınızı görünce tekrar denedim ve çok rahat bir şekilde siparişi geçtim, teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

9 tane aldım diyen ölücü için söylemiştim; 500 yazan arkadaş için değil :)

Hocam bende espri yaptım 1 adet aldım fakat imkanım olsaydıda alabilirdim bir limit vs söz konusu değil ben kimsenin hakkına girmiyorum önüme imkan konmuş puanım var 9 tlde para ödüyorum ztn hayrına dağıtmıyolar :) bunun adı ölücülük değildir :)

• 2 adet sipariş geçtim hesabım uygulamasından 5 dakika önce bilginize.

2 üründe 99 yerine 9 tl olan ürün. Faturaya ilave yaptırdım direk geçti siparişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 12 Aralık 2017; 16:14:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99/9 suan gecerli mi ve neler geliyor ?

• Turkcellde sari kutuya uye degilim. Her gun bir puan kazaniyorum tablet hediyesini kaldirmislar ama ilerde tekrar koymayacaklari ne malum.

Suan 1.307 puanim var. Daha bi 10-15 yil uye olmam. 15 yil sonraki puanim 15x365=5475+1307=6782 puan eder. Ben alamasam bile ogluma torunuma mutlaka alacagim

• Fazla kodu olan var mı.. Yada satacak biri :)

• aksesuar veya kablosuz şarji alan varmı
  • Az önce yeni bildirim geldi türkcell den bugün sarı kutuda büyük gün takipte kalın diye bende baktım 4k tv eklenmiş. Sanırım gün boyu değişik ürün koyacaklar.
  • Sürekli "Girmiş olduğunuz şifre hatalıdır" uyarısı alan var mı?
  • yeni siparişte mobil ödemenin şifresini gidikten sonra hata verdi. ödeme yapıldı diye sms geldi. sipariş geçti mi acaba?

edit: olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 12 Aralık 2017; 16:26:7 >
  • Samsung tv indirimin eklenmiş. Başka değişik indirimler eklenecek mi acaba gün sonhna kadar? Ona Göre kalan puanları harcayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

quote:

Şu an alınıyor.

Gün içinde ara ara demeyip bir türlü sipariş verememiştim, mesajınızı görünce tekrar denedim ve çok rahat bir şekilde siparişi geçtim, teşekkürler hocam

bi tarif eder misin nasıl alcaz ?

• 6000 puan var
    ama kod yok
  • 7349 puanım var, satım yapılır.
  • muscako M kullanıcısına yanıt
    Kesin gelicek mesaj yollamışlar bugün sarı kutuda büyük gün takipte kalın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

9 tane aldım diyen ölücü için söylemiştim; 500 yazan arkadaş için değil :)

Hocam bende espri yaptım 1 adet aldım fakat imkanım olsaydıda alabilirdim bir limit vs söz konusu değil ben kimsenin hakkına girmiyorum önüme imkan konmuş puanım var 9 tlde para ödüyorum ztn hayrına dağıtmıyolar :) bunun adı ölücülük değildir :)

https://www.kitsound.co.uk/product/speakers/portable-wireless-speakers/cube-wireless-speaker

kendi internet sitesinde bile 100 tl eden cihaz için 9 tl bence gerçekten ölücülüktür

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

quote:

Şu an alınıyor.

bi tarif eder misin nasıl alcaz ?

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/kitsound-kup-bluetooth-hoparlor?place=last_viewed_devices

bu adresten sepete ekle. gelen sıfrenı fır. 90 tl ındırım yapacak. sonra odeme adımına geç vs vs.

• kafamı seveyim ya sürpriz hediye kodunu gördüm almadım ama şu an da çok pişman oldum hayırlısı bakalım
  • kod lütfen
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.