Şimdi Ara

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
14
Favori
17.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ptesi bu konudaki Philips Bluetooth verici ilgimi çekti. Bir süredir böyle birşey için fırsat arıyordum. 3500 puanımla alayım dedim. Ürünü sepete attım.

Sarı Kutu sayfasından 50TL Hediye Çek'i almak için linki tıkladım. Puan düştü, indirim kodu SMS'i gelmedi.

Akşama doğru hala SMS gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım, "bazen gecikme olabiliyor, yarına kadar gelmezse tekrar arayın" dediler.

Gelmediği için Salı sabah tekrar aradım, "siz geçen yıl bu çek kampanyasından faydalanmışsınız, o yüzden tekrar alamazsınız" dediler. "Peki o zmana puanları iade edin" dedim, "tamam, istek açıp 48 saatte iade ederiz" dediler.

Bunun üzerine eşimin hesabından 50TL Hediye Çek'i aldım. Gelen kodu kendi sepetimde kullanmk istediğimde "geçersiz kod" diye kabul etmedi.

Bu sefer eşimin hesbından sipariş vermek istedim, ürün stokta kalmamış.. :((

Elimizde 50TL'lik bir haftada (31/12/2014'ee kadar) kullanılması gereken çekle kaldık, alacak ürün yok!!

Bu arada benim puanları da bugün iade etmişler, "iade edilen puanların geçerlilik süresi bir aydır" diye msj göndermişler. Normalde puanlarım bir sene (31/12/2015'e kadar) geçerliydi..

Çok karlı bir alışveriş oldu netekim.. Tabii ki karlı taraf yine Turkcell.

EDIT 25/12:
    Bu sabah Philips Bluetooth alıcıyı stokta görünce siparişi yapıştırdım. Umarım sağlam bir ürün gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpi0 -- 25 Aralık 2014; 8:15:00 >

• 1410 puan var boşa mı gidecek şimdi?
  • scorpi0 kullanıcısına yanıt
    geçen sene o zaman 1500e alınan 50tllik çekle bende kulaklık almıstım şu an 50tllik çek alsak geçersiz olacak demek ki. kaç sene sonra bir daha alabiliyormuşuz onu da sorsaydınz aç adamlara : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

aldım bi tane.konuyu açan arkadaşa tesekkürler.

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı

bende dün akşam aldım, siyahından, ama bitmiş şimdi, alacaklar beklemsin hızla bitiyor stoklar.
  • bana lazımdı zaten iyi oldu.sizede hayırlı olsun. @LAZOFLU
  • baltascar kullanıcısına yanıt
    Sordum.. Her kampanyadan aktif olduğu müddetçe bir kez faydalanabiliyormuşuz. 1500'lük kampanya farklı olarak değerlendirilebilir belki ama bunlara da güven olmaz.
  • scorpi0 kullanıcısına yanıt
    valla burda en makul görünen 50tllk çekti onun dısında 4500 puan falan var zaten alınacak bi şey görünmüyor o da bir kereyse tırt o zaman
  • sömürmüşler bütün aksesuarları stok biraz zor gelir
  • apple data kablosu aldım dün..74 tl lik kablo 24 tl ye geliyor ücretsiz kargo ile birlikte..Aklınızda bulunsun..
  • kimse sormamis ilginc geldi. 2750 puana alinacak olan ceyrek piyango biletine ikramiye cikar mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

kimse sormamis ilginc geldi. 2750 puana alinacak olan ceyrek piyango biletine ikramiye cikar mi ?

ben hediye cekleri aldiktan sonra artan puan ile bilyoner'den milli piyango bileti hakki almistim. cekilis yapildi 10 TL kazandim. yani ikramiye veriyor bilyoner. tabi biletinize ikramiye vurursa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpi0

REZALET!!

Ptesi bu konudaki Philips Bluetooth verici ilgimi çekti. Bir süredir böyle birşey için fırsat arıyordum. 3500 puanımla alayım dedim. Ürünü sepete attım.

Sarı Kutu sayfasından 50TL Hediye Çek'i almak için linki tıkladım. Puan düştü, indirim kodu SMS'i gelmedi.

Akşama doğru hala SMS gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım, "bazen gecikme olabiliyor, yarına kadar gelmezse tekrar arayın" dediler.

Gelmediği için Salı sabah tekrar aradım, "siz geçen yıl bu çek kampanyasından faydalanmışsınız, o yüzden tekrar alamazsınız" dediler. "Peki o zmana puanları iade edin" dedim, "tamam, istek açıp 48 saatte iade ederiz" dediler.

Bunun üzerine eşimin hesabından 50TL Hediye Çek'i aldım. Gelen kodu kendi sepetimde kullanmk istediğimde "geçersiz kod" diye kabul etmedi.

Bu sefer eşimin hesbından sipariş vermek istedim, ürün stokta kalmamış.. :((

Elimizde 50TL'lik bir haftada (31/12/2014'ee kadar) kullanılması gereken çekle kaldık, alacak ürün yok!!

Bu arada benim puanları da bugün iade etmişler, "iade edilen puanların geçerlilik süresi bir aydır" diye msj göndermişler. Normalde puanlarım bir sene (31/12/2015'e kadar) geçerliydi..

Çok karlı bir alışveriş oldu netekim.. Tabii ki karlı taraf yine Turkcell.

aynı problemi ben de yaşadım ve hala ne 50 TL çekim var ne iade edilen puanım, sundukları sebep ise yoğunluk şaka gibi Notebook çantası sepette alamadık gitti ...

• faturalı hatlar sarı kutu puanınıda avans fırsatını kaçırmayın... her zamanki gibi faturasız hat kullananlara bir şey yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturasiz hatta avans puan olur mu ? garantisi mi var alacagin yukleyecegin TL nin

ama belki para ile acigi kapama olabilirdi
  • Arkadaşlar bu yıl içerisinde sarı kutuya kaydoldum. Şimdi puanlar 31 aralıkta silinecek mi ?
  • avans puan nasıl oluyor.kaç puana kadar avans kullanabiliyoruz.
    bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Arkadaşlar bu yıl içerisinde sarı kutuya kaydoldum. Şimdi puanlar 31 aralıkta silinecek mi ?

hayır, seneye silinecek
  • tekli alımda acaba 2 hediye çeki kullanabiliyormuyuz
  • turkcell çeki sadece 1 defa alınabiliyormuş malesef...
  • www.turkcell.com.tr 'den taşınabilir şarj cihazlarına bakıyorum, hepsinde "çok yakında turkcell.com.tr'de" yazıyor. Alabileceğim mağazalarda bana çok uzak, tek şansım netten almak. Var mı bir çözümü?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.