Şimdi Ara

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
14
Favori
17.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bende kupon aldım ama sadece mağazada mı geçiyor kupon kodu? internetten alabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XgandalfX

Kampanyaya girişten itibaren 2 sene içinde kullanım zorunluluğu var. Benim sene dolacak 2013 te girmiştim mesela bu sene sonuna kadar harcamam gerekiyordu. Hattımında çok eski olmasından 500 TL lik ürünü beleşe almış olduk :D T40 almıştım. Bir kaç ay daha vaktim olsa T50 veya yüksek tablete puanım yetecekti.

Puan Geçerlilik Sürelerim

tıklamnınız gerekıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

hocam bende kupon aldım ama sadece mağazada mı geçiyor kupon kodu? internetten alabiliyor muyum?

Çepteyim şuan link veremem ama bazı mağaza ve internette geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kampanyaya girişten itibaren 2 sene içinde kullanım zorunluluğu var. Benim sene dolacak 2013 te girmiştim mesela bu sene sonuna kadar harcamam gerekiyordu. Hattımında çok eski olmasından 500 TL lik ürünü beleşe almış olduk :D T40 almıştım. Bir kaç ay daha vaktim olsa T50 veya yüksek tablete puanım yetecekti.

HOCAM T40 NASIL aldınız bende 8000 kusur puan var ama cıhaz alamıyorum eksık 1700 var nasıl yapacagız?
  • XgandalfX kullanıcısına yanıt
    ben 6 mayıs 2014 te girmişim o zaman 2016 ya kadar var sürem... iptal falan durumu söz konusu değil yani öyle mi?

• Arkadaslar ben ürünlerde satin al goremiyorum stoklarin hepsimi bitti

• Sırt çantası almak isteyenlere tavsiye ederim.
    http://www.kliksa.com/urun/targus-tbb5656-sirt-cantasi-verbatim-8gb-bellek/980003492?ref=%C3%87ok_Arananlar
    üstelik 8 GB usb flash bellekte hediye
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

HOCAM T40 NASIL aldınız bende 8000 kusur puan var ama cıhaz alamıyorum eksık 1700 var nasıl yapacagız?

9500 gibi bir puanım vardı arada sinema imax kampanyasına harcamasam bu sene sonu 11000 e yaklaşırmışız hesap etmedik :(
    T40 ben aldığımda 9000 puan idi.
    T40 şu an satılıyormu bilmiyorum ama arada bir stok güncellemesinde ortaya çıkıyordu. Geçen 500 adet stok çıkarmışlardı 3 adetini kaptım ayıptır sölemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

hocam burada puanın falan silinecek yazmıyor bende, herkeste silinmiyor galiba ?

Turkcell Sari Kutu Suresi Dolacak Punlar ile Thule Enroute Çanta ve Philips AEA2000 Bluetooth Müzik Alıcısı

Dostum telefondaki Turkcell Hesabim uygulamasindan menuye gir oradan Hesabim a gir oradan Klüp ve Programlar oradan da Sarı Kutuya gel Puan Geçerlilik Surelerimi goreceksin orada, eğer 2013 yılından aldigin puanlar var ise onlarin silinecegini görebilirsiniz saygilar. ..

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam o rakamlarda Turkcell maalesef kalitesine yakışmayan bir çakalllık yapıyor. 6 may 14 girişlisiniz ama bildiğim kadarı ile 31 aralık 2015 e kadar puanları harcamanız lazım. 2016 görünce seneyi 2 oldu sayıyorlar ve tüketim tarihi galiba geçiyor. En güzel ayrıntıyı Türkcell hesabım klüp ve programlarda Sarı kutu geçmiş işlemlerim ve puan geçerlilik süresinden bakabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

9500 gibi bir puanım vardı arada sinema imax kampanyasına harcamasam bu sene sonu 11000 e yaklaşırmışız hesap etmedik :(
    T40 ben aldığımda 9000 puan idi.
    T40 şu an satılıyormu bilmiyorum ama arada bir stok güncellemesinde ortaya çıkıyordu. Geçen 500 adet stok çıkarmışlardı 3 adetini kaptım ayıptır sölemesi.

anladım hocam sımdı benım puanlar 4000 kusuru doluyor bendede var 8300 yakın puan nasıl yapsam bılemdım
    urunlere yetmıyor puanlar avans puan vs varmı acaba

• paşalı kullanıcısına yanıt
    hocam ordan da baktım bu resimdekinden farklı bir bilgi yok orda da...

şu tarihte şu kadar puanın falan silincek diye birşey yok yani.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    15.12.2014 Aylık Puan Kazanımı 300 PUAN 31.12.2015
    15.11.2014 Aylık Puan Kazanımı 310 PUAN 31.12.2015

Mesela bu şekilde oluyor. Daha önceden de söylediğim gibi 2 sene kullanım hakkı diyorlar ama güne aya bakmadan yıldan hesap ediyorlar.
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Bazı ürünlerde Türkcellde kalma taahhütü ile galiba avans puan durumu var hediyelere tıklayıp öğrenmek lazım.
    Hattım baya eski 2000 öncesi mesela anca işe yarar bir şey alabildim. Ki onuda almak için başvurduktan sonra ay hesabı falan yapmıştım. Tam sıra ürün almaya geldi adamlar T40 ı üretimden kaldırdılar bir ay kadar hergün stoğa girdimi diye hep kontrol ediyorduk. Ancak öyle alabildik. Hattı çok eski olmayanlar büyük ürünlere puan yetiştiremezler sistemi akıllıca yapmışlar :D
  • anladım hocam ozaaman yıl bıtmeden puanlar gıtmeden bakmak gerek sızın gıbı tessekkurler
  • takipteyim.

haber veren arkadaşa teşekkürler.

umarım güzel ürün kalır da alabiliriz.
  • bir kaç gün önce 2 bin küsür puana çeyrek bilet almıştım süresi dolacak diye daha önceden bu 50 tl lik çeki kullanmıştım 5s data kablousu siparişi vermiştim 24 liraya gelmişti sanırım yine ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir
  • XgandalfX kullanıcısına yanıt
    hocam siz T40 ı hiç para vermeden mi aldınız?

babamında hattım 90 lardan kalma 8000 küsür puanı var olabiliyorsa alalım bizde.
  • gecen ay ailemin ve benim toplam puanlari ile 4x50 tl hediye kuponumuz olmustu. powerbank'ler, kulakliklar almistik cok iyiydi 200 tl'lik alisveris yaptik. hatta baya bir puan artti tum hatlarda. secenek cok.. guzel uygulamalar bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: NFY

Sırt çantası almak isteyenlere tavsiye ederim.
    http://www.kliksa.com/urun/targus-tbb5656-sirt-cantasi-verbatim-8gb-bellek/980003492?ref=%C3%87ok_Arananlar
    üstelik 8 GB usb flash bellekte hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 24 Aralık 2014; 0:39:27 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.